بازی اندروید Player Games Free 2 v1.7.4 بازی های چند نفره ی رایگان

بازی Player Games Free 2 در واقع گنجینه ای از بازی های چند نفره و جذاب می باشد. با این بازی شما می توانید در کنار دوستان خود با تلفن همراه خود مشغول به بازی شوید و لذت ببرید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. امروزه در بسیاری از جمع ها، افراد زیادی هستند که مشغول بازی کردن با تلفن هوشمند خود هستند و به نوعی می توان …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۰۷ 1907 بار ۱ دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Player Games Free 2 در واقع گنجینه ای از بازی های چند نفره و جذاب می باشد. با این بازی شما می توانید در کنار دوستان خود با تلفن همراه خود مشغول به بازی شوید و لذت ببرید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

امروزه در بسیاری از جمع ها، افراد زیادی هستند که مشغول بازی کردن با تلفن هوشمند خود هستند و به نوعی می توان گفت از آن جمع دور هستند. در دنیای اندروید روزانه بازی های زیادی در سبک های مختلف به بیرون عرضه می شود و افراد زیادی را مشغول و سر گرم خود می کنند. این موضوع، ادعایی را که می گوید تلفن های هوشمند باعث دوری افراد می شود را تقویت می کند. از این رو بازی های چند نفره نیز ساخته می شود تا بتوانند افراد را حداقل به عنوان بازی حتی از طریق اینترنت کنار هم جمع کند، که از بین آن ها می توان به بازیClash Of Clans  اشاره کرد.

بازی های چند نفره ی به شکل دیگری نیز وجود دارد که در آن شما می توانید از طریق تنها یک گوشی تلفن همراه با دوست خود بازی کنید، از این طریق آن انزوایی که بعضا در برخی مواقع بازی ها ایجاد می کنند نیز، به درستی بر طرف می شود. از بین این بازی ها می توان به بازی نوستالژی Sea Battle اشاره کرد. بازی ۲ Player Games Free نیز دقیقا حاوی گنجینه ای از این نوع بازی ها می باشد. این بازی توسط ۲ Player Games ساخته شده است و تاکنون تنها در گوگل پلی بین ۱ تا ۵ میلیون بار دانلود شده است.

 

2 Player Games Free

 

با Player Games Free 2 چندین بازی را در یک بازی داشته باشید

همانطور که گفته شد، Player Games Free 2 در واقع خود شامل بازی هایی می باشد که می توان آن ها را به صورت چند نفره تنها در یک تلفن هوشمند انجام داد. شما می توانید این بازی ها را به صورت ۲ نفره و حتی در بعضی آن ها تا ۶ نفره نیز بازی کنید. در بین این بازی ها، بازی های رانر (Runner) ، پازل مانند، بازی های ورزشی و بعضی بازی های دیگر که بتوان آن ها را چند نفره بازی کرد، به چشم می خورد.

بازی Player Games Free 2 حاوی چندین بازی چند نفره می باشد که می توانید آن ها را در یک گوشی بازی کنید و لذت ببرید. شما می توانید بازی ۲ Player Games Free را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید 2 Player Games Free :

  • وجود بازی های مختلف چند نفره
  • امکان بازی کردن به صورت چند نفره تنها در یک گوشی
  • امکان بازی به صورت تک نفره به عنوان تمرین
  • ظاهر گرافیکی مناسب
  • امکان بازی با 6 نفر به صورت همزمان

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید 2 Player Games Free :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید 2 Player Games Free
بازی اندروید 2 Player Games Free
بازی اندروید 2 Player Games Free
بازی اندروید 2 Player Games Free

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.7.4 حجم 24 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

  • نادیا 0 - پاسخ

    عالیه عاااااللللییییییی پیشنهاد دانلود مرسی از سایت خوبتون من خیلی دنبالش گشتم