Agar.io

بازی اندروید Agar.io v2.3.0 آگاریو خوردن سلول

با بازی Agar.io در یک بازی ساده با میلیون ها نفر در سر تا سر جهان رقابت کنید. این بازی به صورت آنلاین می باشد که شما می توانید با افراد زیادی در جهان به رقابت بپردازید و در جدول رده بندی بالا و بالا تر بروید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. بازی های آنلاین امروزه محبوب تر از گذشته شده اند. با گسترش اینترنت افراد بیشتری …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۷-۱۶ 2072 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با بازی Agar.io در یک بازی ساده با میلیون ها نفر در سر تا سر جهان رقابت کنید. این بازی به صورت آنلاین می باشد که شما می توانید با افراد زیادی در جهان به رقابت بپردازید و در جدول رده بندی بالا و بالا تر بروید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

بازی های آنلاین امروزه محبوب تر از گذشته شده اند. با گسترش اینترنت افراد بیشتری از آن استفاده می کنند که عده ای از این بین، از اینترنت به عنوان تفریح استفاده می کنند و از طریق اینترنت با افراد دیگری در نقطه ی دیگری از جهان بازی می کنند. این گونه بازی ها ابتدا تنها برای رایانه عرضه شدند ولی سازندگان بازی وقتی متوجه محبوبیت اینگونه بازی ها شدند، به فکر ساختن بازی های آنلاین و چند نفره برای تلفن های هوشمند نیز افتادند. بازی Agar.io نیز در ابتدا فقط برای رایانه بود که خوشبختانه هم اکنون برای دنیای اندروید نیز عرضه شد. از دیگر بازی های آنلاین و چند نفره برای اندروید می توان به بازی های Fun Run Multiplayer Race و Perfect Kick اشاره کرد.

بازی Agar.io را استودیوی بازی سازی miniclip.com ساخته است. این استودیو یکی از استودیو های پر کار دنیای اندروید می باشد. این استودیو همچنین بازی Basketball Stars را نیز ساخته است. شاید بتوان گفت هیچ کدام از بازی های این استودیو مانند بازی Agar.io فرا گیر نشدند. به طوریکه این بازی فقط در گوگل پلی بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون بار نصب شده است که یک آمار بسیار عالی محسوب می شود.

 

Agar.io

در Agar.io کوچک تر ها را بخورید و بزرگ تر شوید

داستان و گیم پلی این بازی بسیار ساده می باشد. شما باید با استفاده از روش های مختلف بازیکن های کوچک تر از خود را بخورید تا بزرگ تر شوید. همچنین توجه داشته باشید شما نمی توانید بازیکن های بزرگ تر از خود را بخورید، ولی آن ها می توانند شما را بخورند و باعث باخت شما شوند. شما در این بازی با افراد مختلف از سر تا سر جهان رقابت می کنید تا بزرگترین شوید!

بازی آگاریو یک بازی آنلاین ساده می باشد که توانسته میلیون ها نفر از نقاط مختلف جهان برای رقابت به سمت خود جذب کند. شما می توانید بازی Agar.io را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Agar.io :

  • گیم پلی ساده و اعتیاد آور
  • امکان انتخاب تم های مختلف برای صفحه ی بازی
  • وجود روش های مختلف برای خوردن بازیکن های کوچک تر از خود

تغییرات نسخه جدید Agar.io :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

Agar.io
Agar.io
Agar.io
Agar.io

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.3.0 حجم 31 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده