Age of Empires: Castle Siege

بازی اندروید Age of Empires: Castle Siege 1.26.28 عصر فرمانروایان

اگر به سبک بازی های قرون وسطایی و امپراطوری های قدیم علاقه مند هستید بهترین گزینه بازی Age of Empires: Castle Siege می‌باشد. در این بازی شما در نقش یک فرمانروای بزرگ خواهید بود که باید در ابتدای بازی کشور و محل امپراطوری خود را انتخاب کنید. بعضی از این کشور هایی که شما می‌توانید انتخاب کنید فرانسه، بریتانیای کبیر، روم و… هستند.همانطور که گفته شد در بازی Age of …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۱-۱۹ 665 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

اگر به سبک بازی های قرون وسطایی و امپراطوری های قدیم علاقه مند هستید بهترین گزینه بازی Age of Empires: Castle Siege می‌باشد. در این بازی شما در نقش یک فرمانروای بزرگ خواهید بود که باید در ابتدای بازی کشور و محل امپراطوری خود را انتخاب کنید. بعضی از این کشور هایی که شما می‌توانید انتخاب کنید فرانسه، بریتانیای کبیر، روم و… هستند.همانطور که گفته شد در بازی Age of Empires: Castle Siege شما باید به عنوان یک فرمانروا مکان پادشاهی خود را از بین چند کشوری که به شما نشان داده خواهد شد انتخاب کنید. هر کدام از این مکان ها و کشور ها دارای ویژگی ها و موقعیت های جغرافیای خاص خود هستند. به عنوان مثال بعضی ها در بالای کوه و بعضی ها در کنار دریا واقع شده اند که هر کدام به شما قابلیت های خوب ارائه می‌کنند.

این گیم به صورت آنلاین است و نیازمند اتصال به اینترنت می‌باشد به این معنی که اگر به اینترنت متصل باشید با بازیکنان دیگر که مثل شما امپراطوری خود را دایر کرده اند و سعی در حفظ کردن آن دارند بازی خواهید کرد.

بازی Age of Empires: Castle Siege یک گیم آنلاین در سبک استراژیک با رده سنی می‌باشد. این بازی توسط شرکت معروف Microsoft Corporation برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر عنواین محبوب این شرکت می‌توان به Microsoft Apps و OneNote اشاره کرد. دانلود بازی Age of Empires: Castle Siege در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون نسخه و امتیاز گرفته شده آن در گوگل پلی ۴٫۱ از ۵ می‌باشد.

گیم پلی Age of Empires: Castle Siege

در بازی عصر فرمانروایان همانند دیگر بازی های استراژیک و نبرد های قرون وسطایی باید یک امپراطوری نیروی نظامی قوی و همیشه آماده به خدمت داشته باشد. برای این کار شما باید پول و اعتبار داشته باشید تا بتوانید سرباز و افسر های آموزشی استخدام کنید. برای نیرو های زرهی هم باید لوازم مورد نیاز زره ها و سلاح های آنان را نیز تهیه کنید که این ها هم نیازمند آهن و آهنگر می‌باشند. بعد از ساخت ارتشی قوی باید آن ها را در دیوار ها مستقر کنید تا همیشه هوشیار و مراقب حمله دشمن و قلعه باشند.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به آنلاین و چند نفره بودن آن اشاره کرد که باعث هیجانی تر شدن بازی شده است. اگر به سبک بازی های استراژیک علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Gladiator Heroes: Clan War Games و تجربه آن نیز می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Age of Empires: Castle Siege :

  • آنلاین و چند نفره بودن بازی
  • قابلیت ارتقاء شهر و تجهیزات

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Age of Empires: Castle Siege :

  • رفع اشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Age of Empires: Castle Siege
بازی اندروید Age of Empires: Castle Siege
بازی اندروید Age of Empires: Castle Siege
بازی اندروید Age of Empires: Castle Siege

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.26.28 حجم 67 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده