فندق

بازی اندروید فندق v1.56

اگر به بازی با واژگان و همینطور آموزش هرچه بیشتر آن ها علاقه دارید بازی فندق را تجربه کنید. در این گیم قدرت و تسلط شما در زمینه لغات و واژگان سخت و آسان مورد سنجش و آزمون قرار می‌گیرد. صد ها مرحله برای اینکه یاد بگیرید و لذت ببرید در بازی برای شما تعبیه شده است.

۶ مرداد ۱۳۹۷ 63 بار دانلود رایگان
Lara Croft GO

بازی اندروید Lara Croft GO v2.1.109660 لاراکرافت گو نسخه پریمیوم

Lara Croft GO بازی فکری و بسیار زیبا در سبک پازل و ماجراجویی است که توسط استودیو Square Enix سازنده بازی های Hitman GO و Deus Ex Go منتشر شده است. در لاراکرافت گو همانند بازی های دیگر این سری شما باید از مسیرهای مشخص شده عبور کرده و موانع موجود را پشت سر بگذارید. گیم پلی بازی Lara Croft GO در این بازی شما باید با کشیدن انگشت خود در جهت …

آفلاین ۲۰ تیر ۱۳۹۷ 483 بار دانلود رایگان
prune

بازی اندروید Prune v1.1.3 شکوفه

بازی Prune یک بازی هیجان انگیز و جالب است که توسط فردی به نام Joel McDonald طراحی و توسعه یافته است و تا کنون بیش از ۵۰۰ هزار نصب فعال و در حال استفاده را به خود اختصاص داده است. در این بازی شما مانند یک کشاورز عمل می‌کنید و درک بهتری از کشاورزی را دریافت و تحلیل می‌کنید، درختان مختلف را بکارید و از آنها در برابر مخاطرات اقلیمی و …

آفلاین ۱۷ تیر ۱۳۹۷ 77 بار دانلود رایگان
Survival Craft Quest

بازی اندروید Survival Craft Quest v2.2 تلاش برای بقا

بازی Survival Craft Quest تلاش برای بقا ۳ یک بازی هیجان انگیز و قابل تحسین است که توسط شرکت بازی سازی Appcraft: survival craft, find phone gadgets money برای اولین بار در پلی استور به انتشار در آمد. بازی تلاش برای بقا با داشتن پتانسیل بالا برای ارتقاء کیفیت و همچنین سبک جدیدش، میتواند رقیبی سرسخت برای سایر بازی‌ها در زمینه تلاش برای بقا باشد.

آفلاین ۳ تیر ۱۳۹۷ 107 بار دانلود رایگان
Frozen Free Fall

بازی اندروید Frozen Free Fall v6.5.1 عصر یخ

بیشتر شما با انیمیشن زیبا Frozen و کاراکتر های آن آشنایی دارید این انیمیشن که یک کارتون در سبک درام و خنده آور می‌باشد داستان ۲ شاهدخت را به نمایش در می‌آورد. این بار این انیمیشن به صورت بازی برای گوشی های اندروید برای شما کاربران عزیز به وجود آمده است.

آفلاین ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ 1408 بار دانلود رایگان
Family Zoo: The Story

بازی اندروید Family Zoo: The Story v1.3.6 باغ وحش خانوادگی

“اولین وب سایت منتشر کننده بازی در ایران” در Family Zoo: The Story یک باغ وحش بسازید! بازی با حیوانات ناز ، مسابقه و پازل ، همه و همه در بازی داستان باغ وحش خانوادگی . به راحتی میتوانید بین این ۳ مرحله جابه جا شوید و از بازی کردن با دوست جدید خود در جنگلی که با دستان خود ساخته اید، لذت ببرید.

۱۹ خرداد ۱۳۹۷ 2851 بار دانلود رایگان
Friday the 13th: Killer Puzzle

بازی اندروید Friday the 13th: Killer Puzzle v1.8 جمعه ۱۳ام ماه

در بازی Friday the 13th: Killer Puzzle شما در نقش کاراکتر معروف فیلم و بازی کامپیوتری Friday the 13th یعنی جیسون خواهید بود. حتما با نام این شخصیت و بازی آشنا هستید که وظیفه اصلی آن به قتل رساندن افراد گردشگر و توریست ها با استفاده از ابزار آلات قتل مختلف می‌باشد.

آفلاین ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ 205 بار دانلود رایگان
Sumikko gurashi-Puzzling Ways

بازی اندروید Sumikko gurashi-Puzzling Ways v1.7.2 پازل ساز عالی

در بازی Sumikko gurashi-Puzzling Ways که گیمی پازلی می‌باشد شما باید در آن شخصیت ها و کاراکتر های کوچک رنگی در بازی را به صورت مرتب و ۴ عددی به صورت عموی و افقی در کنار هم قرار دهید تا آن رنگ حذف شود تا بتوانید رنگ های بعدی را نیز همینطور مرتب کنید و به مراحل بعد برسید.

آفلاین ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ 547 بار دانلود رایگان
Homescapes

بازی اندروید Homescapes v1.7.1.900 عمارت دار

در بازی Homescapes شما در نقش صاحبان یک عمارت بزرگ باید آن را اداره و کنترل کنید این اداره کردن بر این مبنا می‌باشد که تمامی حرکات اعضای خانه را کنترل کنید و حساب شده کار کنید. به عنوان مثال اگر وقت غذا خوردن رسید شما باید به بخش آشپزخانه بروید تا در آن جا با کمک دستور العمل ها غذاهای خوش مزه تهیه کنید و برای سرو به میز …

آفلاین ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ 1176 بار دانلود رایگان