گپ

نرم افزار اندروید v2.1.22 گپ

نرم افزار گپ، یک پیام رسان بومی و ایرانی می باشد. با زیاد شدن محبوبیت پیام رسان ها و همچنین شبکه های اجتماعی، نیاز به داشتن یک پیام رسان ایرانی به شدت حس می شد. نرم افزار گپ دقیقا برای برطرف کردن همین نیاز به بیرون عرضه شده است. با روی کار آمدن پیام‌ رسان‌ ایرانی، توانستند روز به روز محبوبیت بیشتری کسب کنند و کاربران بیشتری را جذب خود …

آنلاین ۱۳۹۶-۰۸-۲۳ 3357 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

نرم افزار گپ، یک پیام رسان بومی و ایرانی می باشد. با زیاد شدن محبوبیت پیام رسان ها و همچنین شبکه های اجتماعی، نیاز به داشتن یک پیام رسان ایرانی به شدت حس می شد. نرم افزار گپ دقیقا برای برطرف کردن همین نیاز به بیرون عرضه شده است.

با روی کار آمدن پیام‌ رسان‌ ایرانی، توانستند روز به روز محبوبیت بیشتری کسب کنند و کاربران بیشتری را جذب خود کنند. پیام رسان ها توانستند در سر تا سر جهان رشد کنند و کاربران خود را از تمامی جهان به دست آورده اند. بنابراین به روی کار آمدن نرم افزار های مسنجر یا همان پیام رسان بومی کمی سخت به نظر می رسد.

پیام رسان گپ به خوبی توانست این کار را انجام دهد. این برنامه خود را وارد رقابت سخت با پیام رسان های خارجی کرد. البته در بعضی قسمت ها، شاید در این رقابت شکست بخورد ولی نباید فراموش کرد که تمامی این پیام رسان های خارجی حتی تلگرام نیز در اولین نسخه های خود دچار مشکلاتی بودند و البته نباید یاری به برنامه های بومی را نیز فراموش کرد تا بتوانند بیشتر پیشرفت کنند و حتی در جهان نیز معروف شوند.

اپلیکیشن گپ را تیم TSIT ساخته اند. این نرم افزار توانسته تاکنون بیش از ۴۵ هزار کاربر را جذب خود کند و در گوگل پلی نیز از طرف کاربران نمره ی خوب ۴٫۴ از ۵ را دریافت کند.

گپ

قابلیت های نرم افزار گپ

در نرم افزار گپ مانند دیگر پیام رسان ها می توان به چت ۲ نفره پرداخت. در این برنامه نیز می توان در گروه های مختلف عضو شد. همچنین در این برنامه شبکه و کانال های مختلفی با محتوا های متفاوتی وجود دارند که شما می توانید در آن ها عضو شوید و از مطالب آن ها استفاده کنید.

این نرم افزار ظاهر بسیار زیبایی دارد طوری که شما از دیدن این برنامه و استفاده طولانی از آن لت خواهید برد. همچنین وجود استیکر ها نیز می تواند زیبایی این برنامه را بیشتر کند. علاوه بر این شما می توانید پوسته ی دلخواه خود را برای ظاهر گپ انتخاب کنید. علاوه بر این ها می توانید برای شخصی سازی بیشتر برنامه ، برای ورود به آن، رمز نیز اختصاص دهید که باعث بالا رفتن امنیت می شود.

نرم افزار گپ یک پیام رسان ایرانی و بومی می باشد. قابلیت هایی این برنامه نسبت به برنامه های مشابه خارجی نقص چشم گیری ندارد و می تواند با حمایت های ما، باز هم پیشرفت کند. شما می توانید نرم افزار گپ را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Gap :

  • وجود استیکر های مختلف
  • ظاهری بسیار زیبا
  • امکان اختصاص دادن رمز برای وارد شدن به برنامه
  • وجود شبکه و کانال های مختلف
  • امکان انتخاب پوسته ی مورد علاقه ی خود برای ظاهر برنامه

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Gap :

  • اضافه شدن پخش کننده موسیقی اختصاصی
  • امکان ویرایش عکس ها درون برنامه
  • بهبود کارایی و سرعت
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Gap
نرم افزار اندروید Gap
نرم افزار اندروید Gap
نرم افزار اندروید Gap

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.1.22 حجم 15 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده

برچسب های پست