Age of War

بازی اندروید Age of War v4.8 عصر جنگ

بازی اندروید Age of War یک بازی استراتژیک و دفاعی از استودیو Max Games Studios می باشد که به عنوان محبوب ترین بازی فلش آنلاین دنیا با میلیون ها کاربر در سرتاسر دنیا به حساب می آید و اینبار همان تجربه مهیج بازی برای تلفن های هوشمند اندرویدی توسعه داده شده است. بازی Age of War Age of War مصداقی بر این می باشد که بازی های اندرویدی را نمی توان از طریق گرافیک آن …

آفلاین ۱۳۹۵-۱۱-۲۱ 4650 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Age of War یک بازی استراتژیک و دفاعی از استودیو Max Games Studios می باشد که به عنوان محبوب ترین بازی فلش آنلاین دنیا با میلیون ها کاربر در سرتاسر دنیا به حساب می آید و اینبار همان تجربه مهیج بازی برای تلفن های هوشمند اندرویدی توسعه داده شده است.

بازی Age of War

Age of War مصداقی بر این می باشد که بازی های اندرویدی را نمی توان از طریق گرافیک آن ها و چند عکس نقد کرد. عصر جنگ با وجود نمای ساده خود یکی از محبوب ترین سرگرم کننده ترین بازی های استراتژی به حساب می آید! این بازی پیشتر به صورت فلش و تحت وب از طریق مرورگرهای اینترنتی قابل دسترس بوده و چندین سال پیش تا کنون توانسته مخاطبان بیشماری را به سوی خود جذب کند به طوری که امروزه به عنوان محبوب ترین بازی فلش به حساب می آید. حال توسعه دهندگان بازی با توسعه عصر نبرد برای پلتفرم موبایل، امکان تجربه این بازی اعتیادآور را برای کاربران اندرویدی و ios فراهم کرده اند.

Age of War

گیم پلی بازی Age of War

بازی عصر جنگ از یک ایده ساده بهره می برد. به طوری که کاربران در نقش فرماندهان نظامی ارتش های بزرگ تاریخ باید ضمن دفاع از مقر خود اقدام به نابودی نیرو و سنگرهای دشمن کرده و با کسب امتیاز قابلیت های خود را افزایش دهند. اما ابداعات بازی به اینجا ختم نمی شود و قرار است شاهد یک بازی تاریخی با شرح سیر تکامل بشر از زمان انقلاب کشاورزی باشیم.

با شروع بازی شما توانایی انجام مراحل را در سه سطح متوسط، سخت و غیر ممکن دارید که با توجه به مهارت خود در بازی های استراتژی و عطشی که نسبت به یک چالش اسای دارثید می توانید با انتخاب یک سطح تعداد مشکلات و دشمنان بیشتری را به سوی خود روانه کنید. عصر نبرد در نوع عادی و جنرال قابل اجرا می باشد. که در نوع عادی در سطح ذکر شده به رقابت با نیروهای مختلف دشمن پرداخته و در سطح جنرال بازی به نبرد با دیکتاتورهای ارتش های مختلف می پردازیم و در ادامه این دو مد را شرح خواهیم داد.

نسخه کلاسیک روایت گر تکامل نبردهای انسان از عهد عتیق تا کنون می باشد به طوری که با شروع اولیه شما در نقش انسان های اولیه به نبرد با مجموعه ای از دشمنان هم سطح خود می پردازید. بالطبع سلاح شما در این دوران چماق و سنگ می باشد. اما نکته ای که چالش اصلی شما می باشد. برجک و سنگرهایی می باشد که در اختیار دارد. هر دو رقیب در دو طرف جبهه خود یک مقر را در دست دارند که سعی می کنند با نزدیک شدن به مقر دشمن و نابود کردن بازی را ببرند و در کنار این همواره خطر از بین رفتن مقر خودشان نیز وجود دارد. حال شما باید با کسب امتیاز و به راه انداختن ارتش خود در مسیر بازی علاوه بر جلوگیری از دسترسی دشمنان به مقر خود سعی کنید تا سنگر دشمن را نابود کنید.

این روند با کسب امتیاز ارتقا داده می شود و رفته رفته شاهد تمدن های بزرگتری از جمله کلیسا کاتولیک، ارتش فرانسه، جنگاوران مدرن امروزی و نیروهای فضایی هستیم. که پیامد آن امکان تجربه سلاح های خارق العاده و پیشرفته از شمشیر تا تفنگ و تانک و هواپیما هستیم. و در اخر بخش جنرال نیز از محیطی همانند نسخه کلاسیک بهره می برد با این تفاوت که کاربران می توانند با انتخاب یکی از فرماندهان ارتشی تاریخ از جمله آدولف هیتلر، جوزف استالین، ناپلئون بناپارت، فرعون و… به نبرد با کلاس مشخصی از نیروها با نیروهای دیگر بپردازند.

»»»» در صورتی که از انجام این سبک از بازی های اندرویدی لذت می برید؛ ««««

»»»»  پیشنهاد می کنیم بازی اندروید Cats Empire را نیز امتحان کنید!  ««««

گرافیک بازی

اولین چیزی که این بازی را از دیگر بازی های هم سبک متفاوت می کند. گرافیک کارتونی و دوبعدی با قالب رنگ محدود آن می باشد. با توجه به اینکه نسخه پیشین عصر جنگ برای پلتفرم وب و فلش ساخته شده گرافیک بازی کاملا قابل قبول می باشد. اما هرگز گول سادگی طراحی بازی را نخورید چرا که عصر جنگ مملو از افکت ها و انیمیشن های گرافیکی متعدد می باشد که هیجان خاصی را به بازی داده است. تنوع محیطی و مهمات به خوبی دیده می شود و طراحی ها و حرکات مختلفی برای هر کدام از شخصیت ها  و مهمات در نظر گرفته شده است که با توجه به سبک بازی قابل تحسین می باشد.

بازی Age of War توانست همانند نسخه تحت وب این بازی در بازار اندروید نیز موفق عمل کند و میلیون ها بازیکن را به سمت خود بکشاند.

 این بازی تاکنون بیش از ۵ میلیون بار در گوگل پلی دانلود شده که نتیجه آن نمره خوب ۴٫۳ از ۵ نمره می باشد. 

عصر نبرد با وجود گرافیک و ایده ساده خود به شدت اعتیادرآور می باشد. مد جنرال این بازی که در بروزرسانی جدید به آن افزوده شده با وجود چالش حمله و دفاع در خود تجربه عصر جنگ را به یکی از سرگرم کننده ترین بازی های موبایلی تبدیل کرده است.

هم اکنون می توانید بازی  استراتژیک و دفاعی اندرویدی عصر جنگ را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Age of War :

 • بیش از 16 نیرو از دوران های تاریخی مختلف
 • 15 برج دفاعی متفاوت
 • انواع اسلحه و مهمات قابل نصب بر روی برج
 • افکت های تصویری متنوع
 • انواع سطوح متوسط و سخت بازی
 • دو نوع مد نبرد بین جنرال ها و معمولی
 • تکامل قابلیت های گیمر بر اساس تاریخ
 • امکان بازی در حالت بی نهایت

تغییرات نسخه جدید Age of War :

 • افزوده شدن مد جدید جنرال
 • بهینه سازی عملکرد بازی
 • رفع اشکال و باگ زدایی بازی

پیش نمایش

Age of War
Age of War
Age of War

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.8 حجم 40 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده