نرم افزار اندروید سرعت سنج

نرم افزار اندروید سرعت سنج Speedometer GPS v3.6.78 نمایش مسافت طی شده

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که هنگام پیاده روی و یا دویدن، دوچرخه سواری سرعت حرکت خود را مشاهده نمایید؟ با معرفی نرم افزار اندروید سرعت سنج قادر به سنجش سرعت برای گوشی و تبلت های اندروید خود می باشد. سیستم عامل اندروید این امکان را به شما می دهد که توسط نرم افزار اندروید سرعت سنج قابلیت مشاهده این موارد اعم از سرعت، مسافت، زمان …

۱۳۹۵-۰۹-۳۰ 5965 بار بدون دیدگاه آرزو

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که هنگام پیاده روی و یا دویدن، دوچرخه سواری سرعت حرکت خود را مشاهده نمایید؟ با معرفی نرم افزار اندروید سرعت سنج قادر به سنجش سرعت برای گوشی و تبلت های اندروید خود می باشد.

سیستم عامل اندروید این امکان را به شما می دهد که توسط نرم افزار اندروید سرعت سنج قابلیت مشاهده این موارد اعم از سرعت، مسافت، زمان و مکان خود و یا اتومبیل در حال حرکت تان را داشته باشید.

نرم افزار اندروید سرعت سنج یک برنامه سرعت سنج پیشرفته و مکان یاب هوشمند است که می‌تواند با استفاده از سیستم GPS تلفن همراه سرعت خود را در طول مسافرت و در داخل اتومبیل تخمین بزند و یا موقعیت خود را به راحتی و با سرعتی بالا پیدا کند.

نرم افزار اندروید Speedometer GPS امکان محاسبه سرعت و میانگین سرعت را در هنگام رانندگی ، دوچرخه سواری و دویدن و پیاده روی را دارد همچنین مسافت، زمان و مکان را با اتصال به ماهواره ها و استفاده از Gps گوشی اندرویدی دارد. دسترسی سریع به برنامه از طریق راه های میانبر نیز وجود دارد. علاوه بر این اگر می خواهید با فرد خاصی تماس بگیرید این امکان با استفاده از بخش شماره گیر نرم افزار برای شما فراهم شده است.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید سرعت سنج :

  • دارای شمارشگر و تایمر دیجیتالی و قابلیت Portrait و Landscape
  • بیشترین و کمترین سرعت حرکت،و سرعت متوسط در بازه زمانی مشخص
  • امکان ذخیره کردن مسیر طی شده در اپلیکیشن Speedometer GPS
  • قابلیت نمایش زمان شروع، زمان سپری شده، میانگین سرعت، حداکثر سرعت و ارتفاع
  • سرعت دقیق حرکت به دو واحد Mph (مایل بر ساعت) و KM/h (کیلومتر بر ساعت)
  • سوییچ آسان بین سرعت سنج ماشین و دوچرخه
  • مشاهده مسیرهای ذخیره شده در ایمیل شخصی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید سرعت سنج
نرم افزار اندروید سرعت سنج
نرم افزار اندروید سرعت سنج

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.6.78 حجم 2 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده