نرم افزار اندروید سینما تیکت

نرم افزار اندروید سینما تیکت Cinematicket v2.0.5

نرم افزار اندروید سینما تیکت با اکران فیلم های جدید و پرطرفدار، تهیه بلیت به صورت حضوری کمی مشکل و وقت گیر است و گاهی هم ممکن است صندلی مورد علاقه خود را پیدا نکنید. یکی از راه های مناسب برای تهیه بلیت فیلم های محبوب، استفاده از نرم افزار سینما تیکت است که در وقت شما صرفه جویی می شود. نرم افزار اندروید Cinematicket یک نرم افزار مفید برای …

۱۳۹۶-۰۷-۲۲ 5765 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

نرم افزار اندروید سینما تیکت با اکران فیلم های جدید و پرطرفدار، تهیه بلیت به صورت حضوری کمی مشکل و وقت گیر است و گاهی هم ممکن است صندلی مورد علاقه خود را پیدا نکنید. یکی از راه های مناسب برای تهیه بلیت فیلم های محبوب، استفاده از نرم افزار سینما تیکت است که در وقت شما صرفه جویی می شود. نرم افزار اندروید Cinematicket یک نرم افزار مفید برای اهالی سینما و علاقه مندان به سینما است. این برنامه امکان خرید آسان بلیت بدون هیچ محدودیتی و نیز تعین محل صندلی را برای شما فراهم میکند. با ورود به برنامه، نرم افزار به جهت ثبت سوابق خرید شما نیازمند فعال سازی است. شماره تلفن خود را برای دریافت کد فعال سازی وارد کنید تا کد فعال سازی برای شما پیامک شود.

نرم افزار اندروید سینما تیکت که به تازگی و توسط  Cinematicket توسعه و طراحی شده است را می توان یکی از اپلیکیشن های خوب و کاربردی معرفی کرد که اطلاعات کامل و جامعی در مورد فیلم های در حال اکران، اخبار و خرید سریع بلیت را برای تمامی هموطنان فراهم می کند. با عضویت و ورود به برنامه نیز می توانید از تمام امکانات برنامه استفاده کنید.

نرم افزار اندروید Cinematicket

نرم افزار اندروید سینما تیکت

با این برنامه می توانید از آخرین اخبار مربوط به اکران فیلم های جدید و بازیگران مطلع شوید. در صفحه اصلی برنامه دسته بندی خرید بلیت فیلم های برنامه را می توانید مشاهده کنید که شامل فیلم های در حال اکران، هنر و تجربه، سینما تک، نمایش های ویژه/کمدی، فیلم های انیمیشن، تئاتر و کنسرت و سایر برنامه های هنری است. در صورت داشتن کد تخفیف می توانید در حین خرید کد تخفیف را وارد کنید تا از تخفیف بلیت های سینما بهره مند شوید. در بخش دیگر نرم افزار می توانید سینما های تهران و شهرستان ها و فیلم های در حال اکران در آن ها را ببینید. سینما ها و سانس های تخفیف دار را به همراه میزان تخفیف در بخش سینما تخفیف می توانید ببینید.

اگر نتوانستید به هنگام خرید صندلی مورد نظر خود را انتخاب کنید می توانید از طریق بخش پیگیری خرید محل صندلی خود را انتخاب کنید و یا از وضعیت خرید خود مطلع شوید، برای استفاده از این بخش می بایست کد رزرو خرید اینترنتی خود را به صورت کامل وارد کنید.و در قسمت آخر می توانید جدول فروش فیلم های در حال اکران را مشاهده کنید که این آمار مربوط به سینماهایی است که سیستم فروش مکانیزه دارند و برای اطلاعات بیشتر باید به سایت سینما تیکت مراجعه کنید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید سینما تیکت :

  • امکان خرید اسان اینترنتی بلیت سینما
  • قابلیت انتخاب صندلی مورد علاقه
  • اطلاع از آخرین اخبار مربوط به اکران فیلم ها
  • امکان مشاهده سینما های کشور و اطلاع از فیلم های در حال اکران در آن ها

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید سینما تیکت :

  • رفع مشکلات در نسخه جدید

پیش نمایش

نرم افزار اندروید سینما تیکت
نرم افزار اندروید سینما تیکت
نرم افزار اندروید سینما تیکت
نرم افزار اندروید سینما تیکت
نرم افزار اندروید سینما تیکت

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.0.5 حجم 5 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده