After the End: Forsaken Destiny

بازی اندروید After the End: Forsaken Destiny v1.2.3 پس از پایان: ترک سرنوشت

After the End: Forsaken Destiny یکی از فوق العاده ترین بازی های موجود در سبک پازل می باشد که در آن به سفری برای کشف یک جهان باستانی می پردازید که در حین این سفر به پازل های پیچیده و جذابی برخورد خواهید که جهت ادامه ی سفر باید آن ها را حل کنید. بازی After the End: Forsaken Destiny یکی از زیبا ترین بازی های موجود در سبک پازل می …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۱-۱۰ 490 بار بدون دیدگاه AHJ

After the End: Forsaken Destiny یکی از فوق العاده ترین بازی های موجود در سبک پازل می باشد که در آن به سفری برای کشف یک جهان باستانی می پردازید که در حین این سفر به پازل های پیچیده و جذابی برخورد خواهید که جهت ادامه ی سفر باید آن ها را حل کنید.

After the End:Forsaken Destiny

بازی After the End: Forsaken Destiny یکی از زیبا ترین بازی های موجود در سبک پازل می باشد که توسط استودیوی بازی سازی .NEXON M Inc ساخته و با قیمت ۴ دلار در گوگل پلی منتشر شده است که توانسته است امتیاز قابل قبول ۴٫۵ از ۵ را از جانب بازیکنان سراسر جهان دریافت کند. شما می توانید هم اکنون این بازی فوق العاده را به صورت کاملا رایگان از یزد اپلیکیشن دریافت کنید. پس با یزد اپلیکیشن همراه باشید تا بیشتر با این بازی آشنا شوید.

 

بازی اندروید After the End: Forsaken Destiny

آماده فرو رفتن در بازی After the End: Forsaken Destiny باشید. در پشت سفر این پدر و پسر که در مسیری موازی از هم جدا شده اند رازهایی نهفته است و این شما هستید که باید برای پی بردن به این راز و رمزها دست به سفری پر از اکتشاف برای کشف یک جهان باستانی بزنید. پس هرچه سریع تر سفر خود را آغاز کرده و به سوی اتفاقاتی که در انتظار شما هستند بشتابید.

در طول سفر به کشف تکه سنگ مجسمه های باستانی پرداخته و آن ها را بازسازی کنید. همچنین با پازل و معماهای گوناگونی برخورد خواهید کرد که باید آن ها را با هوش و پشتکار خود حل کنید و با حل این پازل ها، راهی برای رساندن پدر و پسر به یکدیگر پیدا کرده و به سفر موازی آن ها پایان دهید.

بازی After the End: Forsaken Destiny همچون بازی های bee brilliant و lumino city دارای گرافیک فوق العاده و صداگذاری بسیار جذاب می باشد که همین عامل باعث بالا رفتن امتیاز این بازی شده است.در صورتی که به بازی های پازل علاقه مند هستید، هم اکنون می توانید یکی از بهترین بازی های این سبک را دانلود کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید After the End:Forsaken Destiny :

  • گرافیک فوق العاده و صداگذاری بسیار جذاب
  • وجود پازل های متفاوت و پیچیده
  • سفر به دنیای باستانی و کشف اسرار مختلف
  • وجود تکه سنگ هایی جهت بازسازی مجسمه های باستانی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید After the End:Forsaken Destiny :

  • تکمیل جدید بازی: جمع آوری و بازسازی تمام مجسمه های اجدادی برای باز کردن پایان متناوب در بازی

پیش نمایش

بازی اندروید After the End:Forsaken Destiny
بازی اندروید After the End:Forsaken Destiny
بازی اندروید After the End:Forsaken Destiny
بازی اندروید After the End:Forsaken Destiny
بازی اندروید After the End:Forsaken Destiny
بازی اندروید After the End:Forsaken Destiny

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.3 حجم 33 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده