پیگیر

نرم افزار اندروید پیگیر v2.3.3 : دریافت و پرداخت آسان و امن پول

با نرم افزار پیگیر ، هرچه از ناامنی نرم افزارهای دریافت و پرداخت پول را که برای شما بازگو کرده اند، دیگر دور بریزید. یکی از دغدغه های امروزه کاربران تلفن های هوشمند، یافتن نرم افزار ایمن جهت دریافت و پرداخت پول است. ما در اینجا نرم افزار اندروید پیگیر را به شما پیشنهاد می دهیم. دریافت و پرداخت آسان و امن پول در پیگیر همیشه رقابت در نرم افزارهای دریافت …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۷-۰۱ 402 بار بدون دیدگاه seyedata

با نرم افزار پیگیر ، هرچه از ناامنی نرم افزارهای دریافت و پرداخت پول را که برای شما بازگو کرده اند، دیگر دور بریزید. یکی از دغدغه های امروزه کاربران تلفن های هوشمند، یافتن نرم افزار ایمن جهت دریافت و پرداخت پول است. ما در اینجا نرم افزار اندروید پیگیر را به شما پیشنهاد می دهیم.

دریافت و پرداخت آسان و امن پول در پیگیر

همیشه رقابت در نرم افزارهای دریافت و پرداخت پول بر سر امنیت بوده است زیرا شما تمامی اطلاعات کارت بانکی را در این نرم افزارها وارد می کنید. یکی دیگر از این نرم افزارها که موفق هم بوده و رقیب سرسخت این نرم افزار است، نرم افزار آسان پرداخت است. یکی دیگر از ویژگی های ممتاز این نرم افزار این است که شما می توانید به راحتی و با خیال راحت، اقساط وام خود را پرداخت نمایید. هم چنین اگر شما با تاکسی در حال مسافرت هستید و مبلغ لازم را همراه خود ندارید، میتوانید توسط این نرم افزار، کرایه تاکسی را پرداخت نمایید و دیگر نگران پول خرد نباشید.

 

پیگیر

 

پرداخت به اطرافیان توسط پیگیر

 

حتماً برای شما هم پیش آمده است که بخواهید طلب خود را از دیگران بگیرید ولی خجالت بکشید. با نرم افزار پیگیر، این مشکل کاملاً برطرف شده است. توسط نرم افزار می توانید افرادی که در محیط اطرافتان هستند را پیدا کرده و بدهی خود را به آنان پرداخت نموده یا طلب خود را از آن ها بگیرید. حتی با این نرم افزار کاربردی که هم اکنون از سایت محبوب یزد اپلیکیشن قابل دریافت است، می توانید به دوستان خود هدیه داده و آن ها را غافلگیر کنید. در این برنامه محبوب و پرطرفدار همه چیز مهیاست، امنیت، امکانات فوق العاده، رابط کاربری ساده و جذاب و… . پس فرصت را از دست ندهید و هرچه سریعتر این نرم افزار را نصب و از امکانات فوق العاده ای که در اختیار شما قرار میدهد، نهایت لذت را ببرید.


ویژگی های کلیدی پیگیر :

  • برداشت فوری موجودی
  • پرداخت و دریافت اقساط وام دریافتی
  • پرداخت و دریافت از اطرافیان
  • پرداخت کرایه تاکسی
  • خرید از فروشگاه ها با استفاده از اسکنر بارکد

تغییرات نسخه جدید پیگیر :

  • رفع ایرادات جزئی

پیش نمایش

پیگیر
پیگیر

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.3.3 حجم 7 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده