مفاتیج الجنان صوتی باب النعیم

نرم افزار اندروید مفاتیج الجنان صوتی باب النعیم نسخه ۳٫۶

نرم افزار مفاتیج الجنان صوتی باب النعیم یک نرم افزار مذهبی می باشد که توانسته جایزه های زیادی در بخش تبلیغ اسلام دریافت کند. با این نرم افزار کتاب مفاتیج الجنان را با امکانات منحصر به فرد در تلفن هوشمند خود داشته باشید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

آفلاین ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ 1667 بار دانلود رایگان
Teaching quran

نرم افزار اندروید Teaching quran v1.00 آموزش قرآن به کودکان

با برنامه Teaching quran شما می‌توانید کودکانی اهل دین و نبوت و با دانش و علم زیاد پرورش کنید. همانطور که می‌دانید قرآن کریم منبع علم و سخنی از گذشته، امروز و آینده است پس این کتاب بهترین مرجع و منبع برای آموزش یک کودک در حال آموزش می‌باشد. به جزء بهره بمندی از علم های آن قرآن به فرزندان شما کمک می‌کند تا به یک شخص دیندار و متعهد …

آفلاین ۲۹ دی ۱۳۹۶ 1378 بار دانلود رایگان
قرآن مبین

نرم افزار اندروید قرآن مبین نسخه ی ۲٫۰٫۲

با نرم افزار قرآن مبین در همه جا و همه زمان قرآن کریم در تلفن هوشمند خود داشته باشید و از خواندن راحت تر قرآن لذت ببرید. این نرم افزار می تواند دسترسی شما به کتاب نفیس و مقدس قرآن را راحت تر و سریع تر بکند. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

آفلاین ۱۱ تیر ۱۳۹۶ 1645 بار دانلود رایگان
مفاتیح الجنان مبین موبایل

نرم افزار اندروید مفاتیح الجنان مبین موبایل نسخه ی ۲٫۶٫۲

نرم افزار مفاتیح الجنان مبین موبایل ، کتاب نفیس مفاتیج را با امکاناتی متعدد درون تلفن هوشمند شما خواهد آورد. کتاب مفاتیح الجنان جزو کتاب هایی می باشد که نزد مسلمانان محبوبیت ویژه ای دارد و دعا های موجود در این کتاب بسیار زیاد خوانده می شوند. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

آفلاین ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ 2242 بار دانلود رایگان
نرم افزار اندروید ماه حسین

نرم افزار اندروید ماه حسین v0.1.4 مداحی کلیپ نوحه محرم و زیارت عاشورا

نرم افزار اندروید ماه حسین با فرا رسیدن ماه عزاداری سید و سالار شهیدان، محرم الحرام مراسم سوگواری برای آن حضرت از دیدگاه ما شیعیان اولویت و اهمیت بسیاری دارد و انجام آن عبادت است. از این رو جهت بالابردن آگاهی مخاطبان و دسترسی آسان تر آنها به اطلاعات مرتبط با مجالس اهل بیت علیهم السلام؛ تصمیم بر آن داریم تا با معرفی اپلیکیشن ماه حسین بازتاب این سوگواری را …

۱۱ مهر ۱۳۹۵ 3514 بار دانلود رایگان