2048 Bricks

بازی اندروید Bricks 2048 پازلی ۲۰۴۸ نسخه v1.1

امروز قصد داریم بازی اعتیادآور ۲۰۴۸ Bricks را به شما معرفی کنیم. بازی پازلی ۲۰۴۸ علاوه بر هیجان و تمرکر یک بازی فکری برای به ثبت رساندن رکورد جدید محسوب می شود. ظاهر بازی ۲۰۴۸ Bricks تقریبا مشابه بازی معروف ۲۰۴۸ می باشد اما با گیم پلی جذاب و اعتیادآورر. در بازی ۲۰۴۸ شما در چهار جهت می توانستید اعداد جدید را برای جمع کردن با اعداد قدیمی اضافه کنید. …

۱۳۹۶-۱۲-۱۵ 638 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

امروز قصد داریم بازی اعتیادآور ۲۰۴۸ Bricks را به شما معرفی کنیم. بازی پازلی ۲۰۴۸ علاوه بر هیجان و تمرکر یک بازی فکری برای به ثبت رساندن رکورد جدید محسوب می شود. ظاهر بازی ۲۰۴۸ Bricks تقریبا مشابه بازی معروف ۲۰۴۸ می باشد اما با گیم پلی جذاب و اعتیادآورر. در بازی ۲۰۴۸ شما در چهار جهت می توانستید اعداد جدید را برای جمع کردن با اعداد قدیمی اضافه کنید. اما در بازی پازلی ۲۰۴۸ اعداد فقط از بالا به پایین، همانند بازی های پاازلی از جمله بازی Block Puzzle Jewel به اعدادی که موجود دارید اضافه خواهند شد.

این خلاقیت استودیوی Ketchapp باعث جذابیت بیشتر بازی پازلی ۲۰۴۸ شده است. همچنین این امکان برای شما وجود دارد که بازی  ۲۰۴۸ Bricks را هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین بازی کنید. اگر به بازی های فکری و کم حجم علاقه مند هستید، بازی پازلی ۲۰۴۸ را به هیچ عنوان از دست ندهید. آیا می توانید بالانرین امتیاز را برای خود ثبت کنید؟

 

Bricks 2048

بازی اندروید  ۲۰۴۸ Bricks

ویژگی های این بازی دوست داشتنی باعث شده تا کاربران بازی های مشابه را کنار گذاشته و این بازی مهیج را انتخاب کنند. در بازی پازلی ۲۰۴۸ باید اعداد مشابه را کنار هم بگذارید تا به بزرگترین عددی که میتوانید برسید و رکورد خود را ثبت کنید.

باید توجه داشته باشید که اعداد شما بزرگ و بزگ تر می شود و یه اشتباه کافی است که آجر های چیده شده بالا برود و شما بازنده بازش شوید. اما این پایان کار نیست، در این نسخه می توانید با مشاهده ویدئو های تبلیغاتی، از همان جایی که بازنده بازی شدید، بازی را ادامه دهید. توجه داشته باشید که این فرصت برای شما فقط یک بار در هر بازی رخ می دهد.در بازی  ۲۰۴۸ Bricks با جمع آوری الماس ها در بازی می توانید شکل آجر های خود را تغیر دهید. این بازی با امتیاز ۴٫۵ در نسخه اولیه در بین کاربران اندروید یکی از بازی های پرطرفدار به شمار می رود.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید 2048 Bricks :

  • امکان بازی هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین
  • قابلیت اتصال به جیمیل
  • ثبت رکورد و رقابت با دیگر بازیکنان از سراسر جهان

پیش نمایش

بازی اندروید 2048 Bricks
بازی اندروید 2048 Bricks
بازی اندروید 2048 Bricks
بازی اندروید 2048 Bricks

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1 حجم 29 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده