Vajehyab

نرم افزار اندروید واژه یاب نسخه ۴٫۵٫۰

امروزه همه ما با کلمات سر و کار زیادی داریم و در طول روز به برخی کلمات بر می‌خوریم که شاید برایمان کمی عجیب باشد و معنی آن را به درستی نفهمیم. حال یک گروه فعال ایرانی در زمینه فرهنگ لغات پا به زمینه وب و پلتفرم‌های مختلف گذاشته‌اند تا با طراحی یک اپلیکیشن دسترسی افراد را به لغات مختلف فارسی آسان‌تر کنند. نرم افزار واژه یاب یک اپ بسیار …

آنلاین ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ 569 بار دانلود رایگان
نرم افزار اندروید گوگل الو

نرم افزار اندروید گوگل الو Google Allo v27.0.326_RC03 مسنجر جدید گوگل

نرم افزار اندروید Google Allo یک پیام رسان هوشمند است که به شما کمک می کند بیشتر با دیگران صحبت کنید و در ارتباط باشید. با این مسنجر می توانید احساسات خود را با استیکر ، شکلک و نوشته های بزرگ بهتر بیان کنید. مسنجر گوگل الو از تمامی ویژگی هایی که گوگل فراهم کرده است برای تجربه یک پیام رسانی کامل و کاربردی استفاده خواهد کرد.

آنلاین ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ 2247 بار دانلود رایگان
Cinema Ticket

نرم افزار اندروید Cinema Ticket v4.9 سینما تیکت

نرم افزار اندروید سینما تیکت با اکران فیلم های جدید و پرطرفدار، تهیه بلیت به صورت حضوری کمی مشکل و وقت گیر است و گاهی هم ممکن است صندلی مورد علاقه خود را پیدا نکنید. یکی از راه های مناسب برای تهیه بلیت فیلم های محبوب، استفاده از نرم افزار سینما تیکت است که در وقت شما صرفه جویی می شود. نرم افزار اندروید Cinema Ticket یک نرم افزار مفید …

آنلاین ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ 8048 بار دانلود رایگان
Meetup

نرم افزار اندروید Meetup v3.10.53 شبکه اجتماعی میت آپ

با Meetup می توانید در گردهمی های متنوع و مفید به دیگر افراد بپیوندید. این نرم افزار یک شبکه ی اجتماعی می باشد که قصد دارد افراد را بوسیله ی تکنولوژی کنار هم جمع کنند تا بتوانند برای هم مفید باشند. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

آنلاین ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ 2235 بار دانلود رایگان
همراه اولی ها

نرم افزار اندروید همراه اولی ها نسخه ۲٫۰٫۰-P

نرم افزار همراه اولی ها می تواند برای همه ی مشترکین سیم کارت های همراه اول یک اپلیکیشن کاربردی به حساب بیاید. با این نرم افزار شما می توانید راحت تر از خدمات همراه اول استفاده کنید و در وقت خود صرفه جویی کنید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

آنلاین ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ 4096 بار دانلود رایگان
Oxin Channel

نرم افزار اندروید Oxin Channel v3.8 اکسین چنل

نرم افزار Oxin Channel می تواند معلم زبان انگلیسی خوبی برای شما باشد. شما با این نرم افزار می توانید مهارت های زبان انگلیسی خود در هر زمینه ای را بهبود ببخشید و یا موارد جدیدی بیاموزید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

آنلاین ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ 4121 بار دانلود رایگان
شیپور

نرم افزار اندروید شیپور نسخه ۴٫۱٫۵

نرم افزار شیپور می تواند نیازمندی های شما را از طریق اینترنت و با استفاده از تلفن های هوشمند برطرف کند. از طریق این نرم افزار شما می توانید به طیف وسیعی از کالا ها و مواردی دیگر دسترسی داشته باشید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

آنلاین ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ 3617 بار دانلود رایگان
Video Speed Slow Motion & Fast

نرم افزار اندروید Video Speed Slow Motion & Fast v1.77 سرعت پخش آهسته یا سریع فیلم

با نرم افزار Video Speed Slow Motion & Fast به زیبایی و با دستی باز، سرعت پخش فیلم های خود را تغییر دهید و یا دیگر تغییرات و ویرایش ها را روی آن ها اعمال کنید و سپس به اشتراک بگذارید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

آفلاین ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ 4164 بار دانلود رایگان
ایرانسلی ها

نرم افزار اندروید ایرانسلی ها نسخه ۴٫۰٫۱-P

با نرم افزار ایرانسلی ها ، راحت تر از خدمات اپراتور ایرانسل استفاده کنید. این نرم افزار می تواند تبدیل به یک نرم افزار ضروری برای دارندگان سیم کارت ایرانسل شود. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

آنلاین ۹ فروردین ۱۳۹۸ 1466 بار دانلود رایگان
رهسپار

نرم افزار اندروید رهسپار سامانه سفر اشتراکی v3.2.0

ایستادن در خیابان ها برای سوار شدن ماشین و همینطور معطلی راننده ها برای پیدا کردن مسافر هم مسیر دغدغه ای است که گریبان شهر های بزرگی همچون تهران را گرفته است. مردم می‌توانند با استفاده از برنامه های هوشمندی همانند رهسپار به راحتی از این مشکلات خلاص، شوند با ما همراه باشید.

آنلاین ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ 250 بار دانلود رایگان