کاریو

نرم افزار اندروید کاریو v2.1.9 پلتفرم جامع و جدید خدمات خودرویی

با کاریو ، در هرلحظه و هرمکان می توانید از خدمات خودرویی بهره مند شوید. اگر شما هم از آن دسته از رانندگانی هستید که هنوز از تمام امکانات و آپشن های خودروی خود خبر ندارید، در کاریو می توانید به راحتی اطلاعات مفید و تکمیلی در مورد نوع خودروی خود کسب کنید. تجربه خدماتی متفاوت با کاریو اگر شما هم هنوز از نرم افزار مسیریاب قوی ویز استفاده نمی کنید، …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۷-۲۵ 134 بار بدون دیدگاه seyedata

با کاریو ، در هرلحظه و هرمکان می توانید از خدمات خودرویی بهره مند شوید. اگر شما هم از آن دسته از رانندگانی هستید که هنوز از تمام امکانات و آپشن های خودروی خود خبر ندارید، در کاریو می توانید به راحتی اطلاعات مفید و تکمیلی در مورد نوع خودروی خود کسب کنید.

تجربه خدماتی متفاوت با کاریو

اگر شما هم هنوز از نرم افزار مسیریاب قوی ویز استفاده نمی کنید، قطعاً در مکان هایی که نمی دانید دوربین ثبت تخلف دارد، جریمه شده اید. برخی از نرم افزارهای موجود در بازار برای دریافت خلافی مبلغی را از شما می گیرند. ولی کاریو به صورت رایگان این امکان را در اختیار شما قرار می دهد. حتی زمانیکه بخواهید خودروی خود را بفروشید، قطعاً نیاز به کارشناسی خودرو و برآورد قیمت خودرو با توجه به شرایط خودروی خود را دارید. هر دوی این امکانات به آسانی در اختیار شما قرار داده شده است.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در خیابان یا جاده، خودروی شما به هر دلیل دچار نقص فنی شده و از ادامه حرکت باز مانده اید. باید به جرات گفت این نرم افزار اندروید برای شما خدمات امداد خودرو را نیز برای شما فراهم کرده است. فقط کافیست نوع خودروی خود را ذخیره کنید تا در هر زمان و هر مکان امداد خودرو برای شما آماده باشد. لازم به ذکر است تعویض روغن و تعویض باتری در محل و با ضمانت نامه انجام می گیرد.

کاریو

خودروی تمیز در محل با کاریو

این نرم افزار اندروید قدرتمند، سعی کرده تا جایی که ممکن است رضایت کاربران خود را جلب کند. به همین خاطر برای کاربران عزیز خود، کارواش در محل را نیز به خدمات خود اضافه کرده است. در این نرم افزار یک مکان یاب کوچک نیز جا داده شده تا در هر مکانی که هستید، از مکان دقیق تمامی خدمات خودرویی خود باخبر شود. پس کافیست این نرم افزار قدرتمند، جامع و جدید را از سایت محبوب یزد اپلیکیشن دریافت نموده تا خدمات خودرویی جدید را تجربه کنید. با این نرم افزار در وقت و هزینه های نگهداری خودروی شما بسیار صرفه جویی می شود.


ویژگی های کلیدی کاریو :

  • محیط ساده و کاربرپسند
  • خدمات جامع
  • کارشناسی خودرو
  • دلیوری بنزین
  • تعویض باتری با ضمانت نامه
  • تعویض روغن

تغییرات نسخه جدید کاریو :

  • رفع ایرادات جزئی

پیش نمایش

کاریو
کاریو
کاریو
کاریو

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.1.9 حجم 8 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده