Asterix and Friends

بازی اندروید Asterix and Friends v1.9.0 آستریکس و دوستان

بازی اندروید Asterix and Friends یک بازی جذاب و ترکیبی از سبک های نقش آفرینی و استراتژیک است که به تازگی منتشر شده است. کل منطقه ی گل، توسط رومیان اشغال شده است. تمام آن؟ نه! هنوز هم یک دهکده کوچک وجود دارد که در برابر مهاجمان و دشمنان مقاومت می کنند و اصلالت خود را حفظ کرده است. در نهایت شما باید در این مبارزان کمک کنید تا دشمنان …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۲-۱۸ 3892 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی اندروید Asterix and Friends یک بازی جذاب و ترکیبی از سبک های نقش آفرینی و استراتژیک است که به تازگی منتشر شده است. کل منطقه ی گل، توسط رومیان اشغال شده است. تمام آن؟ نه! هنوز هم یک دهکده کوچک وجود دارد که در برابر مهاجمان و دشمنان مقاومت می کنند و اصلالت خود را حفظ کرده است. در نهایت شما باید در این مبارزان کمک کنید تا دشمنان را نابود کنید.

آستریکس و دوستان یک بازی ویدیویی است که در آن مدیریت منابع نام این بازی است، درست مانند بازی معروف تراوین  که در سبک های کلاسیک و استراتژیک شما باید به ذخیره کردن منابع خود به بهترین شکل ممکن به منظور احداث ساختمان، بهبود نیروهای نظامی خود و تعامل با دیگر بازیکنان روستاها بپردازید. روستای خود را در دنیای آستریکس و دوستان بسازید و برای نابودی رومیان یک ارتش قدرتمند بسازید و یا به نیرو های دوستانتان ملحق شوید.

مراحل چالش برانگیز و خنده دار را کامل کنید و در حالی که راهتان را از میان اردوگاه و سپاه روم می سازید با ماجراجویی های آستریکس، اوبلیکس، دوگمتیکس و دیگر شخصیت ها به مصر بروید. از حیواناتی نظیر گراز وحشی و ماهی های تازه برای نیروهای خود شکار کنید و بهترین غذا را برای ان ها تهیه کنید. چوب، سنگ، گندم، و بسیاری از منابع دیگر را برای دوباره ساختن روستای خود  جمع آوری کنید و  آستریکس و دوستان برای رسیدن به پیروزی رهبری کنید. شخصیت های مورد علاقه خود را آموزش دهید و تجهیز کنید تا در مقابل امپراطوری روم و ژولیوس سزار صف آرایی کنند. با انجام ماموریت های هیجان انگیز می توانید پاداش های ویژه ای دریافت کنید و در بازی اندروید Asterix and Friends این امکان نیز برای شما فراهم است که به دیگر ارتش ها برای نابودر ارتش روم ملحق شوید.

 

بازی اندروید Asterix and Friends

 

بازی اندروید و نقش آفرینی Asterix and Friends

بازی اندروید Asterix and Friends که به تازگی منتشر شده است با بیش از ۵۰۰ هزار دانلود و امتیاز ۳٫۷ یکی از محبوب ترین بازی های در سبک نقش افرینی محسوب می شود. اگربه بازی های استراتژیک و نقش آفرینی علاقه مند هستید پیشنهاد ما به شما بازی مهیج Asterix and Friends است که ترکیبی از هر دو سبک است. توجه داشته باشید که بازی استریکی و دوستان به صورترایگان عرضه شده است اما ممکن است برخی از آیتم های آن به صورت پولی عرضه شده است. اگر از این ویژگی ها نمی خواهید استفاده کنید در تنظیمات دستگاه خود خرید درون برنامه ای را غیر فعال کنید. برای انجام بازی اندروید آستریکس و دوستان شما حداقل باید ۱۳ سال سن داشته باشید.

توجه: برای انجام این بازی اتصال به اینترنت نیاز است.


ویژگی های کلیدی Asterix and Friends :

  • یک بازی محبوب که ترکیبی از سبک های نقش آفرینی و استراتژیک است
  • ساخت ساختمان ها و باز سازی دهکده
  • امکان ایجاد تیم های دوستانه
  • دارای شخصیت های متنوع
  • امکان ملحق شدن به دیگر ارتش ها

تغییرات نسخه جدید Asterix and Friends :

  • کاهش زمان ساخت و ساز
  • اضافه شدن 10 ماموریت جدید
  • اضافه شدن آتم‌های جدید به فروشگاه

پیش نمایش

Asterix and Friends
Asterix and Friends
Asterix and Friends
Asterix and Friends

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.9.0 حجم 91 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده