Dungeon Shooter

بازی اندروید Dungeon Shooter v1.2.84 تیرانداز سیاه چال

شما در بازی Dungeon Shooter درون یک سیاه چاله قرار میگیرید که به قسمت های مختلفی تقسیم شده است که در این بازی شاهد خرید و فروش حیوانات عجیب و مبارزه انها هستیم. در یکی از معاملات یک مار عجیب و بسیار بزرگ به داخل سیاه چال فرار میکند، و اما وظیفه شما در این بازی چیست؟ وظیفه شما این است که این مار بزرگ را شکار کنید. در عین حال …

آفلاین ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ 21 بار دانلود رایگان
Crab War

بازی اندروید Crab War v3.3.0 نبرد خرچنگ ها

بازی اندروید Crab War یک بازی کلیکی و نقش آفرینی است که در آن کاربر باید رهبری یک ارتش ماهر از خرچنگ ها را بر عهده بگیرد و از طریق حمله های تهاجمی در برابر هر موجود دریایی که در عمیق ترین نقاط دریا کمین  کرده اند، آنها را شکست دهد. کریستال ها که خزندگانی غول پیکر هستند به سرزمین خرچنگ ها حمله کرده اند و آنها را به زیر …

آفلاین ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ 1186 بار دانلود رایگان
Alpha Squad 5

بازی اندروید Alpha Squad 5 v1.6.166 اسکواد آلفا ۵

در بازی Alpha Squad 5 به صورت آنلاین با دوستان خود اسکواد تشکیل دهید و با آن ها به نبرد فضایی ها و بیگانه هایی بروید که قصد نابودی زمین و خانه شما را دارند. سلاح های جدید بسازید آن هارا ارتقاء دهید و با استفاده از افکار نظامی به اهداف دشمن ها حمله کنید و آن هارا نابود کنید.

آنلاین ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ 69 بار دانلود رایگان
Heroes Infinity: Blade & Knight

بازی اندروید Heroes Infinity: Blade & Knight v1.23.9 قهرمانان ابدیت

در بازی Heroes Infinity: Blade & Knight به در نقش قهرمانان افسانه ای به سرزمین های مختلف سفر کنید تا با عجایب دنیای بازی رو به رو شوید در سفر های شما افراد بسیاری هستند که برای تصرف تجهیزات به شما حمله خواهند کرد پس باید همیشه مراقب کمین دشمن باشید.

آنلاین ۶ بهمن ۱۳۹۷ 49 بار دانلود رایگان
Age of Magic

بازی اندروید Age of Magic v1.8.1 عصر جادو

آماده باشید زیرای عصری جدید در بازی Age of Magic به پا خواسته است! بازی عصر جادو یک بازی بسیار معروف در بین بازی های نقش آفرینی بوده که در بین کاربران محبوبیت خاصی را دارد. شما در این بازی به صورت آنلاین و چند نفره با دشمنان خود به رقابت خواهید پرداخت. هدف اصلی بازی ماموریت شما است که باید با نیرو های اهریمنی مبارزه کنید و آنها شکست دهید.

آنلاین ۶ بهمن ۱۳۹۷ 49 بار دانلود رایگان
Lionheart: Dark Moon RPG

بازی اندروید Lionheart: Dark Moon RPG v2.0.1.1 شیردل: ماه تاریک

از پادشاهی و مردم خود در برار مهاجمین محافظت کنید نیرو های جادویی خبیث باردیگر قصد نابودی شما و سرزمینتان را دارند. در بازی Lionheart: Dark Moon RPG قهرمانان کشور باید یک بار دیگر برای نابودی آن ها  با همیگر متحد شوند و به رهبری شما دشمنان را نابود کنند.

آنلاین ۶ بهمن ۱۳۹۷ 48 بار دانلود رایگان
Darkness Rises

بازی اندروید Darkness Rises v1.13.0 ظهور تاریکی

در بازی Darkness Rises به صورت قهرمانی مبارز ظاهر شوید و از ظهور نیرو های تاریکی جلوگیری کنید. اربابان تاریکی بار دیگر قصد حمله به دنیای ما را دارند، شما در نقش یک مبارز باید قبل از آن ک به شهر ها حمله کنند به آن ها حجوم آورید و نابودشان کنید.

آنلاین ۵ بهمن ۱۳۹۷ 42 بار دانلود رایگان
Guardian Prelude

بازی اندروید Guardian Prelude v1.0.17 محافظان خط مقدم

محافظان همیشه کسانی هستند که جان خود را برای حفاظت از مردم و ملیت خود به خطر می‌اندازند و به مقابله دشمنان می‌روند. در بازی Guardian Prelude شما در نقش یک محافظ باید از حجوم نیرو های شیطانی و سیاه به شهر ها و ایالت های خود جلوگیری کنید.

آنلاین ۵ بهمن ۱۳۹۷ 38 بار دانلود رایگان
Summoners War

بازی اندروید Summoners War v4.1.9 نبرد ماموران

بازی اندروید Summoners War یک بازی جذاب در سبک نقش آفرینی است. این بازی نقش آفرینی که در سبک و سیاق بازی های استراتژیک می باشد حدود ۵۰ میلیون بازیکن در سراسر دنیا دارد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر در مورد این بازی و ویژگی های آن و دانلود آن از طریق لینک مستقیم با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

آنلاین ۳۰ دی ۱۳۹۷ 1593 بار دانلود رایگان
Blade Crafter

بازی اندروید Blade Crafter v3.90 شمشیر ساز

در بازی Blade Crafter شما در نقش یک استاد آهنگر هستید که وظیفه اصلیش ساخت شمشیر هایی با قدرت های بالا و خارق العاده می‌باشد. منظور از قدرت های خارق العاده، قدرت هایی مانند پرواز و حرکت خودکار و… است که شمشیر شما را از دیگر سلاح ها متمایز خواهد کرد.

آفلاین ۲۹ دی ۱۳۹۷ 475 بار دانلود رایگان