همیاب24

نرم افزار اندروید همیاب۲۴ : استعلام رجیستری و سرقتی تلفن همراه

با همیاب۲۴ می توانید نگرانی خود را در مورد اینکه تلفن همراهی که قرار است شما خریداری کنید، سرقتی باشد یا رجیستری نباشد، را از بین ببرید. راه های مختلفی برای بررسی بارکد تلفن همراه و بارکدی که بر روی کارتون تلفن همراه درج شده است، وجود دارد. ولی شاید به جرات می توان گفت که نرم افزار اندروید همیاب۲۴ یکی از بهترین راه های ممکن است. استعلام طرح رجیستری …

۱۳۹۷-۰۹-۱۳ 422 بار بدون دیدگاه seyedata

با همیاب۲۴ می توانید نگرانی خود را در مورد اینکه تلفن همراهی که قرار است شما خریداری کنید، سرقتی باشد یا رجیستری نباشد، را از بین ببرید. راه های مختلفی برای بررسی بارکد تلفن همراه و بارکدی که بر روی کارتون تلفن همراه درج شده است، وجود دارد. ولی شاید به جرات می توان گفت که نرم افزار اندروید همیاب۲۴ یکی از بهترین راه های ممکن است.

استعلام طرح رجیستری با همیاب۲۴

با گسترش روزافزون استفاده مردم از تلفن همراه و واردات تلفن همراه، لازم شد تا برای نظارت هرچه بیشتر بر این روند، طرح رجیستری اجرا شود. شاید از خود بپرسید طرح رجیستری چیست. برای اینکه دقیقا متوجه شوید می توانید طرح رجیستری چیست را مطالعه فرمایید. یکی از نکاتی که این نرم افزار را از سایر رقبای خود متمایز کرده است، فضای کاملا رایگان و کاربرپسند است. این نرم افزار برای بررسی سرقتی بودن گوشی به بزرگترین بانک اطلاعات گوشی های مفقودی یا سرقتی در سرتاسر کشور دسترسی دارد. پس نگران به روز بودن نرم افزار نباشید.

کد ussd که برای بررسی IMEI تلفن همراه به کار می رود #۰۶#* است ولی این کد سرقتی بودن گوشی را بررسی نمی کند. مزیت این نرم افزار این است که به صورت همزمان سرقتی بودن گوشی و طرح رجیستری را بررسی می کند.

 

همیاب24

خرید ایمن گوشی و تبلت با همیاب۲۴

از زمانیکه نرم افزارهای خرید و فروش وسایل دست دوم مانند نیازمندی های دیوار طراحی و ساخته شده، افراد به راحتی می توانند وسایل خود را بفروشند یا بخرند. ولی نکته حایز اهمیت در اینگونه معاملات خرید ایمن است. به همین دلیل این اپلیکیشن به شما خیلی کمک می کند. فقط کافیست IMEI (کد ۱۵ رقمی) را در نرم افزار وارد کنید تا به صورت همزمان سرقتی بودن و طرح رجیستری برای شما استعلام شود. به همین راحتی!

همه چیز مهیاست تا بتوانید خریدی ساده، ایمن و لذت بخش را تجربه کنید. پس فرصت را از دست ندهید و هرچه زودتر نرم افزار همیاب۲۴ را از سایت محبوب یزداپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی همیاب24 :

  • استعلام طرح رجیستری
  • استعلام سرقتی نبودن گوشی
  • محیط زیبا و کاربرپسند
  • استفاده آسان از نرم افزار
  • اسکن بارکد موبایل و تبلت
  • استعلام بارکد لپ تاپ
  • اسکن و استعلام کالاهای دیجیتال

تغییرات نسخه جدید همیاب24 :

  • رفع ایرادات جزئی

پیش نمایش

همیاب24
همیاب24
همیاب24
همیاب24
همیاب24
همیاب24

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.1 حجم 3 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده