Arcane Legends

بازی اندروید Arcane Legends MMO-Action RPG v1.9.0 افسانه ی مرموز

بازی اندروید Arcane Legends بهترین بازی در سبک نقش آفرینی اندروید می باشد. این بازی شاهکار استودیوی Spacetime Games است. در این بازی هیجان انگیز باید با جمع اوری افراد مورد علاقه ی خود به نبرد با دیگر قلمرو ها بروید. شبیه تمام بازی های در سبک نقش آفرینی شما باید در جهت تکمیل کردن داستان quests حرکت کنید و دشمنان را شکست دهید. ماجراجویی های هیجان انگیز و بسیار …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۷-۱۲ 1962 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی اندروید Arcane Legends بهترین بازی در سبک نقش آفرینی اندروید می باشد. این بازی شاهکار استودیوی Spacetime Games است. در این بازی هیجان انگیز باید با جمع اوری افراد مورد علاقه ی خود به نبرد با دیگر قلمرو ها بروید. شبیه تمام بازی های در سبک نقش آفرینی شما باید در جهت تکمیل کردن داستان quests حرکت کنید و دشمنان را شکست دهید.

ماجراجویی های هیجان انگیز و بسیار زیاد که می توانید کاراکتر محبوب خود را از میان ۳ حیوان خانگی برای این بازی مهیج انتخاب کنید. بازی اندروید Arcane Legends به صورت آنلاین می باشد و باید با دوستان خود در این بازی در جنگل های اعجاب انگیز، معادن سرد و سیاه چال های پر استرس عبور کنید و دشمنان را شکست دهید تا بر قلمرو خود مسلط شوید.

 

بازی اندروید افسانه ی مرموز

بازی اندروید Arcane Legends

با شخصیت محبوب خود در این بازی تجربه کسب کنید تا مهارت های شما بهبود یابد. با انجام این کار این کار می توانید مجموعه ای از چالش های جدید را در این بازی را باز کنید. البته با انجام این مراحل در مسیر بازی می توانید بهترین تجهیزات را به دست آورید. علاوه بر کسب تجهیزاتی از قبیل سلاح، زره ها و موارد دیگری که در انتظار به دست آوردن برای بازیکن می باشد، شما می توانید علاوه بر این ها تعدادی از عناصری که به شما امکان سفارشی سازی جزئیات آواتار را می دهد، بدست آورید.

بازی اندروید Arcane Legends که بهترین بازی در سبک نقش آفرینی لقب گرفته است با بیش از ۵۰ میلیون نصبدر گوگل پلی استور یکی از مهیج ترین بازی های اندروید است که ساعت ها شما را سرگرم می کند. شما می‌توانید آخرین نسخه این بازی را هم اکنون از وبسایت یزد اپ دریافت و بر روی تلفتن هوشمند خود نصب نمایید.

برای انجام این بازی دسترسی به اینترنت نیاز است.


ویژگی های کلیدی Arcane Legends MMO-Action RPG :

  • بازی به صورت آنلاین و از طریق شبکه های 3G و 4G و Wifi nv nsjvs hsj
  • سه کلاس مختلف، ده ها تن از مهارت ها، و هزاران مورد برای سفارشی سازی شخصیت قهرمان مورد علاقه یخود
  • جمع آوری ورشد حیوانات خوانگی که در انجام ماموریت ها به شما کمک می کنند
  • بدست آوردن غنیمت های جنگی سلاح های افسانه ای و آیتم های دیگر

تغییرات نسخه جدید Arcane Legends MMO-Action RPG :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

Arcane Legends MMO-Action RPG
Arcane Legends MMO-Action RPG
Arcane Legends MMO-Action RPG

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.9.0 حجم 98 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده