بازی اندروید 2048 Number puzzle game

بازی اندروید ۲۰۴۸ Number puzzle game v7.02 بازی اعداد پازل فکری

بازی اندروید ۲۰۴۸ Number puzzle game یکی از محبوبترین بازی های فکری و اعتیاد آور برای گوشی و تبلت های اندرویدی است که در سال ۲۰۱۴ توسط Estoty Entertainment LLC در گوگل پلی عرضه شد. این بازی یک پازل بسیار خلاقانه می باشد که با تنها حرکت جعبه در کاشی های خالی و جمع آن اعداد (یکسان بعنوان مثال: ۲ با ۲ ) با یکدیگر می تواند ساعت ها شما …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۲-۲۶ 3871 بار بدون دیدگاه جهانبخش

بازی اندروید ۲۰۴۸ Number puzzle game یکی از محبوبترین بازی های فکری و اعتیاد آور برای گوشی و تبلت های اندرویدی است که در سال ۲۰۱۴ توسط Estoty Entertainment LLC در گوگل پلی عرضه شد. این بازی یک پازل بسیار خلاقانه می باشد که با تنها حرکت جعبه در کاشی های خالی و جمع آن اعداد (یکسان بعنوان مثال: ۲ با ۲ ) با یکدیگر می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند.

بازی اندروید ۲۰۴۸ Number puzzle game پس از عرضه در فروشگاه گوگل پلی مورد استقبال کاربران قرار گرفت و توانست با بیش از ۱۰ میلیون نصب فعال امتیاز قابل توجهی را برای خود کسب کند. اگر از طرفداران این بازی هستید و از انجام آن لذت می برید پیشنهاد می کنیم بازی اندروید Huetopia را به هیچ وجه از دست ندهید. بازی اندروید Huetopia یک پازل فکری و خلاقانه است که با چند بلوک ساده و دو رنگ مختلف در زمینه (جهت تمایز زمین بازی) می تواند تجربه جالبی از بازی های فکری را برای شما رقم بزند.

بازی اندروید 2048 Number puzzle game

این بازی فکری دارای ۱۶ کاشی می باشد که در هنگام شروع تنها دو عدد روی آن مشاهده می شود؛ و هر دو عدد دو می باشند. پس از هر بار حرکت جعبه های اعداد یک عدد ۲ به جدول شما اضافه می شود. هر عدد را باید با مشابه خود جمع کرد. تمامی عدد ها مبنای ۲ هستند و شما باید سعی اعداد مشابه را با هم جمع کنید. با بهره گیری از هوش و استعداد خود سعی کنید در هر بازی رکورد جدیدی را به ثبت برسانید.

نکته جالب در این بازی این است که هیچ محدودیت زمانی یا حرکتی در بازی وجود ندارد، تنها باید مراقب پر شدن کاشی ها باشید! انجام بازی ۲۰۴۸ اندروید برای تمام سنین پیشنهاد می شود. هم اکنون می توانید با دانلود بازی اندروید ۲۰۴۸ از وب سایت یزد اپلیکیشن ذهن کنجکاو خود را به چالش بکشید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید 2048 Number puzzle game :

  • دارای رابط کاربری ساده و زیبا
  • قابلیت بازی بصورت چند نفره
  • ذخیره خودکار بازی در هنگام خروج
  • دارای حالت شب برای بازی کردن در تاریکی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید 2048 Number puzzle game :

  • اضافه شدن لیدربورد گوگل پلی
  • اضافه شدن 2 حالت مبتدی و پیشرفته
  • اضافه شدن حالت شب

پیش نمایش

بازی اندروید 2048 Number puzzle game
بازی اندروید 2048 Number puzzle game
بازی اندروید 2048 Number puzzle game

دانلود باکس Download Box

نسخه v7.02 حجم 8 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده