واژه یاب

بازی ایرانی واژه یاب نسخه ۱٫۱

“اولین وب سایت منتشر کننده در ایران” واژه یاب یک بازی جدید ایرانی می باشد که به شما کمک می کند با زبان فارسی و کلملت فارسی آشانا شوید. این بازی که شبیه به بازی جدول است شما باید کلمه ی مورد نظر جودل را پیدا کنید و امتیازات لازم را جمع آوری کنید. در بازی واژه یاب یا به عبارت دیگر بازی جدول شما  می توانید با استفاده از …

آنلاین ۱۳۹۶-۰۵-۰۵ 1240 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

“اولین وب سایت منتشر کننده در ایران”

واژه یاب یک بازی جدید ایرانی می باشد که به شما کمک می کند با زبان فارسی و کلملت فارسی آشانا شوید. این بازی که شبیه به بازی جدول است شما باید کلمه ی مورد نظر جودل را پیدا کنید و امتیازات لازم را جمع آوری کنید.

در بازی واژه یاب یا به عبارت دیگر بازی جدول شما  می توانید با استفاده از تغیر واژه، تغیر یک حرف، جا به جایی دو حرف و یا تغیر کل جدول مراحل را تکمیل کنید و به مرحله ی بعد بروید. در این بازی که توسط بنیاد سعدی ایجاد شده است هدف آن آموزش زبان فارسی در جهان است. شما کاربران می توانید با انجام بازی واژه یاب سطح دانش خود را محک بزنید و همچنین با دیگر بازیکنان از سراسر جهان به رقابت بپردازید. اگر به بازی های ایرانی علاقه مند هستید می توانید بازی های محبوب جدولانه و موتوری ۲ را تجربه کنید.

واژه یاب

بازی ایرانی واژه یاب

بازی جدول به صورت آنلاین و آفلاین قابل انجام است. در حالت آفلاین شما می بایست به صورت تک نفره و مرحله ای بازز کنید. اما در صورت آنلاین باید با دیگر بازیکنان از سراسر جهان رقابت کنید و در جدول رده بندی رتبه ی خود را مشاهده کنید. دوستان خود را به این بازی جذاب دعوت کنید و آن ها را به چالش بکشید.

در بازی واژه یاب هر روز یک جدول مشترک برای همه به نمایش دااده می شود و شما جدول را به بهترین شکل ممکن تکمیل کنید و با جمع آوری امتیازات روزانه از دیگر کاربران پیشی بگیرید. برای حل جدول ها باید با جا به جایی حروف به کلمات معنا دار برسید تا بتوانید مراحل را تکمیل کنید. انتظار می رود با انجام این بازی مردم سایر کشور ها با زبان فارسی آشنا شوند و زبان فارسی در سطح جهانی توسعه داده شود. این بازی یکی از محبوب ترین بازی های ایرانی است که به تازگی در مارکت اندروید منتشر شده است. شما می توانید جدید ترین نسخه بازی واژه یاب را از وب سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی واژه یاب :

  • آشنایی با زبان شیرین فارسی
  • امکان بازی هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین
  • هر روز یک جدول جدید و به صورت مشترک برای همه کاربران منتشر می شود
  • امکان رقابت با سایر کاربران از سراسر جهان

تغییرات نسخه جدید بازی واژه یاب :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی واژه یاب
بازی واژه یاب
بازی واژه یاب

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1 حجم 2 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده