Call of Duty

بازی اندروید ندای وظیفه قهرمانان Call of Duty Heroes v4.9.1

Call of Duty بازی زیبای ندای وظیفه قهرمانان یک بازی استراتژیکی جنگی در فضایی سه بعدی است که هم اکنون برای شما در سایت قرار داده شده است. Call of Duty Heroes نامی آشنا در بازی های جنگی و اکشن است که همه گیمر ها و بازی دوستان، سال هاست با آن آشنایی دارند.

آنلاین ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ 1062 بار دانلود رایگان
Dig Out

بازی اندروید Dig Out v2.0.0 اعتیادآور و جذاب حفاری زمین

بازی جدید Dig Out یک بازی زیبا در سبک پازلی می باشد. در این بازی برای افتخار آفریدن باید حفاری کنید. بله درست شنیدید باید به حفاری بپردازید. در بازی Dig Out شما در نقش یک معدنچی هستید و باید برای رسیدن به گنج،  زمین را حفاری کنید. زمان را از دست ندهید و هر چه سریعتر به حفاری زمین برای رسیدن به گنج حفاری کنید. در هر مرحله از …

آفلاین ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 966 بار دانلود رایگان
World Chef

بازی اندروید World Chef v1.37.0 سرآشپز جهانی

World Chef نام یک بازی مشهور اندرویدی است که در آن شما صاحب یک رستوران هستید و باید با توجه به راهنمایی های و دستور پخت، غذاهای لذیذی برای مشتری های خود بپزید تا همیشه لبخند رضایت روی لب های آنها باشد.

آفلاین ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ 2442 بار دانلود رایگان
Agent Dash

بازی اندروید Agent Dash v5.1.2_818 عبور از موانع + مود

Agent Dash نام بازی مهیج و زیبا از استودیوی بازی ساز Full Fat است. این بازی در سبک RUN اراپه شده که تقریبا شبیه به بازی Subway Surfer می باشد اما تفاوت های این بازی باعث شده تا محبوبیت خاصی در بین کاربران بدست بیاورد.

۱۰ شهریور ۱۳۹۷ 868 بار دانلود رایگان
Olympus Rising

بازی اندروید Olympus Rising v4.2.0 نبرد در کوه المپ

استودیوی FLARGAMES با معرفی بازی اندروید Olympus Rising نشان داد که هنوز در ساخت بازی های استراتژیک تبحر بالایی دارد. این بازی را می توان ترکیبی از سبک Moba و دفاع از قلعه به حساب آورد. شما در بازی اندروید Olympus Rising با ساخت نیرو ها و ساختمان هاای دفاعی که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد، باید از منطقه تحت فرمان خودتان دفاع کنید.

آنلاین ۹ شهریور ۱۳۹۷ 1699 بار دانلود رایگان
Clumsy Ninja

بازی اندروید Clumsy Ninja v1.31.0 نینجا دست و پا چلفتی + مود

Clumsy Ninja نینجاها را که می شناسید؟ تصویری که از نینجاها در ذهن داریم معمولا یک انسان با لباس تیره و ماسکی سیاه است که صورتش پوشیده شده و تنها چشمهایش مشخص است. او فردی قوی است و تمام فنون رزمی ،آکروبات و کار با سلاح های مختلف را می داند و فردی جسور و شجاع است. اما نینجایی که ما می خواهیم امروز برایتان معرفی کنیم فقط لباس هایش شبیه …

آفلاین ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ 1503 بار دانلود رایگان
Lost Lands 2

دانلود Lost Lands 2 v1.0.36 بازی سرزمین گمشده ۲ اندروید + دیتا

در بازی Lost Lands سرزمین گمشدگان از زمان آخرین درگیری قرن ها سپری شده است. از گوشه های مختلف سرزمین مردگان شاهدان صحبت از چهار سوار کار تاریکی می کنند که روستاها را به آتش کشیده و آنها با خاک یکسان می کنند و مخازن آب را منجمد می کنند. انها مرگ را گسترش می دهند و سرزمین ها را با تاریکی پوشش می دهند. انها در جستجوی کلید دروازه کیهان …

آفلاین ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ 971 بار دانلود رایگان
Bad Piggies HD

بازی اندروید Bad Piggies HD v2.3.4 خوک های بد

بازی Bad Piggies HD یکی از پرطرفدارترین بازی و جذاب ترین بازی های اندروید است ک توسط کمپانی Rovio سازنده بازی های انگری بردز ساخته شده است. این بازی بر روی آندروید، IOS، ویندوز و مک در تاریخ ۲۷ سپتامبر سال ۲۰۱۲ آغاز شد. برای بلک بری در ۱۰ اکتبر ۲۰۱۳ و برای ویندوز تلفن در ماه آوریل ۲۰۱۴٫ بر خلاف بازی های پرندگان خشمگین منتشر شد.

آفلاین ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ 1679 بار دانلود رایگان