نرم افزار اندروید یه جک بگم نسخه ی ۳٫۴۴

با نرم افزار یه جک بگم ، شما می توانید روزانه جک های جدید و خنده داری بخوانید و از آن ها لذت ببرید. با این نرم افزار شما روزی شاد و پر از خنده خواهید داشت. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. با فراگیر شدن اینترنت، روزانه جک های زیادی رد و بدل می شود. امروزه بسیاری از ما در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و …

آنلاین ۱۳۹۶-۰۳-۱۹ 4798 بار ۱ دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار یه جک بگم ، شما می توانید روزانه جک های جدید و خنده داری بخوانید و از آن ها لذت ببرید. با این نرم افزار شما روزی شاد و پر از خنده خواهید داشت. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

با فراگیر شدن اینترنت، روزانه جک های زیادی رد و بدل می شود. امروزه بسیاری از ما در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و یا پیام رسان های اینترنتی همچون تلگرام، جک ها زیادی می خوانیم و از آن ها لذت می بریم، اما شاید وجود یک نرم افزار انحصاری برای جک لازم باشد. نرم افزار یه جک بگم برای همین منظور ساخته شده است، البته نا گفته نماند که قابلیت های جالب بیشتری نیز دارد.

نرم افزار یه جک بگم علاوه بر وجود هزاران جک ، قابلیت های دیگری نیز دارد که باعث می شود، شما هر روز به آن مراجعه کنید و از جک های آن لذت ببرید. این اپلیکیشن را گروه نرم افزاری فراز ساخته است. این گروه در گذشته نیز نرم افزار های کوچکی ساخته است و رفته رفته در حال پیشرفت می باشد، طوری که با ساخت اپلیکیشن یک جک بگم ، می توان به خوبی این پیشرفت را حس کرد.

یه جک بگم

قابلیت های نرم افزار یه جک بگم

با این نرم افزار شما روزانه می توانید به صورت آنلاین جک های جدید را بخوانید و همچنین می توانید روزانه از مشاهده ی فیلم ها و عکس های خنده دار لذت ببرید. روزانه جک های زیادی به نرم افزار یه جک بگم اضافه خواهد شد، بنابراین شما هر روز جک های جدیدی خواهید خواند و خبری از جک های تکراری نیست.

همچنین در این نرم افزار شما می توانید بدون عضویت یک جک را با نام خود انتشار دهید، برای این کار باید علامت مثبت بالای صفحه رو بزنید تا بتوانید یک جک را با نام خود در اپلیکیشن یه جک بگم اضافه کنید.

علاوه بر این ها، شما می توانید جک های با مزه را لایک کنید تا آن ها را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید و بتوانید به صورت آفلاین نیز آن ها را بخوانید. با این کار، با افزایش تعداد لایک ها ، جک های با مزه و از جک های بی مزه جدا می شوند.

نرم افزار یه جک بگم را می توان منبعی از جک ها و عکس های خنده دار دانست که روز به روز بر تعداد آن ها افزوده می شود. شما می توانید نرم افزار یه جک بگم را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید یه جک بگم :

  • وجود جک های زیاد و افزایش روزانه آن ها
  • امکان فرستادن جک و ثبت آن با نام شما
  • امکان لایک کردن جک ها

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید یه جک بگم :

  • اضافه شدن عکس و فیلم
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید یه جک بگم
نرم افزار اندروید یه جک بگم
نرم افزار اندروید یه جک بگم

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.44 حجم 6 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

  • علی 0 - پاسخ

    خیلی یاحاله دمتون گــــرم???