Advanced Battery Calibrator

نرم افزار اندروید Advanced Battery Calibrator v2.600 کالیبره کننده پیشرفته ی باتری

نرم افزار Advanced Battery Calibrator برای به راحتی کالیبره کردن باتری تلفن همراه ساخته شده است. با این نرم افزار می توانید مشکلات سیستم عامل اندروید با باتری تلفن همراه خودتان را به راحتی حل کنید. یکی از اصلی ترین اجزای تلفن های هوشمند، باتری آن ها می باشد. به احتمال زیاد، شما هم هنگام خرید تلفن همراه خود به باتری و ظرفیت آن توجه کرده اید. بعضی مواقع، تمام …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۱-۱۴ 1131 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

نرم افزار Advanced Battery Calibrator برای به راحتی کالیبره کردن باتری تلفن همراه ساخته شده است. با این نرم افزار می توانید مشکلات سیستم عامل اندروید با باتری تلفن همراه خودتان را به راحتی حل کنید.

یکی از اصلی ترین اجزای تلفن های هوشمند، باتری آن ها می باشد. به احتمال زیاد، شما هم هنگام خرید تلفن همراه خود به باتری و ظرفیت آن توجه کرده اید. بعضی مواقع، تمام شدن بد موقع باتری تلفن همراه شما می تواند حسابی ناگوار باشد. همچنین وقتی باتری تلفن هوشمند شما با مشکل مواجه می شود، می تواند شما را واقعاً گیج کند.

باتری نقش مهمی در تلفن های هوشمند دارد. تلفن های هوشمند امروزی به علت کارایی های زیادی که دارند، بیشتر باتری مصرف خواهند کرد. به خاطر نقش مهم باتری ها در تلفن های هوشمند، نرم افزار های زیادی برای مدیریت و مشاهده دقیق وضعیت باتری وجود دارند که از بهترین آن ها می توان به DU Battery Saver Pro اشاره کرد.

با در نظر گرفتن نقش مهم باتری ها، حتی تصور به وجود آمدن مشکل در باتری ها نیز عذاب آور می باشد. باتری تلفن هوشمند شما می تواند هم از نظر فیزیکی و هم از نظر نرم افزاری و اندرویدی دچار مشکل شود.

گاهی اوقات تعادل و عملکرد مناسب باتری تلفن هوشمند شما با سیستم عامل اندروید به هم می خورد، در این مواقع است که سیستم عامل وضعیت اشتباهی از باتری شما را نشان می دهد. برای برطرف کردن این مشکل باید باتری تلفن خود را کالیبره کنید. یکی از این راه ها در این مقاله آمده است. راه دیگر نیز استفاده از نرم افزار های کالیبره کردن باتری ها مانند Advanced Battery Calibrator می باشد.

Advanced Battery Calibrator

ویژگی خاص نرم افزار Advanced Battery Calibrator

یکی از مزیت های اصلی نرم افزار Advanced Battery Calibrator که آن را از دیگر نرم افزار ها جدا کرده و باعث شده این اپلیکیشن در گوگل پلی نیز نمره ی بالا ۴٫۶ از ۵ را از طرف کاربران بگیرد، امکان استفاده از این نرم افزار به طور کامل روی گوشی ها روت نشده می باشد، البته گاهی نیز ممکن است این اتفاق نیافتد. البته سازندگان این اپلیکیشن تاکید دارند که این اپلیکیشن می تواند به صورت کامل و صحیح روی تلفن های روت نشده، کار کند!

با نرم افزار Advanced Battery Calibrator می توانید به راحتی باتری تلفن هوشمند خود را کالیبره کنید و از مشکلات باتری خود با سیستم عامل اندروید خلاص شوید. شما می توانید نرم افزار Advanced Battery Calibrator را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Advanced Battery Calibrator :

  • کارایی بالا
  • استفاده آسان
  • امکان استفاده و بهره گیری از این نرم افزار روی تلفن های هوشمند روت نشده

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Advanced Battery Calibrator :

  • بهبود عملکرد در گوشی های روت نشده
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Advanced Battery Calibrator
نرم افزار اندروید Advanced Battery Calibrator
نرم افزار اندروید Advanced Battery Calibrator
نرم افزار اندروید Advanced Battery Calibrator

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.600 حجم 4 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده