نرم افزار اندروید گوگل الو

نرم افزار اندروید گوگل الو Google Allo v20.0.023_RC06 مسنجر جدید گوگل

نرم افزار اندروید گوگل الو یک پیام رسان هوشمند است که به شما کمک می کند بیشتر با دیگران صحبت کنید و در ارتباط باشید. با این مسنجر می توانید احساسات خود را با استیکر ، شکلک و نوشته های بزرگ بهتر بیان کنید. مسنجر گوگل الو از تمامی ویژگی هایی که گوگل فراهم کرده است برای تجربه یک پیام رسانی کامل و کاربردی استفاده خواهد کرد. نرم افزار اندروید …

۱۳۹۶-۰۷-۲۳ 1070 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

نرم افزار اندروید گوگل الو یک پیام رسان هوشمند است که به شما کمک می کند بیشتر با دیگران صحبت کنید و در ارتباط باشید. با این مسنجر می توانید احساسات خود را با استیکر ، شکلک و نوشته های بزرگ بهتر بیان کنید. مسنجر گوگل الو از تمامی ویژگی هایی که گوگل فراهم کرده است برای تجربه یک پیام رسانی کامل و کاربردی استفاده خواهد کرد.

نرم افزار اندروید گوگل الو به طول پیشفرض از دستیار صوتی گوگل یا همان google assistant بهره خواهد برد. الو دیگر شما را مجبور به استفاده از سایز ثابت برای بیان “بلندتر” منظور و حس شما در متن نخواهد کرد و در عوض در ارسال متن یک نوار لغزنده کوچک قرار داده است که به شما اجازه می دهد پیام‌های خود را بزرگتر و یا کوچکتر به مخاطب ارسال کنید. نام این قابلیت در اصل زمزمه یا فریاد (whispering or shouting) است.

نرم افزار اندروید گوگل الو

نرم افزار اندروید گوگل الو

همچنین مقدار زیادی برچسب و استیکر در الو موجود است که هنرمندان مستقل و کاربران آن ها را طراحی و توسعه دادند. الو توسط پشتیبانی از پیش‌بینی هوشمند و پیام‌های گذشته ارسالی خودتان به شما اجازه خواهد داد که پاسخی در چت و مکالمات شما به صورت خودکار ارسال شود.البته پاسخ‌های پیشنهادی پیش‌تر در Inbox جیمیل مورد استفاده قرار گرفته بود. البته الو توانایی یادگیری دارد و در طول زمان پاسخ‌های قابل قبول‌تری توسط هوش مصنوعی خود خواهد داد. ا

ین پیشنهادها شامل Emoji و استیکر نیز می‌شود. پیش‌بینی نیز بر اساس متن و عکس‌ها ارائه شده توسط شماست. طبق این قابلیت، اگر کسی برای شما یک تصویر را می‌فرستد، الو می‌تواند آنچه در آن است و نشان می‌دهد را کاملاً تشخیص دهد. این تنها یکی از ویژگی‌های هوشمند در الو می‌باشد. ویژگی مهم دیگر این پیام‌رسان Chatbot است که بر اساس دستیار گوگل (Google Assistant) ساخته شده است. با این قابلیت می‌توانید بدون خروج از صفحه چت خود به جستجو بپردازید، غذا سفارش دهید و یا حتی سوال‌های پیچیده بپرسید!

نرم افزار اندروید Google Allo که به تازگی توسط گوگل منتشر شده با امتیاز ۴٫۲، همانند نرم افزار Google Duo یکی از اپ های موفق و کاربردی شرکت گوگل محسوب می شود.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید گوگل الو :

  • مسنجری هوشمند با قابلیت های کاربردی
  • پاسخ هوشمند: پاسخ به پیام های بدون تایپ کردن یک کلمه
  • استفاده پیش فرض اپلیکیشن از دستیار صوتی گوگل
  • تغیر سایز نوشته ها برای بیان بهتر احساسات

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید گوگل الو :

  • بهینه سازی در مصرف باتری
  • بهبود عملکرد و رفع مشکلات

پیش نمایش

نرم افزار اندروید گوگل الو
نرم افزار اندروید گوگل الو
نرم افزار اندروید گوگل الو
نرم افزار اندروید گوگل الو

دانلود باکس Download Box

نسخه v20.0.023_RC06 حجم 23 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده