banana kong

بازی اندروید Banana Kong v1.9.2 کنگ موزی + مود

Banana Kong طبیعت می تواند دشمن خطرناکی باشد..کروکودیل ها، تخته سنگ های عظیم، پیراناهای گوشت خوار، گدازه های آتشفشانی، همه و همه دست به دست هم داده اند تا مانع رسیدن شما به هدفتان شوند. اما نترسید، کنگ دوستانی دارد که می تواند در شرایط سخت روی آنها حساب باز کند. بازی Banana Kong یک بازی هیجان انگیز اندرویدی در ژانر اکشن است که توسط کمپانی های FDG Entertainment و Co.KG  تولید …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۱-۲۴ 1601 بار بدون دیدگاه امین

Banana Kong طبیعت می تواند دشمن خطرناکی باشد..کروکودیل ها، تخته سنگ های عظیم، پیراناهای گوشت خوار، گدازه های آتشفشانی، همه و همه دست به دست هم داده اند تا مانع رسیدن شما به هدفتان شوند. اما نترسید، کنگ دوستانی دارد که می تواند در شرایط سخت روی آنها حساب باز کند.

بازی Banana Kong یک بازی هیجان انگیز اندرویدی در ژانر اکشن است که توسط کمپانی های FDG Entertainment و Co.KG  تولید شده است. شما در نقش یک گوریل دوست داشتننی به نام کنگ برای به دست آوردن موز باید چالش های زیادی را پشت سر بگذارید. میتوانید بدوید ، بپرید، لیز بخورید ، سوار بر گراز شوید و یا بر پشت توکان بنشینید و پرواز کنید.

فقط باید سعی کنید موزها را از دست ندهید و تا میتوانید موزهای بیشتری جمع کنید و سطح امتیاز خود را بالاتر ببرید. همچنین در بازی قسمت های مخفی وجود دارد که با باز کردن آنها میتوانید امتیاز خود را افزایش دهید. موتور گرافیکی فوق العاده قدرتمند و کنترل حرکتی فقط با یک انگشت وسویپ کردن با عملکرد بسیار بالا از نقاط قوت این بازی هستند.همچنین میتوانید میزان امتیاز خود را در بین دوستانتان ببینید و مقایسه کنید.

 


ویژگی های کلیدی Banana Kong :

  • امکان ذخیره بازی در cloud
  • گرافیک دو بعدی HD
  • سوار شدن بر حیوانات
  • کنترل ساده و راحت با یک انگشت
  • startup سریع (از راه اندازی تا شروع بازی فقط 10 ثانیه)

تغییرات نسخه جدید Banana Kong :

  • رفع باگ های موجود در نسخه قبل
  • بهبود گرافیکی

پیش نمایش

Banana Kong

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.9.2 حجم 55 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده