هی تاکسی

بازی اندروید هی تاکسی v1.51

بازی هی تاکسی با جذابیت و گیم پلی ساده ای که دارد می تواند به یک بازی درخشان دیگر از استودیو بازی سازی گلیم گیمز ۲ تبدیل شود. این بازی زیبایی های خاصی دارد که می تواند شما را به خود جذب کند. با معرفی این بازی با ما همراه باشید. امروزه افراد زیادی اوقات فراغت خود را با بازی کردن با تلفن هوشمند خود سپری می کنند، طوری که …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۷-۰۹ 2853 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی هی تاکسی با جذابیت و گیم پلی ساده ای که دارد می تواند به یک بازی درخشان دیگر از استودیو بازی سازی گلیم گیمز ۲ تبدیل شود. این بازی زیبایی های خاصی دارد که می تواند شما را به خود جذب کند. با معرفی این بازی با ما همراه باشید.

امروزه افراد زیادی اوقات فراغت خود را با بازی کردن با تلفن هوشمند خود سپری می کنند، طوری که حتی در زمان های کوتاه، افراد سعی می کنند با بازی کردن با تلفن هوشمند، اوقات خود را بگذرانند. به خاطر همین جامعه ی آماری زیاد، روزانه شاهد تولید بازی های زیادی هستیم که هر کدام نیز در سبک های مختلفی هستند. خوشبختانه کشور ما نیز اخیرا وارد صنعت بازی سازی شده است و توانسته بازی های خوب و پر طرفداری نیز تولید کند که از بین آن ها می توان به بازی خاک و Quiz of Kings اشاره کرد.

یکی از استودیو های موفق ایرانی در زمینه ی بازی سازی، استودیو گلیم گیمز ۲ می باشد. این استودیو توانسته به خوبی بازی هایی متناسب با فرهنگ ایرانی تولید کند که خوشبختانه با بازخورد های مثبت و خوبی نیز مواجه شد. یکی از بازی های موفق این استودیو بازی موتوری ۲ می باشد. بازی هی تاکسی نیز در واقع سبکی مشابه موتوری ۲ را دارد که شما باید در آن در خیابان ها به مسافرکشی بپردازید. درست مانند دیگر بازی های استودیو گلیم گیمز ۲ ، این بازی نیز از گرافیکی جالب و فانتزی و گیم پلی ساده بهره می برد.

هی تاکسی

 

با هی تاکسی ، مسافرکشی را در تلفن هوشمند خود تجربه کنید

در بازی هی تاکسی سعی شده تمامی موارد مسافرکشی در دنیای بازی های تلفن های هوشمند پیاده سازی شود. در این بازی کار اصلی شما سوار کردن مسافر و رساندن او به مقصد می باشد. با این کار شما می توانید سکه جمع کنید و یا به اصطلاحی کسب درآمد داشته باشید.

در ابتدای بازی، شما باید قطعات مختلف ماشین خود از جمله لنت ترمز و یا شمع خودروی خود را بررسی کنید و در صورت سالم بودن وارد بازی می شوید. گیم پلی این بازی بسیار ساده می باشد، پدال های گاز و ترمز و بوق روی صفحه وجود دارد که شما می توانید از آن ها استفاده کنید. شما باید جلوی پای مسافر ایستاده و او را در محل مشخص پیاده کنید. هر چه در این کار دقیق تر و سریع تر باشید، سکه های بیشتری کسب می کنید که با آن می توانید ماشین بهتری بخرید و یا ماشین خود را بهبود ببخشید. البته نا گفته نماند در طول مسیر باید به قوانین راهنمایی رانندگی و پلیس نیز احترام بگذارید.

بازی هی تاکسی ، یک بازی ایرانی بسیار جالب می باشد که با سبک و گیم پلی ای که دارد می تواند مدت ها شما را مشغول خود کند. شما می توانید بازی هی تاکسی از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید هی تاکسی :

  • بررسی قطعات ماشین و تاثیر سلامت آن ها بر رانندگی شما
  • وجود ماشین های مختلف
  • امکان انتخاب آهنگ برای ضبط ماشین
  • گیم پلی ساده و روان

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید هی تاکسی :

  • برطرف شدن ویژگی های جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید هی تاکسی
بازی اندروید هی تاکسی
بازی اندروید هی تاکسی

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.51 حجم 58 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده