Tankr.io

بازی اندروید Tankr.io v3.5 تانک بازی

با بازی Tankr.io با راحتی تانک خود را کنترل کنید و تانک های حریف را از بین ببرید. این بازی اکشن با گیم پلی ساده اش می تواند شما را ساعت ها مشغول خود کند. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

آنلاین ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ 4 بار دانلود رایگان
Lonewolf

بازی اندروید Lonewolf v1.2.83 گرگ تنها + مود

بازی اندروید Lonewolf یک بازی شوتر اول شخص و تک تیر اندازی که توسط استودیو FDG Entertainment GmbH & Co.KG خالق بازی های Simon Hason و Tactical Assassin توسعه داده شده است. بازی تمرکز خود را برای قشر بزرگسال و با خشونت بالا قرار داده است که از تنوع مراحل و پیش زمینه داستانی غنی بهره می برد.

آفلاین ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ 2624 بار دانلود رایگان
Hot Wheels Race Off

بازی اندروید Hot Wheels Race Off v1.1.8810.10958 چرخ های سوزان: مسابقه + مود

همه ی ما به نوعی عاشق ماشین بازی هستیم. امروز می خواهیم یک بازی متفاوت و جذاب مربوط به ماشین را به نام Hot Wheels Race Off معرفی کنیم. با این بازی می توانید جذابیت کنترل ماشین های عجیب و غریب را تجربه کنید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

آفلاین ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ 975 بار دانلود رایگان
Super Pixel Heroes

بازی اندروید Super Pixel Heroes v1.1.56 قهرمانان خارق العاده پیکسلی

بازی اندروید Super Pixel Heroes یک بازی اکشن و مبارزه ای از استودیو Reliance Big Entertainment می باشد که در آن می توانید در نقش انواع شخصیت های به یاد ماندنی مانند کینک کونگ و غیره به مبارزه با دیگر شخصیت های بازی در یک بازی پیکسلی سه بعدی و هیجانی اندرویدی بپردازید.

آفلاین ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ 1001 بار دانلود رایگان
Starlit Adventures

بازی اندروید Starlit Adventures v3.6.5 ماجرا‌های ستاره پر نور + مود

با بازی اندروید Starlit Adventures می توانید زیبایی و جذابیت را در محیطی فانتزی و با مزه تجربه کنید. این بازی از آن دسته بازی های ساده و زیبایی خواهد بود که نمی توانید به راحتی از آن جدا شوید. با ما با معرفی بازی Starlit Adventures همراه باشید.

آفلاین ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ 749 بار دانلود رایگان
Star Wars: Commander

بازی اندروید Star Wars: Commander v6.2.1.10588 جنگ ستارگان: فرمانده

بازی اندروید Star Wars: Commander یک بازی استراتژی و آنلاین است که بیشتر شبیه به سبک بازی محبوب Clash of Clans است. جنگ کهکشانی شدت گرفته است. در کجا وفاداری شما دروغ است؟ شما با شورشی ها هستید با طرف امپراطوری؟ به نیرو های مبارز بپیوندید و با ساخت پایگاه و با آموزش ارتش نیروهای خود را برای پیروزی در جهان جنگ زده در سراسر کهکشان رهبری کنید!

آنلاین ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ 657 بار دانلود رایگان
Real Steel Boxing Champions

بازی اندروید Real Steel Boxing Champions v1.0.487 قهرمانان بوکس فولادی

در این مطلب می خواهیم بازی Real Steel Boxing Champions در سبک اکشن مبارزه ای متفاوت را برای شما معرفی کنیم که با نزدیک پنجاه میلیون دانلود در گوگل پلی توانسته است نمره قابل قبول ۴٫۳ را از ۵ به دست بیاورد. شما در این بازی می توانید ماشین جنگی خود را ساخته و به جنگ دشمنان خود بروید. با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

آفلاین ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ 1048 بار دانلود رایگان
Gun Strider

بازی اندروید Gun Strider v1.10.473 گان استرایدر

بازی های اسلحه ای همیشه محبوب بوده اند و طرفداران زیادی دارند، اما فقط بعضی از آن ها می توانند فراگیر باشند، یکی از آن ها بازی Gun Strider می باشد. این بازی با سبکی زیبا می تواند مورد پسند خیلی از کاربران قرار بگیرد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

آنلاین ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ 1525 بار دانلود رایگان
Don't Grind

بازی اندروید Don’t Grind v1.035 خرد نشو

بازی اندروید Don’t Grind یک بازی ساده آرکید می باشد که در آن با کنترل میوه و دیگر اشیاء بامزه باید از سقوط و له شدن آن ها جلوگیری کنید این بازی مهیج توسط Laser Dog خالق بازی های محبوب Hopiko, Alone, PUK و… ساخته شده است و از تنوع مراحل و شخصیت های خوبی بهره می برد.

آفلاین ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ 686 بار دانلود رایگان