بازی اندروید Apestorm: Full Bananas

بازی اندروید طوفان میمون ها Apestorm: Full Bananas v1.0

بازی اندروید Apestorm: Full Bananas که از بازی های محبوب شرکت Channel 4 Television یک بازی اندرویدی پیشروی افقی و بمب افکنی می باشد که توانسته به محبوبیت بالایی در زمان کوتاه انتشار خود برسد. بازی اندروید Apestorm: Full Bananas یک محیط مهیج و سرگرم کننده از حمله چند میمون دیوانه به نمایش می گذارد. بازی اندروید Apestorm: Full Bananas از بازی های رکوردی و پیشمایشی افقی با گیم پلی بمب افکنی …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۵-۱۴ 571 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Apestorm: Full Bananas که از بازی های محبوب شرکت Channel 4 Television یک بازی اندرویدی پیشروی افقی و بمب افکنی می باشد که توانسته به محبوبیت بالایی در زمان کوتاه انتشار خود برسد. بازی اندروید Apestorm: Full Bananas یک محیط مهیج و سرگرم کننده از حمله چند میمون دیوانه به نمایش می گذارد.

بازی اندروید Apestorm: Full Bananas از بازی های رکوردی و پیشمایشی افقی با گیم پلی بمب افکنی و امتیازی می باشد. در بازی شما نقش چند میمون مدرن را نقش آفرینی کرده که پس از حمله انسان ها به سیاره میمون ها و نابودی محل زندگیشان به فکر انتقام از انسان ها افتاده اند و قصد دارند از هوا با بمب های خود تمامی انسان ها و سازه هایشان را نابود کنند. جالب اینجاست که در بازی اندروید Apestorm: Full Bananas شما باید در این مسیر به این میمون های در حال پرواز کمک کرده و با طی کردن حداکثر مسافت ممکن و تخریب و نابودی بیشترین دشمن های پیش رویتان به امتیاز بالاتری دست یابید.

بازی اندروید Apestorm: Full Bananas از مراحل و آبجکت های متفاوتی بهره می برد شرط طی کردن هر مرحله کسب حداکثر امتیاز یعنی حداقل ۳ موز از ۵ موز هر مرحله می باشد تا اجازه ورود به چالش بعدی را دست یابیید در طول هر مرحله چالش ها و امتیاز مختلفی جای گرفته که هر چقدر تخریبی بیشتری را به جای بگذارید می توانید امتیاز بیشتری را کسب کنید تا کنون بازی از بیش از ۲۰ مرحله جذاب و متفاوت بهره می برد که می تواند شما را تا ساعت ها سرگرم کند.

بازی در مدیریت منابع قابل قبول عمل می کند چراکه لازمه دسترسی به مراحل بالاتر رسیدن به امتیاز مشخصی می باشد همچنین چالش های جدی را در مراخل بالاتر بازی پیش روی خود دارید که تنها از طریق ارتقا زپلین خود می توانید در چالش های جدید بازی استقامت کنید. سعی کنید با نابود کردن بزرگترین سازه ها مثل انبار ذخایر و کارخانه به مواد و امتیاز بالایی دست یابید.

 بازی اندروید Apestorm: Full Bananas آنقدر ها هم مسیر خود را روان طی نمی کند چرا که در طول مسیر شما با درختان، پرنده ها و دیگر موانع پیش رو هستید که می تواند در لحظه ای عملیات شما را ناتمام بگذارند. بازی اندروید رایگان Apestorm: Full Bananas در تمامی شاخصه ها قابل قبول عمل کرده و می تواند شما را در ترکیبی از اکشن و فانتزی یک تجربه جذاب و مشابه دیگر بازی های هم سبک را به ارمغان بیاورد هم اکنون می توانید این بازی رکوردزنی و بمب افکنی را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.

 بازی اندروید Apestorm: Full Bananas

بازی اندروید Apestorm: Full Bananas


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Apestorm: Full Bananas :

  • بیش از 20 مرحله متفاوت و جذاب
  • امکان ارتقا قابلیت های زپلین
  • افکت ها و انیمیشن های تخریبی جذاب بازی
  • چالش های متفاوت از سوی زمین و هوا
  • گرافیک قابل قبول و پینتیگ
  • گیم پلی رکورد زنی با چالش های متفاوت

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Apestorm: Full Bananas :

  • بهینه سازی گرافیکی بازی
  • رفع اکثریت باگ های نسخه های قبلی
  • بهبود رابط کاربری و تنظیمات بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Apestorm: Full Bananas
بازی اندروید Apestorm: Full Bananas
بازی اندروید Apestorm: Full Bananas

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0 حجم 29 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده