141

نرم افزار اندروید ۱۴۱ مرکز مدیریت راه ها و حمل و نقل جاده های ایران v3.1.6

با نرم افزار ۱۴۱ از آخرین وضعیت جاده و راه های ایران با خبر شوید. با اطلاعاتی که از این اپلیکیشن دریافت می کنید، سفر بهتری خواهید داشت. مسافرت یکی از لذت بخش ترین اتفاق های زندگی ما می باشد، اما متاسفانه در بعضی مواقع به خاطر دلایلی، سفر های ما، خاطره ی خوبی را برای ما به جای نمی گذارند. یکی از این دلایل وضعیت راه برای رسیدن به …

آنلاین ۱۳۹۵-۱۲-۲۸ 1129 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار ۱۴۱ از آخرین وضعیت جاده و راه های ایران با خبر شوید. با اطلاعاتی که از این اپلیکیشن دریافت می کنید، سفر بهتری خواهید داشت.

مسافرت یکی از لذت بخش ترین اتفاق های زندگی ما می باشد، اما متاسفانه در بعضی مواقع به خاطر دلایلی، سفر های ما، خاطره ی خوبی را برای ما به جای نمی گذارند. یکی از این دلایل وضعیت راه برای رسیدن به مقصد می باشد که در بعضی مواقع، ترافیک آن بسیار زیاد است یا جاده به علت دلایلی بسته شده است و یا آب و هوا در آن قسمت از جاده به قدری نا مساعد می باشد که عبور و مرور از آن جاده را دشوار کرده است. اگر شما نیز سفر هایی با خودرو شخصی خود داشته اید، متاسفانه حتما تعدادی از موارد بالا را تجربه کرده اید.

با به کار آمدن سامانه ۱۴۱، مسافران توانستند تا مقدار بسیار زیادی از وضعیت راه های انتخابی خود برای رسیدن به مقصد مورد نظر آگاه شوند. با این سامانه، مسافران می توانستد از وضعیت ترافیک، باز یا بسته بودن جاده و همچنین شرایط جوی جاده مورد نظر خود با خبر شوند. این بار جوانی خوش ذوق توانست این سامانه را در قالب اپلیکیشنی با قابلیت هایی بیشتر به مردم ارائه کند.

141

قابلیت های نرم افزار ۱۴۱

نرم افزار ۱۴۱ به راستی تمامی قابلیت های سامانه ی خود را دارد،؛ البته این مورد کاملا طبیعی می باشد چون ابتدا این سامانه بوده و سپس اپلیکیشن آن ساخته شده است. به خاطر اینکه سامانه ۱۴۱ یک سامانه ی تلفنی می باشد، می توانست قابلیت های بیشتری را پوشش دهد که در یک مکالمه ی تلفنی جای نمی گیرد، نرم افزار  آن قابلیت های بیشتری را پوشش می دهد. از این رو می توان این نرم افزار را در گروه نرم افزار های کاربردی دانست.

با این اپلیکیشن شما می توانید مبدا و مقصد خود را انتخاب کنید، سپس مسیر های پیشنهادی را مشاهده کنید، چیزی که در نرم افزار های مسیر یابی نیز دیده بودیم، با این امکان شما می توانید بهترین مسیر را انتخاب کنید. یکی دیگر از قابلیت های ویژه ی این نرم افزار امکان مشاهده ی وضعیت راه ها از طریق دوربین های کنترلی جاده ها می باشد ک شما خود خواهید توانست وضعیت راه مورد نظر خود را به طور کامل زیر نظر بگیرید.

با نرم افزار ۱۴۱ شما می توانید به طور کامل وضعیت جاده ها را مشاهده کنید. با استفاده از این نرم افزار شما قطعا سفر راحت تری خواهید داشت. شما می توانید نرم افزار ۱۴۱ را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید 141 :

  • امکان مشاهده وضعیت راه ها از طریق دوربین های کنترلی
  • امکان نمایش دستگاه های تردد شمار
  • نمایش وضعیت آب و هوا
  • اطلاع از باز یا بسته بودن جاده ها
  • دارا بودن نقشه گرافیکی ترافیکی
  • رسم بهترین مسیر با توجه به مبدا و مقصد شما

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید 141 :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید 141
نرم افزار اندروید 141
نرم افزار اندروید 141

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.1.6 حجم 7 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده