Action of Mayday: Last Stand

بازی اندروید Action Of Mayday: Last Stand v1.0.3 اعلام حمله: آخرین مقاومت

بازی Action of Mayday: Last Stand یک بازی اکشن فوق العاده می باشد که زامبی ها نیز در این بازی حضور دارند. این بازی شامل لحظات فوق العاده ای می باشد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.   زامبی ها از موجوداتی هستند که همیشه مورد توجه سازندگان فیلم و بازی بوده اند. بازی های اندروید زیادی نیز با محوریت زامبی ها وجود دارند. در اکثر این بازی …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۲-۲۲ 748 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Action of Mayday: Last Stand یک بازی اکشن فوق العاده می باشد که زامبی ها نیز در این بازی حضور دارند. این بازی شامل لحظات فوق العاده ای می باشد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

 

زامبی ها از موجوداتی هستند که همیشه مورد توجه سازندگان فیلم و بازی بوده اند. بازی های اندروید زیادی نیز با محوریت زامبی ها وجود دارند. در اکثر این بازی ها شما باید با این موجودات مبارزه کنید و یا از دست آن ها فرار کنید. بیشتر این بازی ها توانسته اند طرفداران زیادی را جذب کنند و موفقیت های چشمگیری کسب کنند.

اصولا بازی هایی که زامبی ها در آن دیده می شوند حاوی کشتار های زیادی می باشند و خشونت و لحظات خونین در آن به وفور دیده می شود. به همین علت بعضی سازندگان بازی، بازی هایی که حاوی زامبی هستند را با گرافیک کارتونی همراه می کنند تا خشونت افراطی بازی کم شود و در عوض جذابیت بازی بیشتر شود و پیرو آن طرفداران بیشتری نیز جذب کند. استودیو بازی سازی Toccata Technologies Inc نیز در ساخت بازی Action of Mayday: Last Stand دقیقا همین کار را کرده است.

در این بازی، موجودات زامبی دیده می شوند و شما باید به مبارزه با آن ها بپردازید. همچنین این بازی از گرافیک کارتونی و زیبا بهره می برد که وجود لحظه های فانتزی و اکشن، جذابیت این بازی را چندین برابر کرده است. شاید بتوان گفت، از این لحاظ، این بازی با بازی های Earn To Die 2 و Dead Among Us شباهت هایی دارد.

Action of Mayday: Last Stand

داستان بازی Action of Mayday: Last Stand

در این بازی نیز مانند بسیاری دیگر از بازی های زامبی محور، زامبی به انسان ها حمله کرده اند. داستان بازی در سال ۲۰۲۷ اتفاق می افتد که یک ویروس باعث تبدیل شدن ۹۰ درصد مردم به زامبی می شود. شما باید برای نجات انسانیت دست به کار شوید و برای شکار زامبی ها آماده شوید.

این بازی به صورت اول شخص می باشد. در این بازی شخصیت های مختلفی وجود دارد که هر کدام توانایی های خاص خود را دارند. همچنین شما برای مبارزه با زامبی ها سلاح های مختلفی در اختیار دارید که باید از بین آن ها اسلحه خود را انتخاب کنید.

بازی Action of Mayday: Last Stand یک بازی اکشن زیبا می باشد که وجود زامبی ها و گرافیک جالب آن باعث جذابیت بیشتر این بازی شده است. شما می توانید بازی Action of Mayday: Last Stand را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Action Of Mayday: Last Stand :

  • گرافیک زیبای فانتزی
  • وجود شخصیت های مختلف با توانایی های گوناگون
  • وجود سلاح های مختلف
  • مراحل متعدد
  • داستان زیبا

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Action Of Mayday: Last Stand :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Action Of Mayday: Last Stand
بازی اندروید Action Of Mayday: Last Stand
بازی اندروید Action Of Mayday: Last Stand

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.3 حجم 54 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده