LivU

نرم افزار اندروید LivU v01.01.19 چت تصویری لایویو

LivU یکی از برنامه های چت تصویری تصادفی است که افراد را به طور رندوم با هم آشنا کرده و ایشان را قادر می سازد که به طور زنده با هم صحبت کنند. این نرم افزار به افکت ها، شکلک ها و انیمیشن های جالبی نیز مجهز شده است که به طور کاملا زنده روی چهره قرار می گیرند و تجربه چت تصویری را بسیار جذاب تر می نمایند.

آنلاین ۲۵ مهر ۱۳۹۷ 14 بار دانلود رایگان
Pryvate Now

نرم افزار اندروید Pryvate Now – The Secure Mobile Communication App v8.9.01 امن ترین پیام رسان

نرم افزار Pryvate Now امن ترین پیام رسان با ویژگی های خوب و منحصر به فرد می‌باشد. اگر از تلگرام استفاده کرده باشید خواهید دید که این اپ هم بیشتر امکانات تلگرام را دارا می‌باشد و در بعضی مواقع و موارد از تلگرام پیشی می‌گیرید. این نرم افزار توانسته در سال ۲۰۱۵ بهترین نرم افزار در بخش تجارت و امور اداری شود و جوایز زیادی دریافت کند.

آنلاین ۶ مهر ۱۳۹۷ 42 بار دانلود رایگان
نزدیکا

نرم افزار اندروید نزدیکا v8.0.3 شبکه اجتماعی نزدیکا

با شبکه اجتماعی نزدیکا می توانید افراد نزدیک خود را پیدا کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید. قبلاً نرم افزارهای خارجی در این زمینه فعالیت کرده بودند. نرم افزارهای مختلفی برای ارتباط با افراد وجود دارد از جمله این نرم افزارها می توان به شبکه اجتماعی میت آپ اشاره کرد. با نرم افزار اندروید نزدیکا از ارتباط خود لذت ببرید.

آنلاین ۳ مهر ۱۳۹۷ 77 بار دانلود رایگان
هاتگرام

نرم افزار اندروید هاتگرام v1.9.4 تلگرام داغ و بدون فیلتر

نرم افزار هاتگرام ، درواقع یک نسخه غیررسمی از تلگرام است. نسخه های غیررسمی بسیاری در بازار موجود است ولی نکته مهم و حائز اهمیت، امکانات جدید و هم چنین امنیت نرم افزار است. شما با هاتگرام یک تلگرام جدید و داغ را استفاده می کنید که علاوه بر فعال بودن دارای امکاناتی جدیدی می‌باشد.

۲ مهر ۱۳۹۷ 253 بار دانلود رایگان
دانرو

نرم افزار اندروید Dunro v2.6.0 دانرو

با دانرو به یک بانک اطلاعاتی راجع به مکان های مختلف دسترسی داشته باشید. شما با این نرم افزار می توانید اطلاعات بیشتری راجع به مکان های شهر خود داشته باشید و در نتیجه در مواقع لازم انتخاب بهتری خواهید داشت. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

آنلاین ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ 3583 بار دانلود رایگان
نرم افزار لایو لی

نرم افزار اندروید live.ly – live video streaming v6.0.15 لایو لی

نرم افزار live.ly یک برنامه جدید جریان ویدئو زنده است که به تازگی توسط سازنده محبوب نرم افزار اندروید musical.ly تولید شده است. اساس کار این نرم افزار ارسال و دریافت ویدئو های زنده است. شما می توانید برای شروع از اپلیکیشن لایو لی برای پخش ویدئو برای طرفداران و دوستان خود استفاده کنید و بازخورد آن ها را به صورت آنلاین ببینید. برای ویدئو های خود یک عنوان قرار دهید …

آنلاین ۹ شهریور ۱۳۹۷ 15997 بار دانلود رایگان
باهم

نرم افزار اندروید و شبکه اجتماعی باهم نسخه ۹٫۲٫۹

نرم افزار باهم یک شبکه ی اجتماعی ایرانی می باشد. با این نرم افزار شما می توانید با هزاران کاربر ایرانی در ارتباط باشید و پست های مختلفی را ببینید و همچنین می توانید با کاربران مختلف نیز چت کنید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

آنلاین ۹ شهریور ۱۳۹۷ 5488 بار دانلود رایگان
Live.me

نرم افزار اندروید Live.me – live stream video chat v3.9.35 فیلم زنده

با نرم افزار Live.me می توانید فیلم های گوناگون بسازید و آن ها را به اشتراک بگذارید و از طریق آن ها طرفدار به دست بیاورید و معروف شوید. با این نرم افزار شما می توانید از طریق به اشتراک گذاری فیلم های مختلف مطرح شوید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

آنلاین ۸ شهریور ۱۳۹۷ 4703 بار دانلود رایگان
Meetup

نرم افزار اندروید Meetup v3.10.27 شبکه اجتماعی میت آپ

با Meetup می توانید در گردهمی های متنوع و مفید به دیگر افراد بپیوندید. این نرم افزار یک شبکه ی اجتماعی می باشد که قصد دارد افراد را بوسیله ی تکنولوژی کنار هم جمع کنند تا بتوانند برای هم مفید باشند. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

آنلاین ۶ شهریور ۱۳۹۷ 1091 بار دانلود رایگان
میکروفون

نرم افزار اندروید میکروفون نسخه ۲٫۰٫۲

با میکروفون خواننده بودن تجربه کنید و خود را جای خوانندگان معروف قرار دهید. شما با این نرم افزار می توانید به خوانندگی بپردازید و از آهنگ های خود لذت ببرید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

آفلاین ۵ شهریور ۱۳۹۷ 1607 بار دانلود رایگان