Lost in the Dungeon

بازی اندروید Lost in the Dungeon v4.8 گمشده در سیاه‌چال

در بازی Lost in the Dungeon شما در نقش یک فرد محبوس شده در سیاه‌چال به بازی وارد می‌شوید. زمان بازی به جنگ های دریایی بین دزدان دریایی و دریانوردان انگلیسی برمیگردد که شما در طی یک اتفاق به زندان افتاده می‌شوید و وظیفه اصلی شما استفاده از کارت ها برای فرار از دست نگهبانان و زندان می‌باشد. با گشت و ماجراجویی در زندان می‌توانید راه های زیادی برای خروج …

آفلاین ۲۴ مهر ۱۳۹۷ 344 بار دانلود رایگان
Assassin's Creed: Rebellion

بازی اندروید Assassin’s Creed: Rebellion v1.7.2 اساسین کرید : شورش + مود

Assassin’s Creed: Rebellion یک بازی محبوب در سبک نقش آفرینی و RPG می باشد. در بازی اساسین کرید شما در قرن پانزدهم زندگی می کنید و با تجهیزات و تشکیلاتی که در اختیار دارید باید تمپلار ها را نابود کنید. شما در بازی Assassin’s Creed: Rebellion در کشور اسپانیا و باید از ماموریت های قومی و عقاید مذهبی کلیسا کمک بگیرید و برای شکست تمپلار های برنامه ریزی کنید. شما …

آنلاین ۲۰ مهر ۱۳۹۷ 2900 بار دانلود رایگان
Grim Soul: Dark Fantasy Survival

بازی اندروید Grim Soul: Dark Fantasy Survival v1.5.0 روح شوم

بازی Grim Soul فانتزی و نقش آفرینی است که دارای حال و هوای رعب انگیز و گیم پلی سبک بقا می باشد. هدف شما در این بازی؛ زنده ماندن در سرزمین خطرناک و مخوف بازی است. باید با جمع کردن منابع، ساخت دژ، دفاع در برابر حملات دشمنان و زنده ماندن در برابر حملات زامبی های شوالیه و دیگر هیولا ها، تا جایی که در توان دارین زنده بمانید.

آنلاین ۱۴ مهر ۱۳۹۷ 148 بار دانلود رایگان
Planescape: Torment

بازی اندروید Planescape: Torment v3.1.3.0 فرار سخت و عذاب آور

بازی Planescape: Torment یکی از متفاوت ترین بازی های تلفن هوشمند شما خواهد بود. در این بازی شما در محیطی نا شناخته و مرموز قرار می‌گیرد و لحظات هیجان انگیزی را تجربه خواهید کرد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

آفلاین ۱۳ مهر ۱۳۹۷ 81 بار دانلود رایگان
Star Wars: Galaxy of Heroes

بازی اندروید Star Wars: Galaxy of Heroes v0.13.361328 جنگ ستارگان قهرمانان کهکشان + مود

حتما بیشتر شما کاربران عزیز با سری فیلم های سینمایی جنگ ستارگان و تمامی داستان و افراد آن آشنا هستید. و حتما بیشتر شما با آن خاطره دارید و یا عاشق این سری هستید. همانطور که می‌دانید داستان بازی Star Wars: Galaxy of Heroes مبارزه بین خیر و شر است که در هر طرف نیرو ها و امکانات مخصوصی وجود دارند.

آنلاین ۱۳ مهر ۱۳۹۷ 770 بار دانلود رایگان
Arcane Legends

بازی اندروید Arcane Legends MMO-Action RPG v1.9.0 افسانه ی مرموز

بازی اندروید Arcane Legends بهترین بازی در سبک نقش آفرینی اندروید می باشد. این بازی شاهکار استودیوی Spacetime Games است. در این بازی هیجان انگیز باید با جمع اوری افراد مورد علاقه ی خود به نبرد با دیگر قلمرو ها بروید. شبیه تمام بازی های در سبک نقش آفرینی شما باید در جهت تکمیل کردن داستان quests حرکت کنید و دشمنان را شکست دهید.

آفلاین ۱۲ مهر ۱۳۹۷ 1597 بار دانلود رایگان
Royal Revolt 2

بازی اندروید Royal Revolt 2 v4.2.2 شورش سلطنتی ۲

بازی اندروید Royal Revolt 2 یک بازی با عناصر نقش آفرینی مهیج است که در آن شما باید به نوبی پادشاهی تان را تبدیل به یک قلغه غیرقابل نفوذ در برابر دیگر بازیکنان تبدیل کنید و به صورت همزمان سعی کنید گنجینه های جهان را تسخیر کنید.

آنلاین ۱۰ مهر ۱۳۹۷ 1353 بار دانلود رایگان
Icey

بازی اندروید Icey v1.1.0 آیسی جنگجو

با بازی Icey وارد دنیای شخصیت اصلی این بازی شوید و به او کمک کنید تا حقیقت را متوجه شود. در این بازی شما مدام باید در حال مبارزه باشید و لحظات جنگی جذابی را خواهید دید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

آفلاین ۸ مهر ۱۳۹۷ 231 بار دانلود رایگان
Lineage 2: Revolution

بازی اندروید Lineage 2: Revolution v1.09.08 انقلاب اجداد

Lineage 2: Revolution  یک بازی کره‌ای می‌باشد که توسط تیم برنامه نویسی Netmarble Games تولید و طراحی شده و تا کنون بیش از ۵ میلیون نصب را در پلی استور به خود اختصاص داده است. در این بازی شما با انتخاب و ساخت تیم خود باید به نبرد با سایر رقبا بروید و در نبرد‌های آنلاین به صورت چند نفره و مشترک مسابقات و نبرد‌ها را پیروز شوید.

آنلاین ۳ مهر ۱۳۹۷ 504 بار دانلود رایگان
Summoners War

بازی اندروید Summoners War v4.0.9 نبرد ماموران

بازی اندروید Summoners War یک بازی جذاب در سبک نقش آفرینی است. این بازی نقش آفرینی که در سبک و سیاق بازی های استراتژیک می باشد حدود ۵۰ میلیون بازیکن در سراسر دنیا دارد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر در مورد این بازی و ویژگی های آن و دانلود آن از طریق لینک مستقیم با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

آنلاین ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 1449 بار دانلود رایگان