کی زنگ

نرم افزار اندروید کی زنگ ناشناس یاب و ضد مزاحم نسخه ی ۲٫۱٫۲

نرم افزار کی زنگ از آن دسته نرم افزار هایی می باشد که حتما در طول روز نیاز به داشتن چنین اپلیکیشنی را حس کرده ایم. با این نرم افزار متوجه خواهید شد، شماره های نا شناس متعلق به چه کسی می باشد. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. امروزه استفاده از تلفن های هوشمند در طول روز بیشتر و بیشتر می شود و افراد بیشتری به …

آنلاین ۱۳۹۶-۰۵-۲۳ 4426 بار ۵ دیدگاه فراز مهرآیین

نرم افزار کی زنگ از آن دسته نرم افزار هایی می باشد که حتما در طول روز نیاز به داشتن چنین اپلیکیشنی را حس کرده ایم. با این نرم افزار متوجه خواهید شد، شماره های نا شناس متعلق به چه کسی می باشد. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

امروزه استفاده از تلفن های هوشمند در طول روز بیشتر و بیشتر می شود و افراد بیشتری به کاربران تلفن همراه اضافه می شوند. همین امر باعث می شود تا روزانه تماس های تلفنی زیادی برقرار شود و یا پیامک های زیادی رد و بدل شود. حتما برای شما نیز پیش آمده است که یک تماس یا پیامک از فردی نا شناس داشته اید و تمایل داشته اید بدانید که آن فرد چه کسی می باشد؟ با نرم افزار کی زنگ شما می توانید نام تماس های ورودی نا شناس خود را متوجه شوید که می تواند برای شما بسیار کاربردی باشد. نرم افزار ناشناس یاب کی زنگ که پیدا کننده نام شخص ناشناس است از اطلاعات مخاطبین شما جهت ارتقا سطح کیفیت سرویس های خود استفاده می کند. ولی اگر شما مایل به استفاده سرور های ما از اطلاعات مخاطبین نباشید می توانید توافق را رد کنید. همچنین در قسمت توافقنامه نرم افزار ضد مزاحم می توانید شماره ی خود را در صورتی که قبلا عضو بوده اید حذف کنید.

از طرفی مسلما برای شما نیز پیش آمده که تمایل داشته اید شماره ای را جزو لیست سیاه گوشی خود قرار دهید تا هر زمانی که از این شماره تماسی برقرار شد، به صورت خودکار آن تماس رد شود، البته نا گفته نماند برای این کار نرم افزار های تخصصی نیز وجود دارد که از بین آن ها می توان به اپلیکیشن Calls Blacklist PRO اشاره کرد.

کی زنگ

با نرم افزار کی زنگ ، نام تماس گیرنده ناشناس را بدانید

همانطور که قبلا نیز گفته شد، با کی زنگ شما می توانید نام تماس هایی که شماره ی آن ها در تلفن شما ذخیره نشده اند و یا به عبارتی نا شناس هستند را متوجه شوید. البته در نسخه ی فعلی، شما فقط می توانید نام ۱۰ تماس گیرنده نا شناس را متوجه شوید. همچنین برای این کار شما می بایست به اینترنت متصل باشید. البته حتی اگر به اینترنت نیز متصل نباشید و تماسی از دست رفته از یک شماره ی نا شناس داشته باشید، می توانید بعد از وصل شدن به اینترنت نام آن تماس گیرنده ی نا شناس را متوجه شوید.

همچنین با کی زنگ شما می توانید شماره های مزاحم خود را در لیست سیاه قرار دهید تا به صورت خودکار رد شوند. علاوه بر این ها با این اپلیکیشن شما می توانید متوجه شوید که یک پیامک تبلیغاتی می باشد و یا خیر؟ معضلی که امروزه بسیاری از ما با آن درگیر هستیم با این نرم افزار حل می شود.

نرم افزار کی زنگ یک اپلیکیشن بسیار کاربردی می باشد که کاربرد و قابلیت خاصی را برای شما فراهم می کند. شما می توانید نرم افزار کی زنگ را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید کی زنگ :

 • امکان شناسایی تماس گیرنده هایی که شماره ی آن ها در تلفن ذخیره نشده است
 • امکان اضافه کرده و ویرایش شماره های مسدود شده
 • نمایش نام پیامک های نا شناس
 • رد تماس مزاحمین به صورت خودکار

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید کی زنگ :

 • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید کی زنگ
نرم افزار اندروید کی زنگ
نرم افزار اندروید کی زنگ
نرم افزار اندروید کی زنگ
نرم افزار اندروید کی زنگ

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.1.2 حجم 2 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۵ دیدگاه تایید شده

 • محمد امراء 0 - پاسخ

  بسته گرفتم اما کار نمی‌کند راهنمایی کنید باز هم نگوید بسته بگیرید شماره تماس کی زنگ را بفرستید تشکر

 • Baharak 1 - پاسخ

  چجوری کار میکنه؟؟؟؟

  • Baharak 0 - پاسخ

   چرا کسی جواب نمیده

 • مهرداد 0 - پاسخ

  سلام
  روش کار با کی زنگ چجوریه؟؟مثلا اگه بخام شماره ای رو اسمش رو بدونم دقیقا باید از کدوم قسمت سرچ کنم؟؟

  • محمد پلاس 0 - پاسخ

   سلام
   این برنامه فقط شماره های ناشناسی که با شما تماس گرفته اند و یا براتون پیامک ارسال کرده اند رو شناسایی می کنه