Age of Sparta

بازی اندروید Age of Sparta v1.2.3d عصر اسپارتا

در بازی Age of Sparta به یک پادشاه اسپارتان یونانی تبدیل شوید و قدرت یونان باستان را با چشمان خود نظاره کنید. در این بازی با استفاده از قدرت های جادویی و نظامی اسپارتای یونان به نیرو های پارسی آن زمان که پادشاه آنان خشایار شاه می‌باشد حمله کنید و یا در مقابل حملات آن از شهر های خود محافظت کنید.همانطور که گفته شد در بازی Age of Sparta شما …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۱-۰۱ 1101 بار بدون دیدگاه majidpashaie

در بازی Age of Sparta به یک پادشاه اسپارتان یونانی تبدیل شوید و قدرت یونان باستان را با چشمان خود نظاره کنید. در این بازی با استفاده از قدرت های جادویی و نظامی اسپارتای یونان به نیرو های پارسی آن زمان که پادشاه آنان خشایار شاه می‌باشد حمله کنید و یا در مقابل حملات آن از شهر های خود محافظت کنید.همانطور که گفته شد در بازی Age of Sparta شما در نقش فرمانروا اسپارتا باید در مقابل پادشاه پارسی خشایار شاه بایستید زیرا این دو کشور دشمنان خونی همدیگر هستند. برای غلبه بر دشمن خود باید بتوانید شهر های خود را آباد کنید تا جایی که مردم از شما راضی باشند و به ارتش ملحق شوند تا شما سپاهی قدرتمند از سربازان و فرماندهان داشته باشید.

بازی Age of Sparta به صورت آنلاین است و نیازمند اتصال به اینترنت می‌باشد. به این معنی که برای بازی کردن باید به نت متصل باشید در غیر این صورت قادر به پلی دادن نخواهید بود.

بازی Age of Sparta یک گیم در سبک استراژیک با رده سنی +۱۶ از شرکت محبوب و معروف Gameloft می‌باشد. شرکت گیم‌لافت یکی از بزرگ ترین شرکت های سازنده بازی های اندرویدی به حساب می‌آید که بازی هایی با قدرت گرافیکی و داستانی فوق العاده طراحی و منتشر می‌کند. از بازی هایی که این شرکت تولید کرده می‌توان به Spider-Man Unlimited اشاره کرد که هم اکنون در سایت قابل دریافت می‌باشد. دانلود بازی Age of Sparta در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱ تا ۵ میلیون نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۳ از ۵٫۰ می‌باشد

Age of Sparta

بازی Age of Sparta

در این گیم شما قادر به استفاده از قدرت های تخیلی یونان مانند خدایان (زئوس، هاس و…) خواهید بود به عنوان مثال از قدرت های زئوس می‌توان به رعد و برق اشاره کرد که با استفاده درست از آن قادر به نابودی تعداد زیادی از دشمنان خواهید بود. در بازی شما باید شهری بزرگ از یونان را برای خود بسازید و در آن سربازخانه ها، می‌کده ها و… بگذارید تا پیشرفت چشم گیری داشته باشید و در مواقع لزوم با استفاده از قدرت نظامی خود از حمله دیگر بازیکنان به شهر دفاع کنید.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به حالت چند نفره آنلاین آن اشاره کرد که توانسته هیجان بازی را چند برابر بیشتر بکند. اگر به سبک بازی های استراژیک علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی World at Arms و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Age of Sparta :

  • قابلیت متحد کردن کشور های یونانی برای مقابله با پارس
  • قابلیت استفاده از قدرت های خدایان یونان مثل زئوس رعد برق
  • قابلیت استفاده از هیولاها و حیوانات
  • قابلیت تقویت نیرو ها با استفاده از سربازخانه و معابد
  • قابلیت ایجاد اتحاد و حمله مشترک

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Age of Sparta :

  • رفع مشکلات مختلف

پیش نمایش

بازی اندروید Age of Sparta
بازی اندروید Age of Sparta
بازی اندروید Age of Sparta
بازی اندروید Age of Sparta
بازی اندروید Age of Sparta

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.3d حجم 20 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده