AirAttack HD Lite

بازی اندروید AirAttack HD Lite v1.8.1 حمله هوایی

بازی اندروید AirAttack HD Lite برنده جایزه بازی های جنگی هوایی می باشد که با گرافیک سه بعدی بسیار عالی و صدا گذاری بی نظیر و شگفت انگیز و گیم پلی زیبا و هیجان انگیز یکی از بهترین بازی ها در این سبک می باشد که بر روی بیشتر از یک میلیون دستگاه هوشمند نصب شده است. با یزد اپلیکیشن همراه باشید تا به جزئیات و تصاویر بیشتری در رابطه با …

۱۳۹۵-۰۴-۲۵ 2255 بار بدون دیدگاه Mr

بازی اندروید AirAttack HD Lite برنده جایزه بازی های جنگی هوایی می باشد که با گرافیک سه بعدی بسیار عالی و صدا گذاری بی نظیر و شگفت انگیز و گیم پلی زیبا و هیجان انگیز یکی از بهترین بازی ها در این سبک می باشد که بر روی بیشتر از یک میلیون دستگاه هوشمند نصب شده است. با یزد اپلیکیشن همراه باشید تا به جزئیات و تصاویر بیشتری در رابطه با این بازی جذاب بپردازیم.

بازی اندروید AirAttack HD Lite

بازی اندروید AirAttack HD Lite

در بازی اندروید AirAttack HD Lite ترکیب گیم پلی زیبا و جذاب و همچنین صدا گذاری و موسیقی هنگام بازی هیجان خاصی به این بازی داده است. در این بازی با ۳ هواپیمای خاص در ماموریت های زیادی قرار خواهید گرفت که تعدادی از این ماموریت ها بزرگتر و عظیم تر هستند و در این بازی با ۲۴ نوع از دشمنان رو به رو هستید که باید برای نابودی آنان بجنگید. همه دشمنان به شلیک به سمت شما خواهند پرداخت و تنها راه نجات، فرار از شلیک دشمنان است. در این بازی امکان تخریب ساختمان ها و پل ها و بناها وجود دارد که باعث جذابیت بیشتر این بازی شده است.

در بازی اندروید AirAttack HD Lite می توانید از طریق چندین روش کنترل به انجام بازی بپردازید. ذکر این نکته خالی از لطف نمی باشد که امکان بازی به هر دو صورت عمودی و افقی نیز وجود دارد. این بازی به دلیل دارا بودن گرفیک سه بعدی از جذابیت بیشتری نسبت به بازی های دیگر در این سبک برخوردار است و همچنین پشتیبانی از کنسول های بازی نیز بر قابلیت های این بازی افزوده است. همچنین در این بازی می توانید از طریق پول و امتیازاتی که کسب کرده اید به ارتقای هواپیماهای خود بپردازید که این موضوع تا حدی نقطه ضعف این بازی که دارای تعداد هواپیماهای کم می باشد را جبران می کند. همچنین بر اساس تست های انجام شده صحنه های پر نبرد بازی نیز کاملا روان اجرا شده و بدون هیچگونه کندی در روند جنگ ها می باشد که این امتیاز خوبی برای یک بازی با کیفیت HD می باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید AirAttack HD Lite :

  • گرافیک و کیفیت تصاویر خیره کننده
  • موسیقی پس زمینه و صداگذاری های جذاب
  • اجرای روان و بدون مشکل بازی
  • وجود 3 جدال و ماموریت بزرگ
  • تنوع زیاد دشمنان
  • پشتیبانی از کنسول های بازی
  • امکان بازی به صورت عمودی و افقی

پیش نمایش

بازی اندروید AirAttack HD Lite
بازی اندروید AirAttack HD Lite

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.8.1 حجم 26 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده