Pixel C

کالبدشکافی تبلت Pixel C گوگل توسط iFixit

در حالی که انتظار می رفت شرکت گوگل در کنفرانس I/O 2016 محصول جدیدی را معرفی کند اما خبری از هیچ محصول جدید نبود. حال در این بین کارشناسان iFixit به کالبدشکافی جدیدترین تبلت گوگل یعنی Pixel Cپرداختند. براساس کالبدشکافی انجام گرفته توسط iFixit، تبلت هیبریدی پیکسل سی تعمیر دشواری دارد زیرا این سایت نمره ۴ از ۱۰ را در زمینه تعمیر پذیر بودن به تبلت گوگل داد. iFixit در بررسی …

۱۳۹۵-۰۳-۰۲ 1265 بار بدون دیدگاه m.jahandar

در حالی که انتظار می رفت شرکت گوگل در کنفرانس I/O 2016 محصول جدیدی را معرفی کند اما خبری از هیچ محصول جدید نبود. حال در این بین کارشناسان iFixit به کالبدشکافی جدیدترین تبلت گوگل یعنی Pixel Cپرداختند.

براساس کالبدشکافی انجام گرفته توسط iFixit، تبلت هیبریدی پیکسل سی تعمیر دشواری دارد زیرا این سایت نمره ۴ از ۱۰ را در زمینه تعمیر پذیر بودن به تبلت گوگل داد.

Pixel C

Pixel C

iFixit در بررسی خود علت دشوار بودن تعمیر Pixel C را چسبیده شدن مادربورد به قسمت عقب اعلام کرده که با چسب بسیاری قوی متصل شد. این وب سایت در ادامه کالبدشکافی خود بیان کرد پورت USB نوع C و برخی قطعات دیگر به شکل مدولار هستند و تعمیر شدن را آسان می کند. اما متاسفانه صفحه نمایش به سختی جدا می شود که یک پوینت منفیست. کارشناسان iFixit همچنین افزودن جداسازی صفحه کلید بسیار دشوار بوده و به راحتی انجام نمی گیرد.

مشخصات تبلت Pixel C

از مشخصات تبلت پیکسل سی می توان به صفحه نمایش ۱۰٫۲ اینچی ۲۵۶۰*۱۸۰۰ پیکسلی، پردازنده تگرا ایکس ۱ انویدیا، حافظه رم ۳ گیگابایتی، دوربین اصلی ۸ مگاپیکسلی، دوربین سلفی ۲ مگاپیکسلی و سیستم عامل اندروید ۶٫۰٫۱ مارشملو اشاره داشت. گوگل در اکتبر سال گذشته این تبلت اندرویدی پرچمدار را معرفی کرد و در دسامبر ۲۰۱۵ نیز آن را عرضه کرد.

منبع: tablet-news.com

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده