پات

نرم افزار اندروید پات ورژن ۴٫۳٫۴

اگر از دسته افراد همیشه مشغول و سرگرم کار هستید که وقت برای خرید شارژ، اینترنت و یا انجام اعمال بانکی مانند کارت به کارت بانک های شتاپ را ندارید و یا دستگاه های نزدیک برای انجام این اعمال را در اختیار ندارید بهترین راه دانلود و استفاده از نرم افزار پات می‌باشد. با استفاده از این نرم افزار تمامی اعمال بالا به همراه چندین کار دیگر تماماً در موبایل …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۱-۱۱ 881 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

اگر از دسته افراد همیشه مشغول و سرگرم کار هستید که وقت برای خرید شارژ، اینترنت و یا انجام اعمال بانکی مانند کارت به کارت بانک های شتاپ را ندارید و یا دستگاه های نزدیک برای انجام این اعمال را در اختیار ندارید بهترین راه دانلود و استفاده از نرم افزار پات می‌باشد. با استفاده از این نرم افزار تمامی اعمال بالا به همراه چندین کار دیگر تماماً در موبایل شما انجام خواهد شد.همانطور که گفته شد با استفاده از برنامه پات شما قادر به انتقال وجه از کارتی به کارت دیگر فقط با استفاده از رمز دوم، خرید شارژ در هر مکان و زمان، پرداخت قبوض و… هستید. با این برنامه شما به یک آچار فرانسه همه کاره تبدیل خواهید شد و دیگر نیازی به طی کردن مسیر برای انجام امور اداری نخواهید داشت.

برنامه پات یک نرم افزار در سبک کاربردی با درجه سنی +۱۲ می‌باشد. این برنامه توسط شرکت کارت اعتباری ایران کیش برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. دانلود این برنامه در کافه بازار و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت می‌باشد.

پات

نرم افزار پات

با استفاده از برنامه پات شما تنها با اتصال به اینترنت وارد دنیایی مجازی-واقعی خود خواهید شد با استفاده از دنیای مجازی قادر به کنترل دنیای واقعی خود به نحو احسنت خواهید بود. خدمات پات با بروز بودن توانسته آن را از برنامه های هم سبک مشابه متمایز و بهتر بکند. این خدمات شامل پرداخت قبوض تلفن تنها با وارد کردن شماره تلفن، خرید هرگونه بسته افزایشی شرکت های ایرانسل، همراه اول و رایتل، کمک دقیق به مراکز امداد رسانی، کسب امتیاز و پاداش که این ویژگی به کاربران وفادار برنامه تعلق می‌گیرد شامل جوایز خوبی است که برای قدردانی از کاربران در نظر گرفته شده است.

از ویژگی های جالب برنامه پات می‌توان به قابلیت خرید شارژ تلفن همراه تنها با تکان دادن گوشی اشاره کرد که حتی دیگر نیازی به لمس کردن هم نخواهید داشت. پات تمامی اعمال شمارا اعم از خرید شارژ تا کارت به کارت بانکی در خود ذخیره کرده و به شما تحویل می‌دهد. اگر به ورزش کردن علاقه مند هستید پیشنهاد ما دانلود برنامه Strava Running and Cycling GPS و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید پات :

  • قابلیت خرید شارژ تمامی اپراتور ها
  • قابلیت انجام عمل کارت به کارت بانکی
  • پرداخت قبوض تلفن و...
  • و ده ها ویژگی دیگر

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید پات :

  • رفع اشکلات جزئی
  • اضافه شدن بانک های جدید به سامانه کارت به کارت

پیش نمایش

نرم افزار اندروید پات
نرم افزار اندروید پات
نرم افزار اندروید پات
نرم افزار اندروید پات

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.3.4 حجم 10 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده