Airport City: Airline Tycoon

بازی اندروید Airport City: Airline Tycoon v6.8.29 شهر فرودگاهی

بازی Airport City: Airline Tycoon یکی از بازی‌های معروف شبیه سازی می‌باشد که در مدت زمان انتشار کمش به یکی از مشهورترین این بازی‌های تبدیل شد، البته شهرت این بازی به پشت کار و برنامه ریزی دقیق طراحان آن برای تبلیغ آن بوده است، به طوری که این تبلیغات گسترده سبب شده تا بیش از ۳۰ میلیون کاربر را از سر تا سر جهان به سمت خود جذب نماید و با …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۴-۲۰ 195 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

بازی Airport City: Airline Tycoon یکی از بازی‌های معروف شبیه سازی می‌باشد که در مدت زمان انتشار کمش به یکی از مشهورترین این بازی‌های تبدیل شد، البته شهرت این بازی به پشت کار و برنامه ریزی دقیق طراحان آن برای تبلیغ آن بوده است، به طوری که این تبلیغات گسترده سبب شده تا بیش از ۳۰ میلیون کاربر را از سر تا سر جهان به سمت خود جذب نماید و با دارا بودن بیش از ۶۰۰ هزار رای کاربران امتیاز ۴٫۴ از ۵ را کسب کند. این بازی را نیز می‌توان به بازی‌های فکری نیز ربط داد، زیرا برای توسعه یک شهر و فرودگاه آن نیاز است تا برنامه ریزی‌های ریز و درشت به خوبی مدیریت و اجرا شوند و همین امر بازی Airport City: Airline Tycoon جزو بازی‌های فکری و شبیه سازی قرار می‌دهد.

در بازی شهر فرودگاهی شما می‌بایست ابتدا یک فرودگاه را ایجاد کنید و با مدیریت دقیق و صحیح، آن را توسعه داده و انواع پرواز‌های داخلی و خارجی را از طریق برج مراقبت خود کنترل نمایید. پس از سر و پا شدن کسب کار شما در فرودگاه با جا به جایی و حمل و نقل کالا‌های مختلف سود نسبی خود را کسب کنید و با استفاده از این سود برج‌های تحجاری بزرگی را در شهر خود احداث و حتی منازل مسکونی بسازید تا جمعیت شهر شما افزایش یابد و از فروش جنس‌های مختلف به آنها سود بیشتری را کسب کنید.

 

Airport City: Airline Tycoon

 

بازی شبیه سازی اندروید Airport City: Airline Tycoon

گیم پلی بازی مانند اکثر بازی‌های مدیریتی دو بعدی می‌باشد و گه گاهی از از عناصر سه بعدی در این بازی مشاهده شده است، در کل کاربران از این بازی جذاب بسیار راضی بوده‌اند و بیشتر رای‌ها به مثبت بودن بازی و نکات جالب آن اختصاص دارد. همچنین شما قادر خواهید بود در این بازی هواپیما‌های خود را ارتقا و یا هواپیما‌های جدید را خریداری کرده و به تعداد آشیانه‌های خود در فرودگاه بیافزایید. این بازی هیجان انگیز، فکری و شبیه سازی را می‌توانید به صورت رایگان از وبسایت بزد اپلیکیشن دانلود و بر روی دیوایس اندروید خود نصب کرده و از یک تجربه متفاوت لذت ببرید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Airport City: Airline Tycoon شهر فرودگاهی :

  • گیم پلی جذاب و هیجان انگیز
  • صداگذاری عالی و بی‌نظیر
  • امکان ساخت یک شهر و توسعه فرودگاه
  • امکان تشکیل یک اتحاد و شرکت
  • ساخت برج‌های بزرگ تجاری و مسکونی
  • امکان ارتقاء هواپیما‌ها و خرید آنها

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Airport City: Airline Tycoon شهر فرودگاهی :

  • تحویل سریع اوه پسر، نامه ها و بسته ها از آسمان سقوط کرده! ما باید کشف کنیم که چه اتفاقی افتاده است! نامه های از دست رفته را در اطراف شهر و شهر های همسایۀ خود جمع آوری کنید و هواپیما ها را در پروازهای پستی ویژه ارسال کنید. ماجراجویی را با موفقیت انجام دهید و یک ساختمان مرکزی تلگراف منحصر به فرد بگیرید.
  • ساختمان های جدید یک دفتر پست و پست کیوسک ایجاد کنید، با شرکت در رتبه بندی ماجراجویی نامه ها را دریافت کنید و خانه Pigeon، Arrow Marking و سایر ساختمان های جالب در فروشگاه ویژه را بیابید.

پیش نمایش

بازی اندروید Airport City: Airline Tycoon شهر فرودگاهی
بازی اندروید Airport City: Airline Tycoon شهر فرودگاهی
بازی اندروید Airport City: Airline Tycoon شهر فرودگاهی
بازی اندروید Airport City: Airline Tycoon شهر فرودگاهی
بازی اندروید Airport City: Airline Tycoon شهر فرودگاهی
بازی اندروید Airport City: Airline Tycoon شهر فرودگاهی
بازی اندروید Airport City: Airline Tycoon شهر فرودگاهی

دانلود باکس Download Box

نسخه v6.8.29 حجم 100 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده