Houzz Interior Design Ideas

نرم افزار اندروید Houzz Interior Design Ideas v18.7.2.2 طراحی دکوراسیون

نرم افزار اندروید طراحی دکوراسیون Houzz Interior Design Ideas مختص کسانی است که همیشه به دنبال منزل نو و ایده هایی برای طراحی دکور داخلی ساختمان هستند. اگر شما هم از طراحی دکور لذت می برید و یا از طراحان داخلی ساختمان هستید بی شک این اپلیکیشن کمک به سزایی به کسب و کار شما می کند. با استفاده از نرم افزار اندروید طراحی دکوراسیون می توانید به بیش از …

۱۳۹۷-۰۵-۱۱ 1587 بار بدون دیدگاه جهانبخش

نرم افزار اندروید طراحی دکوراسیون Houzz Interior Design Ideas مختص کسانی است که همیشه به دنبال منزل نو و ایده هایی برای طراحی دکور داخلی ساختمان هستند. اگر شما هم از طراحی دکور لذت می برید و یا از طراحان داخلی ساختمان هستید بی شک این اپلیکیشن کمک به سزایی به کسب و کار شما می کند.

با استفاده از نرم افزار اندروید طراحی دکوراسیون می توانید به بیش از ده میلیون عکس طراحی داخلی، طراحی درون اتاق، دکوراسیون های ویلایی و معماری های زیبا دسترسی پیدا کنید و آنها را به سادگی ذخیره کنید. در این اپ اندرویدی بیش از یک میلیون معمار و طراح حضور دارند که روزانه نمونه کارهای خود را در معرض نمایش قرار می دهند.

یکی از ویژگی های جالب این نرم افزار قسمت “View in My Room” می باشد. در قسمت “View in My Room” شما می توانید با وارد شدن به هر دسته بندی و روشن کردن دوربین، نرم افزار به شما پیشنهاد می دهد که چه نوع دکور و چیدمانی که می توانید در آن فضا پیاده کنید.

 

نرم افزار اندروید طراحی دکوراسیون

 

 

نرم افزار اندروید طراحی دکوراسیون Houzz Interior Design Ideas

 

اپ اندرویدی Houzz نرم افزاری است که نیویورک تایمز (New York Times) آن را در لیست ” best apps for home improvement ” به عنوان اولین و بهترین اپلیکیشن برای “توسعه و بهبود منزل” قرار داده است. همچنین CNN این نرم افزار را Wikipedia of interior and exterior design یا “ویکیپدیا طراحی داخلی و خارجی” نامگذاری کرده است.

شاید این همه شهرت تعجب شما را نیز بر انگیخته باشد اما باید اعتراف کرد که این نرم افزار یکی از کاملترین نرم افزار های طراحی دکوراسیون در اندروید است.

از آنجایی که استفاده از اینترنت و اپلیکیشن یکی از الزامات لاینفک در کسب و کار دنیای امروز شده به همین جهت برای دسترسی راحت تر شما به نمونه کار و طرح های حرفه ای دکور توصیه می شود این نرم افزار را به هیچ وجه از دست ندهید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Houzz Interior Design Ideas طراحی دکوراسیون :

  • بیش از ده میلیون عکس دکوراسیون و نمونه کار
  • امکان ذخیره کردن تصاویر با کیفیت بالا
  • امکان مشاهده تصاویر از History در صورت عدم دسترسی به اینترنت
  • ابزار مختلف برای طراحی
  • شبیه سازی محیط

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Houzz Interior Design Ideas طراحی دکوراسیون :

  • اضافه شدن قابلیت تغییر رنگ اتاق‌ها
  • رفع اشکالات جزئی برنامه
  • بهبود عملکرد

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Houzz Interior Design Ideas طراحی دکوراسیون
نرم افزار اندروید Houzz Interior Design Ideas طراحی دکوراسیون
نرم افزار اندروید Houzz Interior Design Ideas طراحی دکوراسیون

دانلود باکس Download Box

نسخه 18.7.2.2 حجم 25 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده