Afterpulse

بازی اندروید Afterpulse – Elite Army v2.0.0 بعد از پالس

امروز می خواهیم یکی از زیباترین بازی های دنیای اندروید را به شما معرفی کنیم. بازی Afterpulse مسلما شما را شگفت زده خواهد کرد. با این بازی زیبایی و گرافیک بازی های مخصوص رایانه ای و کنسول های مختلف را در تلفن همراه خود تجربه خواهید کرد. معمولا بازی های مخصوص تلفن های همراه به نسبت بازی های مخصوص رایانه و یا کنسول سبک تر هستند و زیبایی آن ها …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۴-۲۰ 2441 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

امروز می خواهیم یکی از زیباترین بازی های دنیای اندروید را به شما معرفی کنیم. بازی Afterpulse مسلما شما را شگفت زده خواهد کرد. با این بازی زیبایی و گرافیک بازی های مخصوص رایانه ای و کنسول های مختلف را در تلفن همراه خود تجربه خواهید کرد.

معمولا بازی های مخصوص تلفن های همراه به نسبت بازی های مخصوص رایانه و یا کنسول سبک تر هستند و زیبایی آن ها را ندارند، اما همیشه استثنایی وجود دارد. بازی اندروید Afterpulse از این دسته بازی ها می باشد. شما در حین این بازی، فراموش خواهید کرد که در حال بازی کردن با تلفن همراه خود هستید و تصور می کنید که تلفن همراه شما به یک کنسول بازی تبدیل شده است.

علت این ادعا را می توان از گرافیک فوق العاده و کامل بودن این بازی دانست. در این بازی شما هر چه از یک بازی اکشن می خواهید را خواهید داشت و صحنه های اکشن زیبایی را خواهید دید که بسیار فراتر از دیگر بازی های اندروید می باشد.

به ندرت شاهد اینگونه بازی ها در دنیای اندروید بوده ایم، رفته رفته با پیشرفت استودیو های بازی سازی اندروید، تعداد اینگونه بازی های بیشتر و بیشتر شده است. ناگفته نماند که بیشتر این بازی ها جزو بازی های سبک اکشن می باشند. از دیگر بازی هایی که این ویژگی را دارند می توان به بازی Modern Combat 4 و Mafia III: Rivals اشاره کرد. اکنون باید در کنار این نام های موفق دنیای بازی های اندروید نام بازی Afterpulse را نیز قرار داد.

بازی Afterpulse  را استودیو بازی سازی Gamevil Inc. ساخته است. این استودیو را می توان یکی از استودیو های با تجربه بازی های اندروید دانست که البته در کار خود موفق نیز بوده است. جالب است بدانید گوگل پلی استودیوی Gamevil جزو استودیو های برتر بازی سازی اندروید دانسته است.

Afterpulse

بازی Afterpulse

یک بازی منحصرا چند نفره

در این بازی، داستان خاصی دیده نمی شود که شما را با خود درگیر کند. شاید بتوان فقط گفت، در دنیا، قدرت به طور نامساوی بین جنگجویان تقسیم شده است. شما باید به عنوان یک جنگجوی با نقش مثبت به مبارزه با دیگر جنگجویان بپردازید و سعی کنید دوباره صلح را به زمین برگردانید. شاید بتوان این را تمامی داستان این بازی دانست.

در این بازی دو حالت تمرین و بازی آنلاین چند نفره وجود دارد. پس می توان این بازی را یک بازی منحصرا آنلاین دانست. صبر کنید، شما با اولین ورود خود به بازی، وارد مسابقات آنلاین نخواهید شد. در ابتدا شما باید تمرین های موجود در این بازی را با موفقیت پشت سر بگذارید. بعد از گذراندن تمرین ها، شما می توانید خود را برای بازی آنلاین آماده کنید. البته نا گفته نماند تمرین ها می تواند بسیار مفید باشد.

 گیم پلی بازی Afterpulse

همانطور که گفته شد، این بازی به صورت آنلاین انجام می پذیرد. در بازی آنلاین کار اصلی شما دویدن و استفاده از سلاح های خود می باشد. در بازی Afterpulse  دو روش برای بازی آنلاین وجود دارد. در یکی از آن ها شما در مقابل دیگر بازیکنان از نقاط دیگر جهان قرار خواهید گرفت. شما در این حالت باید سعی کنید بازیکنان و جنگجویان آنان را بکشید. در حالت دیگر، شما برای خود مبارزه می کنید و رقابت بر سر امتیاز خواهد بود.

کنترل ها در این بازی بسیار آسان می باشد. شما از یک طرف باید با استفاده از کنترل ها جهت حرکت بازیکن خود را تعیین کنید و با سمت دیگر زاویه دید او را تغییر دهید، البته برای شلیک شما نیز کنترلی قرار گرفته است. استفاده از این کنترل ها بسیار آسان می باشد و هنگام استفاده از آن ها به هیچ عنوان دچار مشکل نمی شوید.

شخصی سازی در بازی Afterpulse

یکی از نکات قوت این بازی، قابلیت شخصی سازی کامل بازیکن خود می باشد. در این بازی شما می توانید به مانند یک بازی حرفه ای، شخصیت خود را شخصی سازی کنید. به یاد داشته باشید، بعضی از موارد برای پیشروی شما در جنگ لازم می باشد. به عنوان مثال موارد ایمنی و لباس های محافظت کننده می تواند در هنگام جنگ به شما کمک بسیاری کند.

علاوه بر موارد ایمنی، شخصی سازی ظاهری بازیکن شما نیز امکان پذیر می باشد و می توانید مطابق سلیقه ی خود بازیکن مورد نظر خود را انتخاب کنید. در کنار این شخصی سازی ها، شما می توانید با تجهیزات مختلف بازیکن خود را قوی تر کنید و او را برای جنگ های سخت تر و البته پیروزی در آن ها آماده کنید.

در بازی Afterpulse شما سلاح های مختلفی در اختیار دارید. شما می توانید با ترکیب این سلاح ها و استفاده ی مناسب و به موقع از آن ها عملکرد مرگبار تری داشته باشید. نا گفته نماند، بعضی از این سلاح ها در ابتدای بازی قفل می باشد و برای باز کردن آن ها به امتیاز هایی که در حین بازی کسب کرده اید، لازم دارید. البته از کامل کردن مراحل تمرینی نیز امتیاز به دست خواهید آورد.

بازی Afterpulse یک بازی آنلاین اندروید می باشد که از گرافیکی فوق العاده بهره می برد. این بازی سعی کرده تمامی موارد یک بازی مخصوص رایانه و کنسول های مختلف دارد را در تلفن همراه شما بیاورد. شما می توانید این بازی را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Afterpulse :

  • وجود سلاح های مختلف
  • صحنه های اکشن که به واقعیت جنگی شباهت زیادی دارد
  • گرافیکی فوق العاده
  • قابلیت شخصی سازی بازیکن خود

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Afterpulse :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Afterpulse
بازی اندروید Afterpulse
بازی اندروید Afterpulse
بازی اندروید Afterpulse

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.0.0 حجم 12 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده