Tankr.io

بازی اندروید Tankr.io v3.5 تانک بازی

با بازی Tankr.io با راحتی تانک خود را کنترل کنید و تانک های حریف را از بین ببرید. این بازی اکشن با گیم پلی ساده اش می تواند شما را ساعت ها مشغول خود کند. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

آنلاین ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ 7 بار دانلود رایگان
Lonewolf

بازی اندروید Lonewolf v1.2.83 گرگ تنها + مود

بازی اندروید Lonewolf یک بازی شوتر اول شخص و تک تیر اندازی که توسط استودیو FDG Entertainment GmbH & Co.KG خالق بازی های Simon Hason و Tactical Assassin توسعه داده شده است. بازی تمرکز خود را برای قشر بزرگسال و با خشونت بالا قرار داده است که از تنوع مراحل و پیش زمینه داستانی غنی بهره می برد.

آفلاین ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ 2634 بار دانلود رایگان
Hot Wheels Race Off

بازی اندروید Hot Wheels Race Off v1.1.8810.10958 چرخ های سوزان: مسابقه + مود

همه ی ما به نوعی عاشق ماشین بازی هستیم. امروز می خواهیم یک بازی متفاوت و جذاب مربوط به ماشین را به نام Hot Wheels Race Off معرفی کنیم. با این بازی می توانید جذابیت کنترل ماشین های عجیب و غریب را تجربه کنید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

آفلاین ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ 977 بار دانلود رایگان
Super Pixel Heroes

بازی اندروید Super Pixel Heroes v1.1.56 قهرمانان خارق العاده پیکسلی

بازی اندروید Super Pixel Heroes یک بازی اکشن و مبارزه ای از استودیو Reliance Big Entertainment می باشد که در آن می توانید در نقش انواع شخصیت های به یاد ماندنی مانند کینک کونگ و غیره به مبارزه با دیگر شخصیت های بازی در یک بازی پیکسلی سه بعدی و هیجانی اندرویدی بپردازید.

آفلاین ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ 1002 بار دانلود رایگان
Real Steel Boxing Champions

بازی اندروید Real Steel Boxing Champions v1.0.487 قهرمانان بوکس فولادی

در این مطلب می خواهیم بازی Real Steel Boxing Champions در سبک اکشن مبارزه ای متفاوت را برای شما معرفی کنیم که با نزدیک پنجاه میلیون دانلود در گوگل پلی توانسته است نمره قابل قبول ۴٫۳ را از ۵ به دست بیاورد. شما در این بازی می توانید ماشین جنگی خود را ساخته و به جنگ دشمنان خود بروید. با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

آفلاین ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ 1050 بار دانلود رایگان
Gun Strider

بازی اندروید Gun Strider v1.10.473 گان استرایدر

بازی های اسلحه ای همیشه محبوب بوده اند و طرفداران زیادی دارند، اما فقط بعضی از آن ها می توانند فراگیر باشند، یکی از آن ها بازی Gun Strider می باشد. این بازی با سبکی زیبا می تواند مورد پسند خیلی از کاربران قرار بگیرد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

آنلاین ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ 1525 بار دانلود رایگان
Shadow Bug Rush

بازی اندروید Shadow Bug Rush v1.3 هجوم باگ های تاریکی

بازی اندروید Shadow Bug Rush یک بازی بی پایان پلتفرم و اکشن بازسازی شده از بازی Shadow Bug می  باشد که توسط Muro Studios داده شده و شما باید به مقابله با هجوم اشرار باگ های تاریکی به صورت متوالی بپردازید تا سعی کنید خود را از میان  تیغه های خطرناک با ماندن در هوا نجات دهید.

آفلاین ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ 793 بار دانلود رایگان
Real Wrestling 3D

بازی اندروید Real Wrestling 3D v1.9 مسابقات کشتی سه بعدی

Real Wrestling 3D یکی از بهترین و واقع گرایانه ترین بازی های موجود در سبک بازی های مبارزه ای می باشد. اگر به ورزش های رزمی و خصوصا مسابقات کشتی آزاد علاقه دارید، هرگز این بازی جذاب را از دست ندهید. در ادامه مطلب به بررسی این بازی خواهیم پرداخت. برای دیدن تصاویر بیشتر از گیم پلی این بازی و دانلود از طریق لینک مستقیم در ادامه مطلب همراه ما …

۲۲ مرداد ۱۳۹۷ 2343 بار دانلود رایگان