adblock plus

دانلود نرم افزار مسدود کردن تبلیغات اندروید با Adblock Plus

آیا برنامه اندرویدی Adblock Plus شهرت و اعتبارش را به خاطر افزونه ی مروگر دسکتابش دارد؟ در جواب باید بگوییم که نه به هیچ وجه این طور نیست. دلایل آن را در زیر بررسی می کنیم. از آن جایی که Adblock Pluss برای مسدود کردن تبلیغات نیازی به روت ندارد کمی شبهه برانگیز است. این برنامه بدون روت کردن تنها با اتصال به وای فای می توانند تبلیغات را مسدود …

۱۳۹۵-۰۲-۱۹ 11749 بار بدون دیدگاه z.sajadi

آیا برنامه اندرویدی Adblock Plus شهرت و اعتبارش را به خاطر افزونه ی مروگر دسکتابش دارد؟ در جواب باید بگوییم که نه به هیچ وجه این طور نیست. دلایل آن را در زیر بررسی می کنیم.
از آن جایی که Adblock Pluss برای مسدود کردن تبلیغات نیازی به روت ندارد کمی شبهه برانگیز است. این برنامه بدون روت کردن تنها با اتصال به وای فای می توانند تبلیغات را مسدود کنند. اگر شما گوشی همراه خود را روت کرده اید، Adblock Pluss از طریق وای فای و داده های موبایل می تواند تبلیغات را حذف کند. اما دستگاه های اندرویدی روت نشده که ورژن آن ها ۳ یا پایین تر از ۳ است برای فعال کردن Adblock Pluss باید به صورت دستی تنظیمات آن انجام شود.

آموزش تنظیمات دستی فعال کردن Adblock pluss برای اندروید پایین تر از۳

adblock plus

adblock plus

برای عملکرد بهتر آن شما باید بعضی از ویژگی های این برنامه را بدانید. در این برنامه یک آیکون اطلاع رسان وجود دارد که در هنگام اجرا به شما اعلام می کند که برنامه در حال اجرا و حذف تبلیغات است. شما اگر می خواهید این برنامه کامل و بی نقص کار کند نمی توانید از شر این آیکون اطلاع رسان خلاص شوید و دلیل Adblock Pluss از این اقدامش این است که این آیکون از این که سیستم عامل این برنامه را متوقف کند جلوگیری می کند.
در عمل، Adblock Pluss به خوبی کارکرده است و اغلب تبلیغات را از برنامه ها حذف کرده است. اما چندین برنامه وجود داشته که حتی بعد از نصب Adblock Pluss بازهم تبلیغات آن به نمایش درآمده است. این یک ضعف برای این برنامه تلقی می شود چرا که باید به عنوان یک مرورگر دسکتاب به خوبی تمام تبلیغات را از تمام منابع حذف کند. در مرورگرها برخلاف اپلیکیشن ها Adblock Pluss کامل و بی نقص عمل کرده است.
همچنین adblock plus در هنگام اجرا میزان استفاده از ذخیره ی باتری را بالا می برد که البته چندان مهم نیست. با این حال این اپلیکیشن برخی از کارها را با ایجاد محیط کاربری بسیار ساده و قابل فهم به خوبی انجام می دهد. تنها تنظیماتی که شما ممکن است بخواهید تغییر دهید تغییر لیست مسدود شده تان است. برنامه های شخصی اجازه ی قرار دادن تبلیغات در برنامه هایشان را ندارند.
اگر گوشی اندرویدتان روت شده نیست، تنها گزینه ای که برای مسدود کردن تبلیغات پیش رو دارید Adblock Pluss است. اما اگر گوشی روت شده دارید برنامه AdFree عملکرد بهتری دارد.

مزایا:
عدم نیاز به روت
راه اندازی آسان
عدم وجود گزینه های گیج کننده و مبهم

معایب:
عدم مخفی شدن آیکون اطلاع رسان
روی همه ی برنامه ها به خوبی کار نمی کند
مسدود کردن تبلیغات از طریق داده های موبایل روت نیاز دارد
افزایش مصرف باتری

توجه داشته باشید که Adblock Pluss توسط گوگل در گوگل پلی حذف شده است اما شما می توانید آن را به طور مستقیم از یزد اپلیکیشن دانلود کنید.


ویژگی های کلیدی adblock plus :

  • به روز رسانی خودکار
  • فیلترهای مجزا و تنظیمات فعال پروکسی برای جلوگیری از عدم اتصال بعد از تنظیم دستی
  • اضافه شدن یک پنجره برای کمک به تنظیمات دستی پروکسی
  • انجام یک راه حل برای معضل صفحات خالی کروم
  • بهبود مخفی کردن آیکون

تغییرات نسخه جدید adblock plus :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.3.0.369 حجم 5 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده