Star Wars: Commander

بازی اندروید Star Wars: Commander v7.3.0.323 جنگ ستارگان: فرمانده

بازی اندروید Star Wars: Commander یک بازی استراتژی و آنلاین است که بیشتر شبیه به سبک بازی محبوب Clash of Clans است. جنگ کهکشانی شدت گرفته است. در کجا وفاداری شما دروغ است؟ شما با شورشی ها هستید با طرف امپراطوری؟ به نیرو های مبارز بپیوندید و با ساخت پایگاه و با آموزش ارتش نیروهای خود را برای پیروزی در جهان جنگ زده در سراسر کهکشان رهبری کنید! در بازی اندروید …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۲-۱۳ 1033 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی اندروید Star Wars: Commander یک بازی استراتژی و آنلاین است که بیشتر شبیه به سبک بازی محبوب Clash of Clans است. جنگ کهکشانی شدت گرفته است. در کجا وفاداری شما دروغ است؟ شما با شورشی ها هستید با طرف امپراطوری؟ به نیرو های مبارز بپیوندید و با ساخت پایگاه و با آموزش ارتش نیروهای خود را برای پیروزی در جهان جنگ زده در سراسر کهکشان رهبری کنید!

در بازی اندروید Star Wars: Commander بازیکنان باید انتخاب کنند که بخشی از شورش باشند و یا امپراطوری، سپس علیه طرف دیگر مبارزه کنند. هر یک از طرفین نقاط قوت و ضعفی دارند. برای مثال اگر انتخاب کنبد که جزء نیرو های شورشی باشید، می توانید یکی از شخصیت های هان سولو و یا پرنسس Leia را انتخاب کنید که از قدرت های ویزه و منحصر به فرد استفاده می کنند. این امپراتوری، از سوی دیگر، دارای افسانه ای به نام AT-ATS، در میان شخصیت های دیگر است.

 

Star Wars: Commander

بازی اندروید Star Wars: Commander

بخشی از وظیفه خود را به مدیریت پایگاه عملیات خود اختصاص دهید که در آن شما می توانید تمام انواع ساختمان ها را ایجاد کنید. برای دفاع، برای منابع استخراجی، برای واحد ایجاد، و… . فقط تنها چیزی که در بازی جنگ ستارگان مهم است داشتن یک ارتش قدرتمند برای حمله به دشمنان است و یک دفاع مستحکم برای مورد حمله قرار نگرفتن، است. در جنگ ستارگان می توانید با کاربران غیر واقعی برای تکمیل ماموریت های داستان شرکت کنید. همچنین این امکان برای شما فراهم است که با بازیکنان واقعی و نیز دیگر بازیکنان تیم ها، دوئلی جذاب و دیدنی داشته باشید.  تاریخ میلیون ها نفر در سراسر جهان به بازی در این بازی حماسی بستگی دارد.  با بازی جنگ ستارگان سرنوشت کهکشان در دست شماست!

قبل از اینکه شما این تجربه را دانلود، لطفا در نظر که این برنامه شامل:

  • لینک رسانه های اجتماعی برای ارتباط با دیگران
  • تبلیغات برای برخی از اشخاص ثالث، از جمله گزینه ی تماشای تبلیغات برای پاداش
  • تبلیغات برای شرکت خانواده والت دیزنی
  • خرید های درون برنامه ای

این بازی با بیش از ۵۰ میلیون نصب و امتیاز ۴٫۳ در گوگل پلی و گرافیکی عالی جزء بازی های پرطرفداری استراتژی و انلاین است. اگر به بازی های سبک حماسی و مبارزه ای علاقه مند هستید، پیشنهاد ما به شما بازی Star Wars: Commander است.


ویژگی های کلیدی Star Wars: Commander :

  • انتخاب مبارزه علیه نیرو های شورشی و یا علیه امپراطوری
  • ساخت واحد ها و وسایل نقلیه با امکان ارتقاء های مختلف
  • آموزش نیروهای نظامی و آماده سازی برای نبرد
  • دفاع از پایگاه خود در برابر نیروهای دشمن
  • کامل کردن ماموریت های اصلی داستان و دریافت پاداش های اضافی

تغییرات نسخه جدید Star Wars: Commander :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

Star Wars: Commander
Star Wars: Commander
Star Wars: Commander
Star Wars: Commander

دانلود باکس Download Box

نسخه v7.3.0.323 حجم 77 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده