Artecture

نرم افزار اندروید Artecture v5.2.0.4 طراحی و نقاشی حرفه ای

Artecture یکی از بهترین نرم افزار های اندروید به حساب می آید که برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است. سیستم طراحی چند لایه ویژگی این اپلیکیشن است که با استفاده از آن می توانید نقاشی های خودتان را در چند مرحله بکشید. می توانید طرح اولیه نقاشی را در یک لایه به صورت سیاه و سفید بکشید و بعد از آن کم کم در لایه های بعدی کامل کنید، …

آفلاین ۱۳۹۷-۱۲-۱۰ 4673 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

Artecture یکی از بهترین نرم افزار های اندروید به حساب می آید که برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است. سیستم طراحی چند لایه ویژگی این اپلیکیشن است که با استفاده از آن می توانید نقاشی های خودتان را در چند مرحله بکشید. می توانید طرح اولیه نقاشی را در یک لایه به صورت سیاه و سفید بکشید و بعد از آن کم کم در لایه های بعدی کامل کنید، مثل امکانی که در فتوشاپ وجود دارد امکان وصل لایه ها یا قفل گذاری بر روی لایه ها نیز وجود دارد.

انواع ابزار رسم مثل قلم مو و مداد با ضخامت های مختلف تا ابزار ایجاد اشکال هندسی و اشکال متقارن در این نرم افزار وجود دارد تابتوانید نقاشی های حرفه ای را در تبلت یاموبایل بکشید. نسخه نهایی نقاشی را هم می توانید در ۳ فرمت Bmp, Jpg و Png ذخیره کنید.همه ابزار رسم که شما برای رسم و نقاشی نیاز دارید، از جمله مداد (برای طرح واقع بینانه)، نشانگر قلم، قلم مو، ترکیبات روغن قلم مو، آب رنگ، رنگ پاش، پالت چاقو (با مخلوط کردن رنگ)، غلتک نقاشی، لوله رنگ ، پاک کن، ، قلم مو بزرگ، گرادیان قلم مو، و دارای الگو مختلف برای نقاشی.

Artecture

اپلیکیشن طراحی Artecture

اپلیکیشن Artecture شما را قادر می سازد که یک طرح، طراحی و نقاشی که در گذشته تجربه آن را نداشته بودید را بکشید. اگر شما عاشق طراحی هستید، بدون در نظر گرفتن اینکه شما یک آماتو هستید یا حرفه ای، تمام ابزار هایی که نیاز است با آن ها آنا شوید و از آن ها استفاده کنید در لین برنامه وجود دارد. این نرم افزار توسط دوست داران هنر و برای دوست داران هنری مثل شما طراحی شده است.

شما می توانید همه چیز را با انجام یک  یادداشت برداری برای طرح اولیه یک معماری سریع مثل کارکاتور، تصاویر، اب رنگ و نقاشی های رنگ روغن انجام دهید. بهترین ویژگی این برنامه نبودن تبلیغات و هیچ گونه درخواست دانلود است.

ذخیره سازی در برنامه Artecture

به طور پیش فرض برای ذخیره سازی کار های هنری در فولدری به نام Artecture  و فرمت .BMP ذخیره میشود. فقط در قسمت گالری اپلیکیشن Artecture امکان باز کردن و مشاهده این نوع فرمت برای شما امکان پذیر است. به هر حال ممکن است شما یک فایل خروجی بخواهید از تصاویر با فرمت .BMP تهیه کنید، برای استفاده از این فایل ها شما می توانید با استفاده از گزینه insert آن ها را در هرقسمتی که علاقه داشتید درج نمایید.

به اشتراک گذاری

 • ارسال کار های هنری در شبکه های اجتمایی فیسبوک و PenUp به راحتی امکان پذیر است
 • به اشتراک گذاری آثار هنری به صورت مستقیم با وای فای و بلوتوث
 • ایمیل، ارسال و یا ذخیره آثار هنری و تصاویر صادر شده از طریق MMS، ایمیل، SHAREit و برنامه های دیگر نصب شده در دستگاه.

این ابزار به افراد مبتدی هم کمک میکند تا هنر نقاشی و طراحی را یاد بگیرند و دیگران را حیرت زده کنند. نرم افزار اندروید Artecture با ظاهری ساده و زیبا و با بیش از ۳۰ ابزار مختلف برای هنرمندان یک برنامه مفید است که می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. این برنامه به صورت کاملا رایگان و با امتیاز ۴٫۳ در گوگل پلی قرار داده شده است که می توانید از این صفحه برنامه را دریافت کنید. بعد از اتمام طراحی و یا نقاشی می توانید آن را بین درستان و در شبکه های اجتماعی به اشتراکبگذارید و این نرم افزار را به دوستانتان معرفی کنید.


ویژگی های کلیدی Artecture :

 • قابلیت چند لایه بودن
 • با امکان اعمال جلوه های مختلف قهوه ای، معکوس، تاری، خاکستری، روشن و ...
 • دارای اشکال هندسی و متقارن
 • چرخش بوم
 • کلید های میانبر چند لمسی
 • پالت رنگ با پیش فرض رنگ مورد علاقه و جمع کننده رنگ
 • درج متن (درج، تغییر اندازه، چرخش و آینه)

تغییرات نسخه جدید Artecture :

 • اضافه شدن ذخیره خودکار
 • رفع برخی باگ‌ها

پیش نمایش

Artecture
Artecture
Artecture
Artecture

دانلود باکس Download Box

نسخه v5.2.0.4 حجم 25 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده