نرم افزار اندروید موبوگرام v4.9.1-M11.2 تلگرام جدید و پیشرفته

mobogram ، یک تلگرام پیشرفته و جدید است. پس از اعمال محدودیت در دسترسی به تلگرام، نسخه های مختلفی به بازار عرضه شدند. در بین تمامی نسخه ها، به جرات می توان گفت موبوگرام یکی از بهترین و پیشرفته ترین نسخه هاست.

آنلاین ۱۳ آذر ۱۳۹۷ 65 بار دانلود رایگان

نرم افزار اندروید نوا v3.3.2 پیام رسان ایرانی، قدرتمند، سریع و امن

با پیام رسان نوا ، پیام های خود را سریع و در لحظه به دست مخاطب خود برسانید. البته ناگفته نماند، پیام رسان های مختلفی در بازار وجود دارد ازجمله آی گپ، ایتا و…نرم افزار اندروید نوا از تمامی سیستم های عامل پشتیبانی می کند. ( ویندوز، اندروید، مک، ios و…) .

آنلاین ۳۰ مهر ۱۳۹۷ 104 بار دانلود رایگان
LivU

نرم افزار اندروید LivU v01.01.19 چت تصویری لایویو

LivU یکی از برنامه های چت تصویری تصادفی است که افراد را به طور رندوم با هم آشنا کرده و ایشان را قادر می سازد که به طور زنده با هم صحبت کنند. این نرم افزار به افکت ها، شکلک ها و انیمیشن های جالبی نیز مجهز شده است که به طور کاملا زنده روی چهره قرار می گیرند و تجربه چت تصویری را بسیار جذاب تر می نمایند.

آنلاین ۲۵ مهر ۱۳۹۷ 121 بار دانلود رایگان
Pryvate Now

نرم افزار اندروید Pryvate Now – The Secure Mobile Communication App v9.0.11 امن ترین پیام رسان

نرم افزار Pryvate Now امن ترین پیام رسان با ویژگی های خوب و منحصر به فرد می‌باشد. اگر از تلگرام استفاده کرده باشید خواهید دید که این اپ هم بیشتر امکانات تلگرام را دارا می‌باشد و در بعضی مواقع و موارد از تلگرام پیشی می‌گیرید. این نرم افزار توانسته در سال ۲۰۱۵ بهترین نرم افزار در بخش تجارت و امور اداری شود و جوایز زیادی دریافت کند.

آنلاین ۶ مهر ۱۳۹۷ 108 بار دانلود رایگان
نزدیکا

نرم افزار اندروید نزدیکا v8.0.3 شبکه اجتماعی نزدیکا

با شبکه اجتماعی نزدیکا می توانید افراد نزدیک خود را پیدا کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید. قبلاً نرم افزارهای خارجی در این زمینه فعالیت کرده بودند. نرم افزارهای مختلفی برای ارتباط با افراد وجود دارد از جمله این نرم افزارها می توان به شبکه اجتماعی میت آپ اشاره کرد. با نرم افزار اندروید نزدیکا از ارتباط خود لذت ببرید.

آنلاین ۳ مهر ۱۳۹۷ 158 بار دانلود رایگان
هاتگرام

نرم افزار اندروید هاتگرام v1.9.4 تلگرام داغ و بدون فیلتر

نرم افزار هاتگرام ، درواقع یک نسخه غیررسمی از تلگرام است. نسخه های غیررسمی بسیاری در بازار موجود است ولی نکته مهم و حائز اهمیت، امکانات جدید و هم چنین امنیت نرم افزار است. شما با هاتگرام یک تلگرام جدید و داغ را استفاده می کنید که علاوه بر فعال بودن دارای امکاناتی جدیدی می‌باشد.

۲ مهر ۱۳۹۷ 777 بار دانلود رایگان
دانرو

نرم افزار اندروید Dunro v2.6.0 دانرو

با دانرو به یک بانک اطلاعاتی راجع به مکان های مختلف دسترسی داشته باشید. شما با این نرم افزار می توانید اطلاعات بیشتری راجع به مکان های شهر خود داشته باشید و در نتیجه در مواقع لازم انتخاب بهتری خواهید داشت. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

آنلاین ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ 3815 بار دانلود رایگان
نرم افزار لایو لی

نرم افزار اندروید live.ly – live video streaming v6.0.15 لایو لی

نرم افزار live.ly یک برنامه جدید جریان ویدئو زنده است که به تازگی توسط سازنده محبوب نرم افزار اندروید musical.ly تولید شده است. اساس کار این نرم افزار ارسال و دریافت ویدئو های زنده است. شما می توانید برای شروع از اپلیکیشن لایو لی برای پخش ویدئو برای طرفداران و دوستان خود استفاده کنید و بازخورد آن ها را به صورت آنلاین ببینید. برای ویدئو های خود یک عنوان قرار دهید …

آنلاین ۹ شهریور ۱۳۹۷ 17584 بار دانلود رایگان
باهم

نرم افزار اندروید و شبکه اجتماعی باهم نسخه ۹٫۲٫۹

نرم افزار باهم یک شبکه ی اجتماعی ایرانی می باشد. با این نرم افزار شما می توانید با هزاران کاربر ایرانی در ارتباط باشید و پست های مختلفی را ببینید و همچنین می توانید با کاربران مختلف نیز چت کنید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

آنلاین ۹ شهریور ۱۳۹۷ 6224 بار دانلود رایگان
Live.me

نرم افزار اندروید Live.me – live stream video chat v3.9.35 فیلم زنده

با نرم افزار Live.me می توانید فیلم های گوناگون بسازید و آن ها را به اشتراک بگذارید و از طریق آن ها طرفدار به دست بیاورید و معروف شوید. با این نرم افزار شما می توانید از طریق به اشتراک گذاری فیلم های مختلف مطرح شوید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

آنلاین ۸ شهریور ۱۳۹۷ 5205 بار دانلود رایگان