بازی اندروید شبیه ساز پارک خودروهای آفرود

بازی اندروید شبیه ساز پارک خودروهای آفرود ۴×۴ Offroad Parking Simulator v1.0.2

بازی اندروید شبیه ساز پارک خودروهای آفرود یک بازی سرگرم کننده است که در دسته بازی های شبیه سازی قرار می گیرد. این بازی یک بازی نوظهور از کمپانی بازی سازی Play With Games می باشد که تا بحال توانسته است یک میلیون در گوگل پلی را به خود اختصاص دهد. این بازی همچنین برای تمام سنین مناسب می باشد و با گرافیک اچ دی خیره کننده خود یک بازی …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۶-۰۷ 3764 بار بدون دیدگاه Mr

بازی اندروید شبیه ساز پارک خودروهای آفرود یک بازی سرگرم کننده است که در دسته بازی های شبیه سازی قرار می گیرد. این بازی یک بازی نوظهور از کمپانی بازی سازی Play With Games می باشد که تا بحال توانسته است یک میلیون در گوگل پلی را به خود اختصاص دهد. این بازی همچنین برای تمام سنین مناسب می باشد و با گرافیک اچ دی خیره کننده خود یک بازی در خور توجه می باشد. برای دانلود این بازی به طور رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات این بازی با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

در مرکز مسابقات خودروهای آفرود به رقابت با رقیبان بپردازید. با بیش از ۱۵ نوع از انواع خودروهای آفرود، کامیون های غول آسا و اتومبیل های رالی در مسیر های مختلف و هیجان انگیز و پر از خطر به رقابت بپردازید. سرعت خود را بالانس کنید تا دچار خطر نشوید و بتوانید به خوبی خودروی خود را کنترل کنید و در ۷۵ مسابقه مختلف به رقابت با رقیبان خود بپردازید. در این بازی باید از میان چوب ها، صخره ها، مسیرهای باتلاقی، رودخانه ها، پل های چوبی و دیگر موانع دشوار عبور کنید. برای عبور از این موانع دشوار و تبدیل شدن به یک راننده آفرود حرفه ای باید مهارت خود را به کار گیرید و به خوبی سرعت و کنترل اتومبیل خود را به دست بگیرید.

برای شروع از اتومبیل های ابتدایی استفاده می کنید تا به خودروهای بیشتر و بزرگتر و قدرتمندتر دست پیدا کرده و به پیروزی دست یابید. هریک از خودرو های موجود در بازی قابلیت های خود را دارند و شما را در ادامه مسیرتان یاری می کنند.

بازی اندروید شبیه ساز پارک خودروهای آفرود با گرافیک اچ دی خیره کننده خود کیفیت تصاویر و افکت های بسیار زیبایی را برای کاربر فراهم کرده است. این بازی به طور تضمینی رایگان است و تبلیغات نیز در آن وجود ندارد. تنها با پرداخت هزینه ای می توانید مدل های دیگری از بازی را آزاد کنید که با تغییر بعضی از قوانین بازی را برای شما آسان تر می کنند.

بازی اندروید شبیه ساز پارک خودروهای آفرود

بازی اندروید شبیه ساز پارک خودروهای آفرود


ویژگی های کلیدی بازی اندروید شبیه ساز پارک خودروهای آفرود :

  • 15 خودروی متفاوت آفرود
  • 75 ماموریت جذاب و مهیج
  • بازی رایگان و بدون تبلیغات
  • امکان تغییر در نحوه کنترل بازی
  • گرافیک اچ دی و با کیفیت

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید شبیه ساز پارک خودروهای آفرود :

  • تغییراتی ذکر نشده

پیش نمایش

بازی اندروید شبیه ساز پارک خودروهای آفرود
بازی اندروید شبیه ساز پارک خودروهای آفرود
بازی اندروید شبیه ساز پارک خودروهای آفرود
بازی اندروید شبیه ساز پارک خودروهای آفرود
بازی اندروید شبیه ساز پارک خودروهای آفرود

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.2 حجم 96 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده