AZ Screen Recorder - No Root

نرم افزار اندروید AZ Screen Recorder – No Root v5.1.1 ضبط فیلم از صفحه نمایش

AZ Screen Recorder – No Root بهترین نرم افزار اندروید فیلمبرداری از صفحه نمایش و آنچه در آن اتفاق می افتد است. برای نصب این برنامه نیازی به روت کردن دستگاه ندارید ولی نسخه اندروید مورد نیاز برای نصب برنامه اندروید ۵ (Lollipop) یا بالاتر است، در غیر اینصورت نمی توانید از برنامه استفاده کنید. AZ Screen Recorder – No Root به شما این امکان را می دهد که با کیفیت HD …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۲۹ 1999 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

AZ Screen Recorder – No Root بهترین نرم افزار اندروید فیلمبرداری از صفحه نمایش و آنچه در آن اتفاق می افتد است. برای نصب این برنامه نیازی به روت کردن دستگاه ندارید ولی نسخه اندروید مورد نیاز برای نصب برنامه اندروید ۵ (Lollipop) یا بالاتر است، در غیر اینصورت نمی توانید از برنامه استفاده کنید. AZ Screen Recorder – No Root به شما این امکان را می دهد که با کیفیت HD و Full HD از صفحه نمایش خود فیلمبرداری کنید و این تنها برنامه ای است در مارکت اندروید این قابلیت را دارد که در حین ضبط فیلم، مکث کنید سپس به فیلمبرداری ادامه دهید.

شما همچنین می توانید ترکیبی از تصویر و صوت در حین ضبط فیلم جهت آموزش، تبلیغات و اظهار نظر در مورد بازی و… داشته باشید. در تنظیمات، شما می توانید لمس روی صفحه نمایش را فعال کنید تا افرادی که در حال تماشای فیلم های شما هستند بدانند دقیقا چه کاری شما انجام می دهید.  علاوه بر این، بسیاری از امکانات دیگر در این اپلیکیشن مانند: کیفیت ضبط فیلم، تایمر سفارشی برای متوقف کردن، صرفه جویی در انتخاب فهرست ها و نمایش/به اشتراک گذاری و یا حذف ویدئوهای ضبط شده نیز وجود دارد.

 

AZ Screen Recorder

 

اپلیکیشن AZ Screen Recorder – No Root

رابط کاربری این نرم افزار بسیار ساده است. هنگامی که نرم افزار را اجرا می کنید چهار آیکون در وسط صفحه نمایش مشاهده میکنید. یکی از گزینه ها برای شروع ضبط می باشد، آیکون دیگر تنظیمات برنامه، آیکون دیگر برای رفتن به پوشه ویدئوهای ضبط شده می باشد و آیکون اخر برای خروج از برنامه می باشد. با استفاده از تنظیمات می توانید نوع کیفیت فیلم خروجی را مشخص کنید و همچنین تنظیمات صفحه نمایش در حین ضبط را تعیین کنید.

AZ Screen Recorder – No Root بک ابزار مناسب برای ضبط فیلم از صفحه نمایش دستگاه اندروید شما است. کیفیت فیلم ها نیز بسیار مناسب و بدون هیچگونه تبلیغات ومحدودیت زمانی است. این نرم افزار یک اپلیکیشن عالی برای فیلمبرداری از محیط بازی و نرم افزارها است.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید AZ Screen Recorder :

  • امکان ضبط فیلم از صفحه نمایش دستگاه های اندرویدی
  • انتخاب کیفیت فیلم ها و دارا بودن دو کیفیت HD و Full HD
  • امکان مکث کردن حین فیلمبرداری
  • بدون نیاز به روت کردن گوشی
  • بدون تبلیغات

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید AZ Screen Recorder :

  • رفع مشکلات و بهینه سازی برنامه

پیش نمایش

نرم افزار اندروید AZ Screen Recorder
نرم افزار اندروید AZ Screen Recorder

دانلود باکس Download Box

نسخه 5.1.1 حجم 17 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده