Alien Creeps

بازی اندروید Alien Creeps v2.28.0 فضایی های نفرت انگیز

بازی Alien Creeps از آن دسته بازی های کلاسیک استراتژیک می باشد که هر آنچه از یک بازی استراتژیک انتظار می رود را دارد. با این بازی شما باید قلعه خود را تقویت کنید و جنگ های مختلفی انجام بدید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. شاید بتوان به سختی گفت که کسی تا به حال بازی های استراتژیک را امتحان نکرده است. این گونه بازی ها می …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۸ 1373 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Alien Creeps از آن دسته بازی های کلاسیک استراتژیک می باشد که هر آنچه از یک بازی استراتژیک انتظار می رود را دارد. با این بازی شما باید قلعه خود را تقویت کنید و جنگ های مختلفی انجام بدید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

شاید بتوان به سختی گفت که کسی تا به حال بازی های استراتژیک را امتحان نکرده است. این گونه بازی ها می توانند به خوبی ذهن کاربران را مشغول خود کنند و آن ها را برای ارائه ی بازی بهتر به فکر کردن مجبور کند. در اکثر این بازی ها وظیفه ی شما دفاع از قلمرو خود و در گاهی اوقات حمله به سرزمین سایر رقبا می باشد، که از بین بازی های موجود که در چنین سبکی هستند می توان به بازی های Tiny Archers و Castle Clash: Age of Legends اشاره کرد.

بازی Alien Creeps را می توان یک بازی کاملا استراتژیک دانست. این بازی دقیقا یک بازی استراتژیک کلاسیک می باشد که هر موردی را که از یک بازی استراتژیک انتظار داریم را در آن می بینیم. در Alien Creeps نیز مانند هر بازی استراتژیک دیگری باید حول قلعه ی خود ساختمان سازی کنید، ارتش خود را قوی کنید و به فکر مقابله با دشمنان خود باشید. این بازی همچنین از سبک خاصی نیز بهره می برد که در آن شما باید بیشتر تمرکز خود را حول دفاع از برج بگذارید. بنابراین می توان گفت این بازی دارای سبک Tower Defence ( دفاع از برج ) نیز می باشد.

بازی Alien Creeps را استودیو بازی سازی Outplay Entertainment LTD ساخته است. این استودیو چندین بازی دیگر نیز ساخته است اما شاید بتوان به جرات گفت که بهترین آن ها همین بازی Alien Creeps می باشد. این بازی توانسته فقط در گوگل پلی بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون بار دانلود شود که یک آمار خارق العاده می باشد.

Alien Creeps

با Alien Creeps ، کاملا استراتژیک عمل کنید

همانطور که گفته شد، بازی Alien Creeps یک بازی کاملا استراتژیک می باشد. در این بازی شما می توانید ساختمان های مختلفی بسازید تا بتوانید بهتر در مقابل دشمن دفاع کنید. نکته ی جالب اینجاست ساخت این بنا ها و کارایی آن ها روی عملکرد شما تاثیر خواهد گذشت. بنابراین در انتخاب ساختمان ها نهایت دقت را به کار ببرید. همچنین شما در این بازی قهرمان هایی را در اختیار دارید که می توانید از آن ها در مواقع بحرانی نهایت استفاده را ببرید.

بازی Alien Creeps از آن دسته بازی های استراتژیک می باشد که باید به فکر همه چیز باشید تا بتوانید در مقابله با دشمن خود پیروز شوید. شما می توانید بازی Alien Creeps را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Alien Creeps :

 • وجود نیرو های مختلف با خصوصیات متفاوت
 • گیم پلی کاملا استراتژیک
 • وجود بنا های متعدد

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Alien Creeps :

 • معرفی یک چالش جدید: مأموریت های نجوم!
 • شرکت در یک رویداد جدید، ماموریت کابوس هر روز شما با یک ماموریت فوق العاده سخت برای برنده شدن به Worm Worm Tunnel Worm خواهید شد! شکست این دشمن و کسب پاداش حماسی!
 • آماده برای رویداد ویژه روز شکرگذاری، شامل 4 نقشه جدید و معرفی یک خزش جدید: جراح نه تنها شفا نیروهای دشمن را بهبود می بخشد، بلکه آسیب های آنها را نیز افزایش می دهد!
 • بهبود بصری و گیم پلی به منطقه 1.
 • کسب درآمد بالا در آخرین رویداد بسیار معروف!
 • با تکمیل سطح پنج، در آخرین رویداد انفجاری خود شرکت کنید و از طریق چهار سطح رویداد ویژه برای کسب پاداش و ارتقاء اسلحه خود اقدام کنید.
 • جمع آوری پاداش ویژه برای ارتقاء اسلحه خانه خود با تکمیلرویداد هر مرحله!
 • افزایش قدرت افسران و کسب XP دو برابر در مدت محدود
 • رفع مشکل بازنشانی یک رویداد در بازی
 • مراقب دزدان دریایی باشید چون زمانی که می میرند منفجر می شوند
 • بیشتر شدن جوایز
 • تغییر عملکرد بعضی از نیرو ها
 • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Alien Creeps
بازی اندروید Alien Creeps
بازی اندروید Alien Creeps

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.28.0 حجم 98 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده