Alpha Guns 2

بازی اندروید Alpha Guns 2 – Action Shooting & Survival Game v4.1 سلاح های آلفا ۲

در بازی Alpha Guns 2 شما در نقش یک کهنه سرباز به نام مکس خواهید بود. شما با داشتن بهترین نوع سلاح ها باید در مقابل تروریسم و دشمنان کشور خود بایستید تا آن ها نتوانند قدمی دیگر برای تصرف کشور و شهر های شما بردارند. سلاح هایی که شما انتخاب خواهید کرد زندگی شما را رقم خواهند زد.همانطور که گفته شد شما در نقش یک سرباز به نام مکس …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۲۳ 788 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Alpha Guns 2 شما در نقش یک کهنه سرباز به نام مکس خواهید بود. شما با داشتن بهترین نوع سلاح ها باید در مقابل تروریسم و دشمنان کشور خود بایستید تا آن ها نتوانند قدمی دیگر برای تصرف کشور و شهر های شما بردارند. سلاح هایی که شما انتخاب خواهید کرد زندگی شما را رقم خواهند زد.همانطور که گفته شد شما در نقش یک سرباز به نام مکس باید با استفاده از بهترین نوع سلاح ها در مقابل دشمنان در محیطی ۲ بعدی از چپ به راست ایستادگی کنید. ماموریت های مختلف و فراوانی در بازی وجود دارد که شما باید متناسب با هرکدام از آن ها سلاحی را انتخاب کنید تا بتوانید دشمنان را راحتی نابود کنید و به مراحل بعد دستیابید.

بازی Alpha Guns 2 یک گیم در سبک اکشن با رده سنی +۱۶ می‌باشد. این بازی توسط شرکت محبوب Rendered Ideas برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی هایی که این شرکت منتشر کرده می‌توان به Skater Kid و Stunt Extreme – BMX boy اشاره کرد. دانلود بازی Alpha Guns 2 در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱۰ تا ۵۰ هزار نسخه و امتیاز گرفته شده آن در گوگل پلی ۴٫۸ از ۵ می‌باشد.

Alpha Guns 2

گیم پلی Alpha Guns 2

در بازی Alpha Guns 2 در ابتدا شما سلاح های نسبتاً ساده ای در اختیار خواهید داشت همینطور ماموریت ها در ابتدای بازی آسان تر خواهند بود و بیشتر جنبه آموزشی دارند. بعد از گذراندن کمی بیشتر مراحل با نابودی هرچه بیشتر دشمنان سلاح هایی با کیفیت های بهتر کسب خواهید کرد همینطور با کسب سلاح های بهتر و قوی تر مسلماً ماموریت ها هم سخت خواهند شد. اما نباید نگران باشید زیرا با داشتن سلاح های خوب و فکر نظامی قادر به پشت سر گذاشتن تمامی مراحل سخت و دشوار خواهید بود.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به آفلاین بودن بازی اشاره کرد که شما از اتصال به اینترنت بی نیاز کرده است. اگر به سبک بازی های اکشن علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی war robots و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Alpha Guns 2 :

  • وجود سلاح های مختلف
  • وجود ماموریت های مختلف و مهیج

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Alpha Guns 2 :

  • کنترل های پیشرفته
  • بهبود سطح مراحل
  • اضافه شدن پنجره پیشنمایش تفنگ
  • رفع اشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Alpha Guns 2
بازی اندروید Alpha Guns 2
بازی اندروید Alpha Guns 2
بازی اندروید Alpha Guns 2

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.1 حجم 97 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده