یزد گردی

نرم افزار اندروید یزدگردی نسخه ی ۲٫۰٫۶

با نرم افزار اندروید یزد گردی می توانید بعد از سفر به یزد، از تمامی قابلیت ها و پتانسیل گردشگری این استان با خبر شوید و یک سفر پر از خاطره و تفریح را پشت سر بگذارید، با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. همیشه از ایران به عنوان یک کشور پر از مکان های گردشگری یاد می شود. کشور ما با توجه به قدمت و سابقه ی …

آنلاین ۱۳۹۶-۰۵-۰۷ 703 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار اندروید یزد گردی می توانید بعد از سفر به یزد، از تمامی قابلیت ها و پتانسیل گردشگری این استان با خبر شوید و یک سفر پر از خاطره و تفریح را پشت سر بگذارید، با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

همیشه از ایران به عنوان یک کشور پر از مکان های گردشگری یاد می شود. کشور ما با توجه به قدمت و سابقه ی تاریخی عظیم و با شکوهی که دارد، مکان ها و جا های زیادی برای بازدید دارد، همچنین فرهنگ با قدمت مردم ایران نیز ، می تواند یکی دیگر از پتانسیل های جذب گردشگر برای ایران باشد. علاوه بر این ها، ایران کشوری با آب و هوای متفاوت می باشد که شما در آن می توانید هر آب و هوایی را تجربه کنید و از آن لذت ببرید.

استان یزد نیز یکی از قطب های گردشگری قوی ایران به حساب می آید. یزد توانسته به خوبی بافت فرهنگی و سنتی خود را حفظ کند. علاوه بر این یزد دارای مکان های تاریخی زیادی می باشد که می تواند توجه خیلی ها را به خود جذب کند. از طرفی، یزد در نزدیکی کویر قرار دارد و از آب و هوای ویژه ای بهره می برد که می توانید در روز ها هوایی گرم، ولی در شب ها هوایی سردی را تجربه کنید که این تجربه می تواند بسیار جدید و هیجان انگیز باشد.

نرم افزار یزد گردی با این هدف ساخته شده است که بتواند شما را بیشتر با یزد آشنا کند و در هنگام سفر به این استان، می تواند یک راهنمای خوب گردشگری باشد. از این رو، می توان این نرم افزار را جزو نرم افزار های کاربردی دانست. نرم افزار یزد گردی را استودیوی همگردی ساخته است. این استودیو برنامه هایی مشابه به یزد گردی مختص برای سایر شهر ها نیز ساخته است و به نوعی می توان گفت از فعالین حوزه گردشگری به حساب می آید.

یزد گردی

قابلیت های نرم افزار یزد گردی

با نرم افزار یزد گردی شما می توانید لیست جاذبه های گردشگری استان یزد و همچنین موقعیت مکان های اقامتی را مشاهده کنید. البته برای راحتی بیشتر شما یک موقعیت یاب و مسیر یاب نیز در این برنامه برای شما فراهم شده است تا بتوانید راحت تر به مقصد خود برسید.

نرم افزار یزد گردی می تواند یک همراه خوب هنگام سفر شما به استان یزد باشد که می تواند به خوبی شما را با جاذبه های گردشگری یزد آشنا کند. شما می توانید نرم افزار یزد گردی را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید یزدگردی :

  • دارای لیستی از جاذبه های گردشگری یزد
  • دارای لیستی از مکان ها اقامتی یزد
  • امکان موقعیت یابی و مسیریابی
  • امکان مشاهده ی نظرات سایر کاربران
  • امکان عضویت در شبکه اجتماعی گردشگران

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید یزدگردی :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید یزدگردی
نرم افزار اندروید یزدگردی
نرم افزار اندروید یزدگردی
نرم افزار اندروید یزدگردی

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.0.6 حجم 4 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده