Eye Care Plus

نرم افزار اندروید Eye Care Plus v2.3.6 تست بینایی

نرم افزاری که می خواهیم امروز به شما معرفی کنیم یک تمرین چشمی به حساب می آید و به شما تمرین های مختلف چشمی می دهد تا چشم شما کمتر آسیب ببیند. نام این نرم افزار اندروید Eye Care Plus است، امروزه تمرینات چشمی در قالب مجموعه ی ورزش های روزانه ای است که هر فرد به شکل خاص برای سلامت بینایی می تواند انجام دهد. این نرم افزار که …

۱۳۹۷-۰۵-۰۹ 867 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

نرم افزاری که می خواهیم امروز به شما معرفی کنیم یک تمرین چشمی به حساب می آید و به شما تمرین های مختلف چشمی می دهد تا چشم شما کمتر آسیب ببیند. نام این نرم افزار اندروید Eye Care Plus است، امروزه تمرینات چشمی در قالب مجموعه ی ورزش های روزانه ای است که هر فرد به شکل خاص برای سلامت بینایی می تواند انجام دهد. این نرم افزار که از استودیوی healthcare4mobile با انجام تمرینات مختلفی که دارد، شما را از سلامت بینایی مطمئن می سازد. وقتی وارد برنامه می شوید خواهید دید که یک منوی کامل دارد که چند تمرین برای چشم در آن وجود دارد.

وقتی که اولین تمرین را انتخاب می کنید و گزینه استارت را میزنید برنامه از ما می خواهد که اگر از عینک استفاده می کنیم و یا این که لنز می زنیم، آنها را برداریم و بعد این تمرینات را انجام دهیم. در قسمت بعد این اپلیکیشن از ما می خواهد که هر موقع لرزش گوشی را احساس کردیم چشمهایمان را باز و بسته کنیم و تمرین را انجام می دهیم. این تمرین یکی از تمرینات موجود در برنامه بود که می توانید آن را انجام دهید.

 

نرم افزار اندروید Eye Care Plus

 

نرم افزار اندروید و تست بینایی Eye Care Plus

وقتی در این نرم افزار کمی جستجو کنید می توانید تمرینات دیگری مثلا برای خشکی چشم تمرینات مختلفی وجود دارد، برای اسپاسم چشمی، ریلکسیشن چشمی و… در واقع هر مشکل چشمی و یا این که بخواهید به چشم هایتان استراحت بدهید یک بار هم که شده شاید بتوانیم با گوشی های هوشمند به جای اینکه چشم هایمان اذیت بشود، در واقع به نحوی چشم هایمان را تمرین و یا استراحت بدهیم. در این برنامه تمرینات مختلفی وجود دارد که بسیار زیاد استو می توانید کلی وقت بگذارید و همهی تمرینات نرم افزار اندروید Eye Care Plus را انجام بدهید

این نرم افزار کاربردی با امتیاز ۴٫۵ در گوگل پلی استور یک ابزار عالی برای سنجش بینایی است که می توانید آن را از سایت یزد اپلیکیشن دریافت کنید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Eye Care Plus تست بینایی :

  • بیش از 50 نوع تمرین های مختلف برای تست بینایی با ابلاترین کیفیت
  • 10 نوع ورزش دسته بندی شده برای ریلکسیشن چشم، تنبلی چشم خشکی چشم و موارد دیگر
  • 12 نوع تست برای میزان سلامت بینایی

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Eye Care Plus تست بینایی :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد
  • افزوده شدن قابلیت های جدید
  • بهبود هوش مصنوعی برای تست بینایی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Eye Care Plus تست بینایی
نرم افزار اندروید Eye Care Plus تست بینایی
نرم افزار اندروید Eye Care Plus تست بینایی
نرم افزار اندروید Eye Care Plus تست بینایی

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.3.6 حجم 21 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده