LOCX Applock

نرم افزار اندروید LOCX Applock Lock Apps & Photo v2.3.1.064 قفل برنامه و عکس

نرم افزار اندروید LOCX Applock به شما این امکان را می دهد که یک قفل مجازی بر روی دستگاه خود نصب کنید، می توانید بر روی سیستم قفل بگذارید یا بر روی شبکه اجتمایی و یا بر روی بازی مورد علاقه ی خود از این قفل مجازی استفاده کنید. کار کردن با این نرم افزار بسیار ساده است. شما ابتدا یک الگو برای دستگاه خود انتخاب میکنید، سپس برای باز …

آفلاین ۱۳۹۷-۱۱-۳۰ 2145 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

نرم افزار اندروید LOCX Applock به شما این امکان را می دهد که یک قفل مجازی بر روی دستگاه خود نصب کنید، می توانید بر روی سیستم قفل بگذارید یا بر روی شبکه اجتمایی و یا بر روی بازی مورد علاقه ی خود از این قفل مجازی استفاده کنید. کار کردن با این نرم افزار بسیار ساده است. شما ابتدا یک الگو برای دستگاه خود انتخاب میکنید، سپس برای باز کردن قفلگوشی از این الگو استفاده می کنید. همچنین با استفاده از الگو می توانید از طریق تنظیمات درون برنامه انتخاب کنید که از چه برنامه ای، عکس و یا بازی  محافظت کند.

شما می توانید برای قفل دستگاه خود از الگو کد و یا با توجه به پشتیبانی کردن دستگاه خود از حسگر اثر انگشت، اثر انگشت خود را برای قفل انتخاب کنید. این برنامه شامل قفل ویژه ای برای محافظتاز عکس های شما است، که شما قادر خواهید بود برای محافظت از عکس های شخصی خود در برابر چشم های کنجکاو از این اپلیکیشن استفاده کنید. به عبارت دیگر نرم افزار اندروید LOCX Applock یک ابزار مناسب برای محافظت از تمام حریم خصوصی شما می باشد که شامل: تماس ها، پیام ها، ایمیل، گالری و یا تنظیمات تلفن است. شما دیگر نگران جاسوسانی که ممکن است اطلاعات خصوصی شما را به سرقت ببرند نباشید و یا بچه هایی که ممکن است از طریق برنامه های شما خرید های ناخواسته ای انجام دهند.

 

نرم افزار اندروید LOCX Applock

نرم افزار اندروید و کاربردی LOCX Applock

اولویت این اپلیکیشن قرار دادن ویزگی های بیشتر نسبت حجم و فضای کمتر است که سریع تر و سبک تر از هر برنامه ی دیگری عملکرد بهتری دارد. امکان سفارشی یسازی صفحه قفل برنامه و یا انتخاب تصویر زمینه های مختلف  در این برنامه وجود دارد. ویژگی‌هایی که این نرم افزار نسبت به سایر لاک اسکرین‌ها دیگر دارد بسیار متفاوت بوده و به همین خاطر این نرم افزار یکی از محبوب‌ترین لاک اسکرین‌ها در بین کاربران سیستم عامل اندروید می‌باشد.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید LOCX Applock Lock Apps & Photo قفل برنامه و عکس :

  • محافظت از حریم خصوصی و امنیت بالا
  • امکان قفل گذاری بر روی تصاویر و برنامه های مختلف
  • برای امنیت بیشتر در حین وارد کردن رمز، افراد دیگر نمی توانند آن را ببینند
  • استفاده از تم های مختلف و تصاویر پس زمینه
  • با اضافه کردن ویجت این اپلیکیشن به صفحه نمایش می توانید دسترسی سریع تری برای قفل کردن و یا باز کردن تلفن خود داشته باشید
  • می توانید برای قفل صفحا از الگو، پین و یا اثر انگشت استفاده کنید

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید LOCX Applock Lock Apps & Photo قفل برنامه و عکس :

  • امکان تغییر تم لاک اسکرین
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

نرم افزار اندروید LOCX Applock Lock Apps & Photo قفل برنامه و عکس
نرم افزار اندروید LOCX Applock Lock Apps & Photo قفل برنامه و عکس
نرم افزار اندروید LOCX Applock Lock Apps & Photo قفل برنامه و عکس

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.3.1.064 حجم 6 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده